1 haftalık hamileyim ama kahverengi lekelenmelerim başladı çok korkuyorum yardım

ecemecem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
29
0
40
kahverengi lekenmelerim başlad arkadaşlar peçeteye sildiğimde akıntı rengim yavruağzı gibi çok korkuyorum kasıklarım çok ağrıyor doktoru aradım yerleşme lekesi olabilir ama daha çok düşük lekesi de olabilri dedi yapacak bişey yok dedi fazlalaşırsa kanama rengine dönerse gel dedi off çok korkuyorum napacağımm lekelenme çok fazla değill ya düşük olursa

ya bir haftalik hamileligi nasil bildiniz onu anlayamadim
bencede yerlesme kanamasi olabilir
yerlesme kanamasi cok koyu siyaha yakin olur
hafif pembelesiyorsa düsükte olabilir
insallah tutunma kanamasidir

canım 1 haftalık hamilelik durumunu bende anlamadım ?

ama doktorunla iyi görüş,durumunu en iyi o bilecektir.. düşük tehlikesi varsa çok iyi dinlen..sakın kendini yorma canım.. inşallah yerleşme kanamasıdır..

1 hatalık dediğim kanda pozitif çıktı idrarda adetim 1 hafta geçti demek istedim

O zaman sen 1 haftalık değil 5 haftalık hamilesin.
Benimde 12 haftamda lekem gelmişti seninki gibi ama doktorum adet taklidi dedi, inşallah seninde öyledir.

simdi anladim iste yani yaklasik 5 haftalik hamilesin
simdi senin icini karartmak istemem yani söyle bir düsünüyorum tutunma kanamasi genelde ilk 3 haftada oluyor diye biliyorum tüp bebek ve asilama yaptiran arkadaslardan öyle biliyorum sonuc beklerken genelde bu kanama oluyor ama seninkini bilemem tabiki ben doktor degilim
dinlenmeye bak uzan bakalim kanaman artacakmi artmazsa kesilirse zaten byüük ihtimal yerlesme kanamasi
her sey gönlünce olsun

canım yat dinlen bol bol birde vitamin al inşallah bebişine hiç bişey olmaz yüksek yerlere ulaşmaya çalışma birde ağır kaldırma

X