Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

gokce123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
205
0
1 buçuk senedir bir beraberliğim var.ilk tanışmamızda ona yaşım ve okulum hakkında bir yalan söylemiştim fakat ona daha sonra kendim doğruyu itiraf ettim özür diledim ve beni affetsede üzgün olduğumu söyledim bu konuda haksız olduğumu biliyorum fakat affedilmeyecek birşey yapmadım.bana gecen gece durup dururken bu zamana kadar kaç kişi ile çıktın yazdı bu mesaja çok bozuldum sanki benim ahlakımı ölçmeye çalışır gibi... seni tanımaya çalışıyorum falan dedi bende kızgınım ona konuşmuyoruz... sizce hiçmi haklılık payım yok bu durumda nasıl davranmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl bir yalan söylediniz ?

güvenini yıkacak kadar büyük bir yalan söylemişsiniz. yıkılmış bi kere artık. hiç haklılık payın yok bence.

1.5 senelik birliktelikte bu sorunun yanı ''kaç kişi ile çıktın ''demesi geç olmamış mı..

1.5 senelik bir ilişki artık geçmişi bırakmış degıl midir...yada aşamadıgınız seyler var demek ki..

yaşımı 2 yaş fazla söylemiştim ve okulumun adını farklı vermiştim ama ilk günlerde tanımadğım için..daha sonra bana güvenini sağlayınca pişman olup itiraf edip söyledim

sölediğin yalanla alakalı bir soru değil bu bence aklından başka şeyler geçiyor ya da birinden bir şeyler dumuş olabilir geçmişinle ilgili...

"Kaç kişiyle çıktın?" sorusu genelde birbirini yeni tanımaya başlayan çiftlerde normaldir...

Ama sizinki 1,5 sene olmuş, geç sorulmuş bir soru...

yaşımı 2 yaş fazla söylemiştim ve okulumun adını farklı vermiştim ama ilk günlerde tanımadğım için..daha sonra bana güvenini sağlayınca pişman olup itiraf edip söyledim

net de mi başladınız görüşmeye ?

yalanlar ortaya çıkınca haliyle insanın kafasında soru işaretleri oluyor. ne sorarsa cevap ver başka yolu yok. net ve kesin cevap ver. başka yolu yok bunun hatalısın:mymeka:

"Kaç kişiyle çıktın?" sorusu genelde birbirini yeni tanımaya başlayan çiftlerde normaldir...

Ama sizinki 1,5 sene olmuş, geç sorulmuş bir soru...

daha önce sormuştu zaten cevabını bildiği halde neden soruyor neyi ölçmeye çalışıyor anlamıyorum

sölediğin yalanla alakalı bir soru değil bu bence aklından başka şeyler geçiyor ya da birinden bir şeyler dumuş olabilir geçmişinle ilgili...

geçmişimde duyulacak birşey yok sadece hangi düşünceyle bu soruyu sorduğunu anlamıoyrum beni hiç tanımamış gibi konuşuyor...

Sorabilir...Cevap vermek size kalmis birsey
Neden bunu 1.5 sene sonra sormaya ihtiyaç duydu bilemiyorum ama burda bi hata goremedim ben.
Açikça bir soru sormus, ogrenmek istemis
Hersey anlatilmaz ama eger ciddi dusunuyorsaniz her zaman dogru anlatin,
bu arada geçmis geçmistir...geçmisiniz uzerine kurmayacaksiniz hayatinizi
konusun o konuyu da kapatin. bir daha da açmamasini rica edin.

Sorabilir...Cevap vermek size kalmis birsey
Neden bunu 1.5 sene sonra sormaya ihtiyaç duydu bilemiyorum ama burda bi hata goremedim ben.
Açikça bir soru sormus, ogrenmek istemis
Hersey anlatilmaz ama eger ciddi dusunuyorsaniz her zaman dogru anlatin,
bu arada geçmis geçmistir...geçmisiniz uzerine kurmayacaksiniz hayatinizi
konusun o konuyu da kapatin. bir daha da açmamasini rica edin.

ben de böyle olması gerektiğini düşünüyorum.

yaşın yanlış okulun yanlış adın hakkında da şüphe duysa hakkıdır derim ben. :mymeka:
daha çok defa o ve benzer sorular gelir. ta k sana güvenene kadar. ben olsaydım sana güvenmezdim kötükedihüso

"gündüz söylemiştim gecenin yarısında da bu soruyu sordu "
demişsin. adamın kafasını karıştırmış dediklerin normal gayet yalanlar ortaya çıkınca haliyle insanın kafasında soru işaretleri oluyor. ne sorarsa cevap ver başka yolu yok. net ve kesin cevap ver. üzzerinde durma
aynı hataları yapmaman dileğiyle. mutluluklar

yaşın yanlış okulun yanlış adın hakkında da şüphe duysa hakkıdır derim ben. :mymeka:
daha çok defa o ve benzer sorular gelir. ta k sana güvenene kadar. ben olsaydım sana güvenmezdim kötükedihüso

"gündüz söylemiştim gecenin yarısında da bu soruyu sordu "
demişsin. adamın kafasını karıştırmış dediklerin normal gayet yalanlar ortaya çıkınca haliyle insanın kafasında soru işaretleri oluyor. ne sorarsa cevap ver başka yolu yok. net ve kesin cevap ver. üzzerinde durma
aynı hataları yapmaman dileğiyle. mutluluklar

çok teşekkür ederim...

ben konuşmazsam o beni hiç aramaz..nasıl bir mesaj çekmeliyim??

yani sende ona 1,5 sene sona mı gerçek yaşını ve okulunu söyledin. dedin ya sabah gerçeği söyledim akşam kaç kişiyle çıktığımı sordu diye?

1,5 yıldır birbirinizi tanıyosunuz, daha doğrusu sen onu tanıyorsun, o da seni senin söylediğin kadar tanıyor.
1,5 yıl sonra çocuk sevgilisinin bldiği yaşta, ve bildiği okulda olmadığını, sevgilisinin onu 1,5 yıl boyunca kandırdığını öğreniyor. Doğal olarak da seninle ilgili herşeyin yalan olabileceğini düşünüyor...
Çok da haklı...

X