Doğumdan sonra kalan karın çatlaklarına çözüm

• Konu Sahibi bebeğime
  • Başlangıç Tarihi
B

bebeğime

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bebeğime
hamileleikte oluşan karın çatlakları nasıl geçer?:bbo:

• Konu Sahibi bebeğime
doguma 2 hafta kala çatladı ve şimdi çözüm arıyorum aranızda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olun

• Konu Sahibi bebeğime
evet bilen varsa aydınlatsın bizi karnımda değil ama kalçalarımda var benimde çatlaklar..
rılastil diye bir krem denicem ben ama bonie nin çatlak kremide çok iyi diye duydum ama kararsız kaldım..

• Konu Sahibi bebeğime
bende de çatlaklar oluştu, çatlakların çözümü yoktur diye duymuştum..
hastaneden çıkarken mustella nın numunelerinden vermişlerdi. çatlak giderici yazıyır onu denicem. faydası olursa yazarım..

• Konu Sahibi bebeğime
evet lütfen işe yarıyan krem olursa benimlede paylaşın .Ben bir krem buldum aslında arkadaşım kullanmış işe yara gibi olmuş ama uzun bir sabır ,zaman alıyormuş adını verim araştırın isterseniz

• Konu Sahibi bebeğime
conractubex aslında bu ameliyattan sonra kullanılan bır krem

• Konu Sahibi bebeğime
ben çok araştırdım arkadaşlar kremlere boş yere para yatırmayın hiçbiri geçirmiyo sadece görünümünü hafifletiyo eğer ben şöyle 1-2 milyar harcayabilişrim bütçem elveriyo derseniz karboksiterapi veya lazerle birkaç seansla taze çatlaklar (2 yıldan önce tedavi olursa) hemen hemen %100E yakın geçiyo ama ben bu kadar para harcayamam o yüzden bıraktım kendi haline zaten Allahtan badem yaı ile her gün masaj yapıyodum da çok az çatlak oldu :))

• Konu Sahibi bebeğime
hayııııııııırrrrrrrrr :) ya inanmıyorum buna nasıl çözüm bulamazlar ,bu doğum yapan birçok kadının sorunudur :KK43:

• Konu Sahibi bebeğime
ben renuee dıye bı krem kullanıyorum. 1 hafta sonra hafıf hafıf sılınmeye basladı farkeettım. 9 haftada sonuc verıyomus. televızyondan sıparıs vermıstım. 108.00 tl dı.
bu arada 3 aylık bı kızım var. her zaman gıremıyorum sıteye.gırmısken buraya yazıyım dedım. bılgınız olsun.

Evet ya şu renuee reklamını bende izledim, bayaa iddialılar sanki, kullanan var mı acaba, üstelik orda yıllar geçmiş olsa bile düzeleceği söyleniyor.. Hoş! doktorlarda çatlak için hiçbir çözüm yok diyorlar ama.
E reklamda çok iddialı.

Rejene kullananlar memnun kalmış.Ben denemeyi düşünüyorum.Bir aylık kullanım tüpü 55TL.ınternet sitesinden baktım.

kesinlikle bir estetik doktoruna git derim ben.Kadın doğumcuna ne süreyim diye boşuna sorma bilmiyorlar.Çünkü önerdikleri kremlerin takibini yapamıyorlar.memorial hastanesinde havva serra göçere gittim.Bana dediki doğumun hemen ardından gelseydin ben seni düzeltirdim.Bir çok yöntem var anlattı da.Ama şimdi bana bunları yap dersen yaparım fakat ben sana derimki boşuna ne paranı nede zamanını harcama. çünkü beyazlamış çatlara uyguladığımız yöntemlerden hastalarımızın %90 nı memnun kalmıyor.
Bu yüzden ben sana derimki doğumdan hemen sonra ilk dışarı çıkışında atla git bir hastahanenin estetisyenine sor.Onlar sırf bu işin eğitimini alıyorlar. Şimdi ozonlu kremler falan var. Bizim kadın doğumcular ne panellere ne seminerlere katılıyorlar bu konularda.
Geçmiş olsun iyi doğumlar

kesinlikle bir estetik doktoruna git derim ben.Kadın doğumcuna ne süreyim diye boşuna sorma bilmiyorlar.Çünkü önerdikleri kremlerin takibini yapamıyorlar.memorial hastanesinde havva serra göçere gittim.Bana dediki doğumun hemen ardından gelseydin ben seni düzeltirdim.Bir çok yöntem var anlattı da.Ama şimdi bana bunları yap dersen yaparım fakat ben sana derimki boşuna ne paranı nede zamanını harcama. çünkü beyazlamış çatlara uyguladığımız yöntemlerden hastalarımızın %90 nı memnun kalmıyor.
Bu yüzden ben sana derimki doğumdan hemen sonra ilk dışarı çıkışında atla git bir hastahanenin estetisyenine sor.Onlar sırf bu işin eğitimini alıyorlar. Şimdi ozonlu kremler falan var. Bizim kadın doğumcular ne panellere ne seminerlere katılıyorlar bu konularda.
Geçmiş olsun iyi doğumlar

canım benim çatlaklarım o kadar kötüki aynaya bakmaya korkuyorum inan. Doğum yapalı 2 ay oldu acaba senin dediğin doktora gitsem bi çare olur mukiii. Sen doğumdan sonra ne zaman gittin.

sebamed fs losyon ...ozellıkle hamıleyken 5 aydan ıtıbaren kullanmaya başlayın..doktorum onermıstı bana son aylarda karnım cok kasınıyordu ...kullanmaya başladım catlaklarımdada azalma oldu..keşke daha once kullanmaya başlasaydım ..

sebamed fs losyon ...ozellıkle hamıleyken 5 aydan ıtıbaren kullanmaya başlayın..doktorum onermıstı bana son aylarda karnım cok kasınıyordu ...kullanmaya başladım catlaklarımdada azalma oldu..keşke daha once kullanmaya başlasaydım ..

canım benimde çatlak oluşmaya başladı tam adını yazarmısın alam bende

valla ben lierac die bi krem kullandım ama işe yaramıo ama duyduğuma göre çatlaklar vücudun protein yapısı çöktüğü için oluyomuş cilt doktorları tavsiye ediyomuş benim kullandığım kremi ama uzun zamn alıyormuş bide doktor kontrolunde düzelme oluyormuş ben denemedim ama çok araştırdım isterseniz sizde araştırın kremin adı lierac

offfffffffffffffffff iki aylık bebegim var ve bendede çatlaklar oluştu.:gitme:ilk oglumda yoktu.ne yapacagımı şaşırdım yaaaaaaaa:uhm::uhm::uhm:

Son düzenleme:
kızlarr ben hamileliğim boyunca badem yağı ve bebe yağı sürdüm karnıma göğüs bölgelerime falan ve suann hiç çatlağım yok şükürr acaba çatlak sonrasıda kullansanız bi yararı olurmu bilmiorum zemuszemus

X