Vajenden Gaz Çıkmasi :-(((

aynen safısım ben de daha actıgım topıgı gorunce sasırdım bı bakayım heralde bırılerının boyle bır sorunu var dedım.ama melegımın yazdıklarını okuyunca gulmekten bende yarıldım valla.cok yasa melegım sen zemuszemus

uzun zamandır o pozisyonu denemiyordum ,bende bir test edeyim bu gece ,cevabı yazarım buraya :)))

ayrıca beyaz meleği en azgın kk üyesi seçmişmiydik ? seçmediysek ben seçiyorum ..

meleğim maytabım katılıyorum size pozisyonla alakalı bendede oluyor bazen bir pozisyon daha var karnın baskı görüncede oluyor çoğu zman bende ilişkide bütün cazibe kaçıyor bir utanç kaplıyor ve bu saatten sonra kendimi ilişkiye veremiyorum malesef ama kocaşimin umrunda olduğunu sanmıyorum gayet doğal bişey dedi utanma devam dedi :kedi:birkaçkez ama gerçekten komik bir topik olmuş yaw

teb. edıyorum bundan guzel acıklama olamaz köpek pozısyonunda da dursan ustune cıkıpta zıplasanda ne yaparsan yap ötüyo kötükedihüso..insanı renkten renge sokuyo en guzel cozum esınızın kulaklarını tıkayıp kaldıgınız yerden devam etmek:teytey:

ooyyy oyyy çatladım gülmekten :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

bu sitede bu kadar güldügümü hatırlamıyorm ne eglendim gece gece:)))

ayy bu hava olayının yani gaz, bukadar önemli bi sorun teşkil ettiigini tahmin etmemiştim:))

aayyy artık o işi yaparken çok gülerim heralde bide hava falan çıkarsa dahada adapte olamam:roflol::roflol:
benmkinin hoşuna gitmyecek bu olay.............

öpüyorum hepinizia.s.

kız ben burayı hiç okumamıştım şimdi anladım o espirilerin nedenini öldüm gülmekte ömürsünüz valla

ne etkılı topık acmısım be hehehehhe :sm_cool: .ama o zamanlar cıddı cıddı sorundu benım ıcın.Allaha sukur oyle bısı kalmadı :lepi:

ya bendede oldu bu. ama doğumdan sonra oldu. namaz kılarken oluyor hep.bazen de hareket ederken. int.te okuduğum kadarıyla doğumdan sonra vajen büyümesinden oluyomuş. 2 şekilde olurmuş biri ilişkide diğeri hareket edince..:KK43:(

meleğime katılıyorum pozisyonla alakalı hatta meleğin yazısını okumadan yazayım dedim baktım mrs.arman çoook bilimsel bi şekilde açıklamış olayızemuszemus
ayrıca o pozisyonda da siz aktifseniz değil eşiniz aktifse oluyo tecrübeyle sabit:kedi:

sayın mmmf27 forma yeni üye olduğumdan özel mesaj yazamıyorum konuyu açarak özellime gönderebilirmisiniz bazen bende de oluyor çözümleyemedim

evet bendede oldu üstelik doğum falan yapmadım. ayrıca beyaz meleğe tamamen katılıyorum:KK70: neyseki beyaz melek çözmüş olayı biz hala hava kaçırıyoruz:KK70:

ben bu konuyu nasıl kaçırmışım yaa aynı problem bende de vardı halbuki çok nadir de olsa, normal doğumla hiç bir alakası yok çünkü bende normal doğum yaptım benim hamileliğimden önce de vardı

ilişkinin hemen sonrasında olup bitiyordu eğer hava dolmuşsa içeri dediğiniz gibi yani bende hiç üzerinden zaman geçip birkaç saat sonra yada birgün sonra olmadı hemen ilişkiyi takiben oldu

artı ilişkinin sıklığıyla alakalı mı onu da bilmiyorum az yapınca oluyorsa bu tez bende çürür şimdi bile çok yaptığımı söylüyorsunuz hamilelikten önce ohoo :kedi: kaydirigubbakcemile3

ben bunu başıma gelmeye başladıktan sonra birkaç kez denedim uğraştım seksi bilimsel emellerime alet ettim ve buldum :roflol: ilişkinin pozisyonuyla alakalı yani bende öyle herkeste öyle olacak diye birşey yok mesela klasik pozisyonda hiç karşılaşmadım bugüne kadar öyle bir problemle sadece köpek pozisyonu denilen pozisyonda yaşadım ama istisnasız öyle oldu, o yüzden de olayın pozisyonla alakalı olduğunu düşündüm ve çözdüm kendimce kaydirigubbakcemile3

ha doğumdan sonra o pozisyonda da yaşamadım bilmiyorum ya biz bu işi öğrendik artık içeri hava kaçırmıyoruz, ya da doğum yaradı :roflol:

heh sayende altıma kaçırdım yani direk söyliyim gülmekten koltuğu tuvalet sandımsırnaşık şeykaydirigubbakcemile3 bebeğim bile karnımda 4döndü allah iyiliğini versin sen ağlama hiç
zaten biraz daha gülersem doğurucamsırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hayır siz beni yanlış anladınız

afedersiniz o şekilde iken ben mi hareket edeceğim

o sitilde aktiflik konusu bu mu oluyor.

haa onu bilemeyeceğim canım onu yazan mmmf arkadaşımızdı sanırım ona sormamız gerek, sanırım aktiflikten kastı o, yani kendisinin hareket etmesi

heh sayende altıma kaçırdım yani direk söyliyim gülmekten koltuğu tuvalet sandımsırnaşık şeykaydirigubbakcemile3 bebeğim bile karnımda 4döndü allah iyiliğini versin sen ağlama hiç
zaten biraz daha gülersem doğurucamsırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

teveccühünüz efendim ne demek bayanssulusmile sen gülmek iste arkadaşım ben her daim güldürecek bişeyler bulurum opuyorumnanaktan

evet evet oldukça açık :roflol:

aa safişim bilimde ayıp olmaz, biliyorsun tamamen bilimsel konuşuyorum :eek:naniknanik

evet bendede oldu üstelik doğum falan yapmadım. ayrıca beyaz meleğe tamamen katılıyorum:KK70: neyseki beyaz melek çözmüş olayı biz hala hava kaçırıyoruz:KK70:

çözdüm çözdüm de hava kaçırmamayı nasıl başarıyoruz, başarınca hangi yöntemle başarmış oluyorum bunu hala çözemedim
sizler için çalışmalarım tüm hızıyla devam ediyor, yakında aydınlatıcam sizi bu konuda :roflol:

X