Vajenden Gaz Çıkmasi :-(((

arkadaslar merhaba.benim dogumum normal oldu.acaba ondan dolayimidir bilmiyorum vajinamdan arada sirada gaz gibi hava cikisi oluyor.benim gibi boyle bir sorun yasayan varmi?eskiden boyle bir sorunum yoktu.bazen ansizin uluorta olacak diye cok korkuyorum :--(((.
bu yeni bi hastalıkmış rahim gazı dio doktorlar sanırım üşütünce fln oluo tam detayı bilmiorum ama bi arkadaşımdan duymuşdum çok yaygınmış...

vajinanın içine hava kaçmasıyla oluyor.evet uzun ilişkilerde olması muhtemel.problem falan değil bu.sadece ilişkiyle de alakası yok.oraya havanın kaçmasıyla bir şekilde olur ses gelir ama koku falan olmaz :) toplum içinde olmaz çünkü altımızda kıyafetler varken vajinaya hava kaçmaz.vajinanın içine kaçan havanın geri çıkması herşeyi hastalık sınıfına koymayın ya.

Bana da aynısı oldu , vajinaya hava kaçtığı için oluyormuş , tamamen pozisyon hatası :KK70: şöyle ki duvara ayaklarınızı dayayın belinizden itibaren kaldırın omuzlarınıza yük verin amuda kalkıyo gibi yani . aynı şey olacaktır. ilişkideyken kalçanızın yukarı çıkmasını önleyecek hareketlerde durursanız böyle bir sorun olmaz :)

ay kizlar...okudukca guldum,bu herkezde olan bisey,ne hastalik nede kotu bisey,sadece bos bir hava ...iliski zamani vajinaya hava dolar ve sonra sesle cikar,,,bazen iliskinin sonuna yakin vajinada kuruluk olursa bu qaz oan cikmaz ve islaklik olup vajina gazi acilinca cikar...bu oylesine bisey..............

X