Vajenden Gaz Çıkmasi :-(((

bu konuda yalnmız olduğumu sanıyordum,çok komik geliyor bana vajinadan gaz çıkması :)) sonuçta gaz dediğin midede ve bağırsakta oluyorsa,orda ne işi var.ama ilişkiden sonra olduğunu farketmiştim bende hamileliğimden önce.ama her seferinde olmuyordu.çok arada sırada oluyordu.doğumdan sonra ilişki sonrası filan değil durduk yere oluyordu.şimdi epeydir yok

hah cnm tam ustune bastin benimde ole oldu iste. gebelikten once iliski sirasinda arada nadiren olurdu.ama o kadar yani sonrasinda olmazdi.dogum oldu 40 imda falanda olmadi ya sanirim dark hakli nadieren birlikte olundugu icin oluyor.
ya cok kotu bisi bu ama Allahtan sadece kocisimin yanindayken oluyo ne hikmetse :-))) sırnaşık şey

bu konuda yalnmız olduğumu sanıyordum,çok komik geliyor bana vajinadan gaz çıkması :)) sonuçta gaz dediğin midede ve bağırsakta oluyorsa,orda ne işi var.ama ilişkiden sonra olduğunu farketmiştim bende hamileliğimden önce.ama her seferinde olmuyordu.çok arada sırada oluyordu.doğumdan sonra ilişki sonrası filan değil durduk yere oluyordu.şimdi epeydir yok

merhaba saphiracim.. valla bende kendımı yalnız hıssedıyordum:)) yalnız cok enteresan benım adet donemımden 2-3gun once bu sesın cıkması.. her adet donemı oncesı mutlaka bu ses cıkıyor bendeesırnaşık şey

ben bu konuyu nasıl kaçırmışım yaa aynı problem bende de vardı halbuki çok nadir de olsa, normal doğumla hiç bir alakası yok çünkü bende normal doğum yaptım benim hamileliğimden önce de vardı

ilişkinin hemen sonrasında olup bitiyordu eğer hava dolmuşsa içeri dediğiniz gibi yani bende hiç üzerinden zaman geçip birkaç saat sonra yada birgün sonra olmadı hemen ilişkiyi takiben oldu

artı ilişkinin sıklığıyla alakalı mı onu da bilmiyorum az yapınca oluyorsa bu tez bende çürür şimdi bile çok yaptığımı söylüyorsunuz hamilelikten önce ohoo :kedi: kaydirigubbakcemile3

ben bunu başıma gelmeye başladıktan sonra birkaç kez denedim uğraştım seksi bilimsel emellerime alet ettim ve buldum :roflol: ilişkinin pozisyonuyla alakalı yani bende öyle herkeste öyle olacak diye birşey yok mesela klasik pozisyonda hiç karşılaşmadım bugüne kadar öyle bir problemle sadece köpek pozisyonu denilen pozisyonda yaşadım ama istisnasız öyle oldu, o yüzden de olayın pozisyonla alakalı olduğunu düşündüm ve çözdüm kendimce kaydirigubbakcemile3

ha doğumdan sonra o pozisyonda da yaşamadım bilmiyorum ya biz bu işi öğrendik artık içeri hava kaçırmıyoruz, ya da doğum yaradı :roflol:

ben bu konuyu nasıl kaçırmışım yaa aynı problem bende de vardı halbuki çok nadir de olsa, normal doğumla hiç bir alakası yok çünkü bende normal doğum yaptım benim hamileliğimden önce de vardı

ilişkinin hemen sonrasında olup bitiyordu eğer hava dolmuşsa içeri dediğiniz gibi yani bende hiç üzerinden zaman geçip birkaç saat sonra yada birgün sonra olmadı hemen ilişkiyi takiben oldu

artı ilişkinin sıklığıyla alakalı mı onu da bilmiyorum az yapınca oluyorsa bu tez bende çürür şimdi bile çok yaptığımı söylüyorsunuz hamilelikten önce ohoo :kedi: kaydirigubbakcemile3

ben bunu başıma gelmeye başladıktan sonra birkaç kez denedim uğraştım seksi bilimsel emellerime alet ettim ve buldum :roflol: ilişkinin pozisyonuyla alakalı yani bende öyle herkeste öyle olacak diye birşey yok mesela klasik pozisyonda hiç karşılaşmadım bugüne kadar öyle bir problemle sadece köpek pozisyonu denilen pozisyonda yaşadım ama istisnasız öyle oldu, o yüzden de olayın pozisyonla alakalı olduğunu düşündüm ve çözdüm kendimce kaydirigubbakcemile3

ha doğumdan sonra o pozisyonda da yaşamadım bilmiyorum ya biz bu işi öğrendik artık içeri hava kaçırmıyoruz, ya da doğum yaradı :roflol:

Kızım sen harbi çatlaksın:roflol::roflol:..Ayşe armanım benimmmmmmmkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

bendede doğumdan sonra oldu ama hiç önemsemedim öyle bindebirkere oluyor ama okuyunca şaşırdım şimdi bende normal doğum yaptım doğum öncesi hiç böyle şikayetim yoktu gerçi şimdilerdede yok ama doğum sonrası oldu

alemsin beyazmelek ve utanarak da olsa sana katılıyorum aynen dediğin pozisyonda oliii:)))

kız melek valla sen adamı çatlatırsın herkeze lazım sen gibi bi adult
bu kadarda açık olunmazki olumunekankayizsmile
ama katılmadan edemicem beyazcım onaylıyorum seni

melek ben sana katılmıyorum bende çünkü doğumun hemen sonrasında oldu lohusaydım 40 ımı n içinde yani dediğinle alakası olması mümkünn değilll

teşekkür ederim kızlar utanmaya gerek yok tamamen bilim adına konuşuyorum kaydirigubbakcemile3

leadangel'cim zaten herkeste aynı olacak diye bir kaide yok diye başta belirttim ben bende ne durumlarda olduğunu anlattım sende sendekini, bende doğumdan sonra hiç olmadı mesela

melegım kopardın benı gulmekten kız alemsın ha . supersın yane :-)))))) o meshur ıt pozısyonuna katılıoyorum sekerım.ama bız dogumdan sonra 4 ay beraber olmadık zatı kı lohusalık dıonemınde o gaz olayı yogun vardı artıkın nıyeydı anlayamadım.ama Allaha sukur gecelı cok olmus sımdık bır tek o pozısyonda olıy ayıptır sölemesı :kedi:

yaa bakın tezim onaylanmış oldu pek çok arkadaşım denemiş görmüş benimle hemfikir zemuszemus ayy kitap mı yazsam napsam bilmiyorumkismile :roflol:

meleğim bilim adına iyi konuşmuşun gııı.. bende doğumdan öncede bir kaç sefer olmuştu sonrasındada oldu bende anladımki pozisyondan kaynaklanıyor aynen dediğin gibinnnnnzemuszemuskaydirigubbakcemile3

o pozısyonda genelde oluyo heral de bende de delikafaduldenbenneyaptımki

meleğime katılıyorum pozisyonla alakalı hatta meleğin yazısını okumadan yazayım dedim baktım mrs.arman çoook bilimsel bi şekilde açıklamış olayızemuszemus
ayrıca o pozisyonda da siz aktifseniz değil eşiniz aktifse oluyo tecrübeyle sabit:kedi:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: durun önce bi güleyim sonra mesajımı azarım muhahahaha

yazarım yazacağıma azarım yazmışım :roflol: ay bu saatte 18+ mı oluyoruz nedir :roflol:

valla pozisyon olayına hiç dikkat etmemişim ama dediğiniz çok mantıklı mmfcim ve beyazcım

bende çook uzun zamandır olmuyor,zaten olduğu zamanları yazmışım nerdeyse 1 sene önce.yalnız tekrar nasıl çıkmış bu konu piyasaya,nasıl bulunmuş yani.bir de ilk mesaj da banaymış.bende hiç bakmamaışım günlerdir buraya,hadi bi bakayım dedim iyiki bakmışım öldüm gülmekten hatta yarıllldıııııııııımmmmm :roflol:

X