Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Göğüs büyütme kürünü kullananlar

Canım çok teşekkürler soğuk duş yapıyorum ama çok az tutuyorum hareketleride yapmaya calışıcam we masajda hergün yapıcam aksatıyodum bakalım nolucak bu arada küç üm bitti aldığım aktarda uzakta ne zamman gidersem artık

bu arada cesaret isteyen sütyene bayıldımmm bizdede olsa bizde takarız dimi kızlar cesaretlizidir :enbuyukkk: sewgiyle kalınna.s.

Ben bir dönem baya tükettim yoğurtla, sadece suyla ama büyüme olmadı maalesef:1no2:
Sonra yok öğütülmüşü zararlı yok bağırsakları çizer falan dediler bıraktım ben de kulanamayı.
Ama olumlu yorumlar görünce insan umutlanıp tekrar kullanmak istiyor.:nazar:

küç ne demek ben bilmiorum lütfen banada söle

Saraçoğlu nun formülünü bende denemek istorum ama hem biraz pahalı hemde stoklarda hiç yok.. bide kullanan falan olsa bi tavsiye alsak iyi olur aslında..

kara üzüm çekirdeğii çok faydalı arkadaşlar sadece göğüs için değil cilt için ve yaşlanmayı gecktiriyormuş hatta kanser tedavisinde kullanılmaya başlanmış bol bol tüketmenizi tavsiye ederim hoşkalınnopuyorumnanaktan

Ewet faydalıda bende cilt üzerinde bi fayda göstermedi ama çok faydalı ewet reglim düzene girdi memişlerim büyüdü baya etkisini gördüm bol bol tüketelim şimdi tazeside war bol bol yiyecem inş cokacimcoook

arkadaşlar günlerdir araştırıyorum göğüslerimi büyütmenin yollarını şans eseri bu siteye rastladım çok hoşuma ğitti acayip doğal eğlenceli bilgi dolu yorumlar var bende dayanamadım dün üye oldum neyse bakın ben o kürü denicem adetin 3cü günüde 3tane hormon testi yapılıyor ben dün gittim hastaneye paramı falan ödedim işlemler bitti labaratuara gittim bide ne olsun sabah aç karna 9da yapılması gerkmiş mafoldumben kaldı bir ay sonraya yani siz siz olun aç ve erkenden gidin ben denicem saraçoğlunu azıcık ümidim var cok iddalı konuşuyor ama biraz meşakkatli 1sene uygulancak ve 3tane kür uyguluyosun 1sene içinde kürün 1 tanesi 250 lira umarım azda olsa yardımcı olmuşumdur sositososito

merhaba bayanlar. olumunekankayizsmile
benim sorunum da aynı: göğsüm yok! forumu uzaktan takip ettim. küç denedim. yağlarla mesaj felan. ama tık yok! geçici dolgunluk sadece. ama yine de dolgulu 75 bile dolmadı hiç. estetiğe de hiç sıcak bakıyorum. bi kere zor bi süreç, doğal olsun istiyorum haliyle. en son ibrahim saraçoğlunun kürünü kullanmaya karar verdim. önce belli hormon tahlillerini gönderiyorsunuz o size büyüme ihtimali ve süreç hakkında bilgi veriyor. bana %50-50 dedi. ama ben yine de denemekte fayda gördüm. en azından ihtimali değerlendirmiş olurum diye düşündüm.
kür hakkında bilgi vereyim:
3er aylık olarak toplam 9 ay kür kullanılıyor. bununla birlikte bir de beslenme programı. sanırım program kişiye özel (emin değilim) her 3 ayda bir hocayla süreç hakkında konuşmak için iletişime geçip tekrar kür sipariş ediliyor. 250den toplam 750 lira. 9 ay ila 1 yıl arasında 1 bedene kadar sonuç alınıyor ve tamamen kalıcı(inşallah büyürse). üstelik doğal.
beslenme programı? haftanın 5 günü akşam yemeğinden en az 2 saat sonra rezene çayı. 2 gün de yine akşam yemeğinden sonra hocanın kürü (çayı). haftada 1 gün iri kabe hurması. 4 gün de haşlanmış nohut yeyip nohudun suyunu içiyorum.
başlayalı daha 2 hafta olmadı. ama gelişmelerden haberdar ederim.
ben sipariş ederken internette hiçbir yerde bu kürle ilgili olarak kullanan birinin tecrübelerine ulaşamadım. sırf bu yüzden üye oldum kadınlar kulübüne. umarım bi işe yarar benim sayemde siz de bilgi almış olursunuz.
son olarak bence adetin 3. günü FSH, LH ve Prolaktin hormon tahlillerini yaptırıp hocaya sitesindeki faks numarasına fakslayın. en azından kullanıp kullanmayacağınızı söyler. bakarsınız çok yüksek bir oran verir size. ya da tam tersi olur da (%50nin altına önermiyormuş zaten) en azından bu ihtimalinizin olmadığını anlayıp başka yöntemler araştırırsınız.

Canım bende çok merak ediyorum, lütfen benide mutlaka bilgilendir olur mu? inşallah istediğin gibi büyürde bize öncülük etmiş olursun, sayende kullanırız bizde.. güzel haberlerini bekliyorumm

inşallah canım. ben 3. haftanın içindeyim. kürün ilk aşaması bittğinde hocayla konuşup ilk gelişmelerden haberdar ederim. inşallah işe yarar herkese

inşallah canım. ben 3. haftanın içindeyim. kürün ilk aşaması bittğinde hocayla konuşup ilk gelişmelerden haberdar ederim. inşallah işe yarar herkese

canım yas kaç amaan bi yere ayrılma sen bizim için önemlisin insaallah kocaman olur lar 2 beden büyürler.....:gitme::gitme::gitme:

yaşım 21. 16yla 30 yaş arasına veriyo kürü.

2 bedene saraçoğlu da ihtimal vermiyo ama keşşkkkeee. :1no2: 2 beden büyüse ancak yeterli olacak zaten ohaoldumsmile

şimdiye kadar aksatmadan kullandım. inşallah böyle devam eder faydası da olur.

bu arada eksik yazdıklarım var onları farkettim. rezene çayını ister demleme ister sallama kullanabiliyorum. ben sallama kullanıyorum. kaynar suda 5 dk bekletip alıyor, ılıyınca içiyorum. hocanın kürünü de 4 dk bekletiyorum suda.

nohudu haşladıktan sonra az tuz ve bol kimyon koyup yiyorum.

haftada 1 gün olan kabe hurmasını da 5-6 tane yiyorum.

beslenme programı kolay. başlarda tadları çok kötü geliyodu ama alıştım. iyi gidiyo bakalım :eek::

X