Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Göğüs büyütme kürünü kullananlar

kızlar bir beden kaç cm ye mukabildir acaba su hormon testini yaptırmaya değermiki

göğüs altı ve üstü arasındaki fark:
6.5 cm.den küçükse A
6.5 - 13 cm. arası B
14 - 19.5 cm. arası C
19.5 - 26 cm. arası D
26 cm.den büyükse DD

kızlar bu rakamlara bakarsak, B ile C arasında taban değerlere göre 7.5 cm var(14-6.5). C ile D arasında 5.5 . kendi farkınıza bakın. 5 ila 7 cm tam bir beden fark sağlıyor heralde.benim fark 10 cm. ama destekli B'leri hiç de doldurmuyor. küçük kalıpsa dolduruyor ama hiç bi taşma yok tabii,tamamen kapanıyor. 5 cm büyüse tam B ancak olacak heralde, siz ne diyosunuz?

göğüs altı ve üstü arasındaki fark:
6.5 cm.den küçükse A
6.5 - 13 cm. arası B
14 - 19.5 cm. arası C
19.5 - 26 cm. arası D
26 cm.den büyükse DD

kızlar bu rakamlara bakarsak, B ile C arasında taban değerlere göre 7.5 cm var(14-6.5). C ile D arasında 5.5 . kendi farkınıza bakın. 5 ila 7 cm tam bir beden fark sağlıyor heralde.benim fark 10 cm. ama destekli B'leri hiç de doldurmuyor. küçük kalıpsa dolduruyor ama hiç bi taşma yok tabii,tamamen kapanıyor. 5 cm büyüse tam B ancak olacak heralde, siz ne diyosunuz?

harikasın çoooooooook sağol tatlıcıkhihoyyythihoyyyt,
bu arada ölçülerin gayet umut verici büyütmen çabuk olacak gibi hissettim birden hadi hayırlısıolumunekankayizsmile

harikasın çoooooooook sağol tatlıcıkhihoyyythihoyyyt,
bu arada ölçülerin gayet umut verici büyütmen çabuk olacak gibi hissettim birden hadi hayırlısıolumunekankayizsmile

ay öyle mi diyosun, bilmiyorum ki, 10 cm ama çok küçük yine de, destekli B'yi veya 75'i bile doldurmuyor işte. destekli 70'i anca doldurur heralde.bi de sağ soldan baya küçük:sinifsinif: ne olacak hiç bilmiyorum, baktıkça moralim bozuluyor yaa...

yaş da 25, ben ergenlikteyken yoktu ki böyle forumlar, yöntemler... bilgisayarımız bile yoktu o zamanlar, aaah ah şimdiki gençlik çok şanslı, aman genç kızlar, yaş ilerlemeden yapabildiginizi yapın büyütün memişleri:) sonra benim gibi evleneceğiniz zaman düşmeyin derdinemafoldumben :kedi:

ay öyle mi diyosun, bilmiyorum ki, 10 cm ama çok küçük yine de, destekli B'yi veya 75'i bile doldurmuyor işte. destekli 70'i anca doldurur heralde.bi de sağ soldan baya küçük:sinifsinif: ne olacak hiç bilmiyorum, baktıkça moralim bozuluyor yaa...
YAĞ VE MASAJ UYGULAYACAĞIN ZAMAN KÜÇÜK OLANI BİRAZ DAHA FAZLA ZAMANLI YAP Bİ TANEM...ONA TORPİL GEÇ......kaydirigubbakcemile3

YAĞ VE MASAJ UYGULAYACAĞIN ZAMAN KÜÇÜK OLANI BİRAZ DAHA FAZLA ZAMANLI YAP Bİ TANEM...ONA TORPİL GEÇ......kaydirigubbakcemile3

sağol tatlım yapıyorum ama pek bi işe yaramıyor sanki. bu arada ben breast success kullanıyorum 1ay oldu, dolgunlaştı, çapı büyüdü sonra da ve 1 cm büyüdü. bundan sonra daha hızlanacağını düşünüyorum, gelişmeleri bildiririm.

sağol tatlım yapıyorum ama pek bi işe yaramıyor sanki. bu arada ben breast success kullanıyorum 1ay oldu, dolgunlaştı, çapı büyüdü sonra da ve 1 cm büyüdü. bundan sonra daha hızlanacağını düşünüyorum, gelişmeleri bildiririm.

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

breast success'ten son durum nedir
memnunmusun

yaşım 21. 16yla 30 yaş arasına veriyo kürü.

2 bedene saraçoğlu da ihtimal vermiyo ama keşşkkkeee. :1no2: 2 beden büyüse ancak yeterli olacak zaten ohaoldumsmile

şimdiye kadar aksatmadan kullandım. inşallah böyle devam eder faydası da olur.

bu arada eksik yazdıklarım var onları farkettim. rezene çayını ister demleme ister sallama kullanabiliyorum. ben sallama kullanıyorum. kaynar suda 5 dk bekletip alıyor, ılıyınca içiyorum. hocanın kürünü de 4 dk bekletiyorum suda.

nohudu haşladıktan sonra az tuz ve bol kimyon koyup yiyorum.

haftada 1 gün olan kabe hurmasını da 5-6 tane yiyorum.

beslenme programı kolay. başlarda tadları çok kötü geliyodu ama alıştım. iyi gidiyo bakalım :eek::

şimdiki son durumun nedir? merak ediyorum işe yaradı mı? denemek istiyorum..

bu arada 50 msj ulaşamadığımdan özel mesaj atamıyorum .. umarım burayı okursun yakın bigün:)

sırf bunun yararını bilmek için sabah akşam mesaj mı yazsam napsam:)

umarım işine yaramıştır bi umut ışığı görmek istiyorum:KK70:

Ne bir zara elbise ne de hotiç çizme hepsini kısarım 750 diil 1750 ye razıyım artık!

ya kzılar banada yardım edin şimdi ben büyütmek için ne yapa billirimm mutlaka işe yarıyan bişeyler olmalı :KK43::KK43:

merhaba bayanlar. olumunekankayizsmile
benim sorunum da aynı: göğsüm yok! forumu uzaktan takip ettim. küç denedim. yağlarla mesaj felan. ama tık yok! geçici dolgunluk sadece. ama yine de dolgulu 75 bile dolmadı hiç. estetiğe de hiç sıcak bakıyorum. bi kere zor bi süreç, doğal olsun istiyorum haliyle. en son ibrahim saraçoğlunun kürünü kullanmaya karar verdim. önce belli hormon tahlillerini gönderiyorsunuz o size büyüme ihtimali ve süreç hakkında bilgi veriyor. bana %50-50 dedi. ama ben yine de denemekte fayda gördüm. en azından ihtimali değerlendirmiş olurum diye düşündüm.
kür hakkında bilgi vereyim:
3er aylık olarak toplam 9 ay kür kullanılıyor. bununla birlikte bir de beslenme programı. sanırım program kişiye özel (emin değilim) her 3 ayda bir hocayla süreç hakkında konuşmak için iletişime geçip tekrar kür sipariş ediliyor. 250den toplam 750 lira. 9 ay ila 1 yıl arasında 1 bedene kadar sonuç alınıyor ve tamamen kalıcı(inşallah büyürse). üstelik doğal.
beslenme programı? haftanın 5 günü akşam yemeğinden en az 2 saat sonra rezene çayı. 2 gün de yine akşam yemeğinden sonra hocanın kürü (çayı). haftada 1 gün iri kabe hurması. 4 gün de haşlanmış nohut yeyip nohudun suyunu içiyorum.
başlayalı daha 2 hafta olmadı. ama gelişmelerden haberdar ederim.
ben sipariş ederken internette hiçbir yerde bu kürle ilgili olarak kullanan birinin tecrübelerine ulaşamadım. sırf bu yüzden üye oldum kadınlar kulübüne. umarım bi işe yarar benim sayemde siz de bilgi almış olursunuz.
son olarak bence adetin 3. günü FSH, LH ve Prolaktin hormon tahlillerini yaptırıp hocaya sitesindeki faks numarasına fakslayın. en azından kullanıp kullanmayacağınızı söyler. bakarsınız çok yüksek bir oran verir size. ya da tam tersi olur da (%50nin altına önermiyormuş zaten) en azından bu ihtimalinizin olmadığını anlayıp başka yöntemler araştırırsınız.

canım bu beslenme programı saraçoglunamı ait..

yaşım 21. 16yla 30 yaş arasına veriyo kürü.

2 bedene saraçoğlu da ihtimal vermiyo ama keşşkkkeee. :1no2: 2 beden büyüse ancak yeterli olacak zaten ohaoldumsmile

şimdiye kadar aksatmadan kullandım. inşallah böyle devam eder faydası da olur.

bu arada eksik yazdıklarım var onları farkettim. rezene çayını ister demleme ister sallama kullanabiliyorum. ben sallama kullanıyorum. kaynar suda 5 dk bekletip alıyor, ılıyınca içiyorum. hocanın kürünü de 4 dk bekletiyorum suda.

nohudu haşladıktan sonra az tuz ve bol kimyon koyup yiyorum.

haftada 1 gün olan kabe hurmasını da 5-6 tane yiyorum.

beslenme programı kolay. başlarda tadları çok kötü geliyodu ama alıştım. iyi gidiyo bakalım :eek::
hocanın çayı hangi bitki canım..

X