Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Göğüs büyütme kürünü kullananlar

izmoda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
29
2
Merhaba kızlar, Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun göğüs büyütme kürünü kullananlar var mı? Varsa görüşlerinizi paylaşır mısınız. Kendi internet sitesinde bu kürü sipariş edecekler için belli tahlil sonuçları isteniyor öncelikle. Kürü kullanan arkadaşlar görüşlerinizi bekliyoruz hihoyyyt.

ewet uygulayan warsa bizede yazsın neler yapıyo bekliyoruzzzÇok üzgünüm çoook

Göğüs büyütme kürünü en erken 16 yaş ile en fazla 30 yaş arasında önermekteyim. Bu kürün uygulama süresi 1 yıl sürmektedir. Üç aşamalı bitkisel kür önermekteyim. Her üç ayda bir farklı bitkisel kür verilmektedir. Uygulanacak kürlere paralel olarak beslenme programı da verilmektedir. Bir yıl süren 3 aşamalı kür sonunda göğüs (meme) enaz yarım en fazla 1 beden büyümektedir.

Bu kürü sipariş vermeden önce, adetin üçüncü gününde FSH, LH ve Prolaktin hormon tahlilleri yaptırılarak sonuçlarının bize fakslanması gerekmektedir. Tahlil sonucuna göre kürü önerip öneremiyeceğimize karar verilmektedir

1 Yılda sadece 1 beden diyomirmirmirmir

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
..................................................................................

sabah-akşam 1 tatlı kaşığı küçü yoğurtla
1 ayda 1 beden büyüdü
1 ay daha yedim başka büyümedi

Ben bir dönem baya tükettim yoğurtla, sadece suyla ama büyüme olmadı maalesef:1no2:
Sonra yok öğütülmüşü zararlı yok bağırsakları çizer falan dediler bıraktım ben de kulanamayı.
Ama olumlu yorumlar görünce insan umutlanıp tekrar kullanmak istiyor.:nazar:

Son düzenleme:

Ya ferhundecim ne kadar şanslısın büyüsün de küçülmesin inş istediğin kadar büyür canımmm :nazar: sewgiyle kallll

arkadaşlar breast gein büyütme kremi ile ilgili bilgisi,yada kullanan warmıı bi dr tavsiye etti ama yorum istiyorumm:KK43:

ferhundecim büyüsünler canım ya rahar bırak yaramazları:roflol:

kızlar, küçü neden orjinal haliyle tüketmiyorsunuz. Eğer üzümden yana bir sıkıntınız yoksa şeker vs. gibi kara üzüm alıp deneseniz nasıl olur? Ben oyle deneyeceğim.

kızlar, küçü neden orjinal haliyle tüketmiyorsunuz. Eğer üzümden yana bir sıkıntınız yoksa şeker vs. gibi kara üzüm alıp deneseniz nasıl olur? Ben oyle deneyeceğim.

Canım küç kara üzüm çekirdeğidir kara üzüm yemiyoruz biz cekirdeğini tüketiyoruz üzümün içinde 4-5 tane çekirdek war we küç yediğimizde daha etkili olur sende kara üçüm çekirdeği yarsen daha iyi olur canım sewgilera.s.

Teşekkürler guzelim, küçün kara üzüm çekirdeği olduğunu biliyorum ama sanki kara üzümü yersek (kilo, şeker vb. problemi olanlar hariç) daha mı etkili olur diye sormuştum. Bana öyleymiş gibi geliyor, belki de aynı oranda küç için daha fazla kara üzüm yenildiği içindir. Guzelim bu arada bu bolümü ben acmıştım Dr. ıbrahim Saraçoğlu kürünü kullanan var mı diye ama, kullanan yok herhalde. Nur ummm, link verebiliyor muyuz guzelim, çünkü ben bir video buldum göğüslerin gelişmesi için egzersiz yani, onu sizlerle paylaşmak isterim.

X