Tugrul Turan,Teoman Doan,Fatih Dagdelen meme kltme ameliyat olanlar,grenler?

beautiful81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
29
0
MErhaba
meme kucultme ve tabiki diklestirme istiyoum.2 gundur arastiriyorum genelde bu 3 isimden herkes memnun.
oncelikle bu 3 doktora meme kucultme ameliyati olanlar lutfen bana fikirlerinizi belirtirmisiniz tercih etme yada etmeme sebebiniz
.ayrica sonuctan memnunmusunuz
ve odemis oldugunuz bedel ne kadardi.
tabiki hepimiz en iyi sonuca olabilecek en makul fiyati odemek istiyoruz.
ayrica bu 3 doktorla ameliyat olmasada goruen kimseler fikirlerini paylasabilirmi.
bu arada tabiki istanbulda sdece bu 3 doktor yok.baslikta isimler yazan doktorlar disinda kendisiyle gorusup meme kucultme aleliyati olan arkadaslarda yine ayni skeilde yukardaki sorulara cvp verebilecek sekilde fikirlerini yazarlarsa sanirim ben ve benim gibi kararsz olan arkadaslara care olurlar.
simdiden herkese cok tesekkurler.

Teoman Bey ve Fatih Bey'in operasyonlarının resimlerini görmedim. Prof ve Doçentlerin yaptıkları operasyonların resimleri gördüm. Fakat sadece Tuğrul Turan'ın yaptığı küçültme resimlerine 10 puan verdiğimi söyleyebilirim. Dikleştirme ve küçültmede 1 numara. Üçü ilede yüzyüze görüşülmesini ve resimler doğrultusunda karar vermenizi öneririm.

kirazzz84 senin resmini gördüm evet harikaydı ama benim Tuğrul Bey'in muayenehanesinde gördüğüm ve anlatmaya çalıştığım bambaşka bir şeydi. Muhakkak sende görmüşsündür. Herbiri 3,5 kg lık göğüsler daha sonra barbi bebek memesi gibi oluyor ve hiç silikon kullanılmıyor...

Özgür_girl ün art niyet beslediğini düşünmüyorum ama dediğin gibi gidip Tuğrul Turan ile görüşse belki de yazdıklarının yanlış olduğunu anlardı. Radikal ve diğer tekniklerin dışına çıkmış bir doktorumuz var ve tek amacı Minimal cerrahi + optimum sonuç. Geleneksel tarzda çalışan doktorlar ile görüşen biri Tuğrul Bey ile tanışmadan ne demek istediğimizi anlayamaz ve yazdığımız her şeyin reklam olduğunu düşünebilir. Bence onlarında zamana ihtiyacı var. Yazdığımız her bir cümlenin az bile olduğunu anlayacaklar. Anlamayanlarda geleneksel yöntemlerle ameliyat olurlar ve sonuçlarına katlanırlar. Bizde onlara size müstahak deriz. Öyle değil mi?

Ben ilk günden beri doktorumun adını veren arkadaşlarıma dualar ediyorum. Ama özgür_girl bana doktorunun adını bile vermedi. Operasyonum bittikten sonra doktorunun ismini öğrendim. Bana kalırsa doktoruna bu kadar güveniyor olsaydı ismini göğsünü gere gere söyler. Sizde bu doktora gidin öneririm derdi.

Neyse özgür_girl düşüncelerimizi paylaşalım ama bu sayfayı 'saka gibisiniz' gibi cümleler ile grileştirmeyelim.

selennnn bişi sormak istiyorum,yanlış hatırlamıyorsam tuğrul bey'e ameliyat olan bir arkadaş tuğrul bey için meme küçültme ameliyatında ters T tekniğini kullanıyor hep demişti.ama alttaki yatay çizgi klasik ters T ameliyatından daha kısa oluyor demişti.bu durumda en az izle yapmış olmuyor bu ameliyatı.çünkü neredeyse tüm doktorlar lolipop scar tekniğini kullanıyor ve alttaki yatay çizgiyi hiç yapmıyorlar.yanlış anlaşılmasın ben tuğrul beyin birkaç ameliyat fotoğrafını gördüm ve yaptığı göüsleri çok beğendim.ama ters T de çok iz kalıyor o kafama takılıyor hep.bu konuda bizi aydınlatırmısın baktığın resimlere dayanarak

selennnn bişi sormak istiyorum,yanlış hatırlamıyorsam tuğrul bey'e ameliyat olan bir arkadaş tuğrul bey için meme küçültme ameliyatında ters T tekniğini kullanıyor hep demişti.ama alttaki yatay çizgi klasik ters T ameliyatından daha kısa oluyor demişti.bu durumda en az izle yapmış olmuyor bu ameliyatı.çünkü neredeyse tüm doktorlar lolipop scar tekniğini kullanıyor ve alttaki yatay çizgiyi hiç yapmıyorlar.yanlış anlaşılmasın ben tuğrul beyin birkaç ameliyat fotoğrafını gördüm ve yaptığı göüsleri çok beğendim.ama ters T de çok iz kalıyor o kafama takılıyor hep.bu konuda bizi aydınlatırmısın baktığın resimlere dayanarak

Canım ben Tuğrul Beyin gösterdiği resimlerde izin şekline yoğunlaşamadım çünkü çok silikdi. Birde dikleştirme ve büyütme konularına yönelmiştim. İz konusunda Onu övmek değil ama diğer doç ve prof ların operasyon resimlerine baktığımda çok korktuklarım bile olmuştu.

Tuğrul Beyin tüm operasyonlarında izler çok belirsiz. Buradan 3 arkadaşım ile yazışıyorum onların resimlerinde de aynı şeyi gördüm. Ben kendi izlerimi görmediğimden ve merak ettiğimden sordum şimdiden kayboldu diyorlar. Ama Tuğrul Beyin bana gönderdiği bir resim var ona bakıp öyle yorum yapayım. Göğüs başında yarım ay şeklinde bir iz var ama yok gibi ancak resmi büyütünce anlayabildim. Birde aşağı doğru inen bir iz var oda kaybolmuş gibi. Meme katlantısından değil göğüs başından çalışmış bu resimde. Dikleştirme yapılmış yani küçültme değil. Şimdi ben gördüğüm izler konusunda ne söylesem doktorumu övmüş olacağım en güzeli bir kaç doktor ile görüşüp sonra Tuğrul Bey'in yaptığı operasyon resimlerine bakmak. Aradaki fark görülebilir o zaman.

Ben büyütme ameliyatı yaptırdım. O yüzden gördüğüm küçültme resmi 2-3 ü geçmez. Ama Kirazzz84 nickli arkadaşımız küçültme yaptırmıştı inşallah müsait olduğunda okurda bu sorunuza cevap verir.

Sargılarım 19 Mayıs salı günü açılacak o zaman kendi büyültme ameliyatında oluşan ilk hafta izleri hakkında da bilgi verebilirim.

Küçültmede ters t kullanıyor olabilir çok dikkat etmedim, ama izin ebatından çok görünürlüğü farkedilirliği önemli. Az bilgimle umarım bilgi verebilmişimdir.

Son düzenleme:
Merhaba
ben 1 hafta icerisinde tugrul beyle gorusecegim.Fiyatinin digerlerine gore yuksek olduunu bilerek gidiyorum.ama bence kendisi meme kucultme ve diklestirme konusunda degil turkiye ,dunyda 1 numara.ayrica kendisi inanilmaz derecede ilgili.bence bu ameliyat icin 10 bin tl cvari parsi olanlar kendiiyle gorusmeden kesinlikle karar vermesinler.
en basiti 3-5 oktora mail yollayin.bir onlardan geln cevaba bakin birde tugrul turan in yazdigi cevaba.zaten ilk bu asamada bile farki anlayabilirsiniz.bende kendisiyle gorustukten sonra size detaylari yazicam.kendisini suan sadece mail yoluyla taniyorum gormedim ama eminimki muhtesem bir insan ve muhtesem bir doktor.

Son düzenleyen: Moderatör:
dahası; tuğrul bey başka kimsenin bilmediği kendisinin bulduğu bambaşka ve tamamen farklı bir yöntemle dikleştirip küçültüyor. onunla görüşen ve ameliyat olan herkes bunu bildiğine göre, bir sorun olmuş olsaydı hangi akıllı ve kim ne yapıldığından haberi bile olmayan başka bir doktora gider de ne yapıldığını bile bilmeyen birinde çare arardı?!? o nedenle, biz zaten cahiliz ya? anlamadık yazılanların amacını?. Arkadaşlar forumda tuğrul beye ameliyat olanlar da ve yazdıkları da ortada? görenler bilir, göğüslerin güzelliğine ve göğüs ameliyatlarındaki üstün başarısına laf edemeyenler daha önce de daha pahalı olduğu için "paragöz" dediler (her kuruşa değer çünkü göğüs güzelliği de karşılaştırılamaz) , "lüks BMW" ama araba işte.... diye yorumlarda(!) da bulunarak karalamaya çalıştılar? okuyun forumda. daha önce de kıskanıp çekemeyenler oldu ama böylesini hiç görmedim gerçekten!? :) doktorun ilgisi konusunda da söyliyebileceğim "ailesinden biri gibi" davrandığıdır? bana kendi ailesinden biri gibi davranmış olan bir doktorun ne yapabileceği ve ne yapamayacağı da açık? bu konuda yoruma gerek mi var?

AreaL;
beatiful81'in dediği gibi ben de tuğrul beyin bütün göğüs ameliyatlarında 1 numara olduğu kanısındayım. "muhteşem doktor - muhteşem insan" a da aynen katılıyorum! forumda silikon ameliyatı olan bir çok kişi var? onlara sor? silikon ameliyatını da diğer doktorlardan çok farklı yaptığı bir çok defa yazıldı. anesteziziz acısız hemen eve gidenler falan.. umarım her şey düzelir.

Kirazzz84 haklısın. Hemde açık ara önde bir numara bunu ancak görüşen kendisi ile konuşan bilir. Biz ne yazsak boş.

pekı teoman dogan hakkında bilgisi olan yok mu hiç??
Teoman Doğan'a ameliyat olmadım ama, ona şunu sormanı öneririm. Ameliyat sonrası ağrı çekecekmiyim? Bir üyeden kendisine ameliyat olup da ağrısının olmadığını duymuştum.
Forumda bir kaç doktorun hastaları aşırı derecede ağrı çektiklerini yazmışlardı. Ama Teoman Doğan'ın hastalarından böyle bir şey duymadım. Sen yine de kendisi ile görüş istersen, ama görüşme ücretliydi yanlış hatırlamıyorsam. Bu arada benim doktorum da Tuğrul Turan, ve son derece memnunum kendisinden... Sevgilerle..

merhaba arkadaşlar, ben Tuğrul Turan a ulaşmak istiyorum, Memorial da diye biliyordum ancak internet sitesinde hastane bünyesinde görünmüyor. Bana iletişim bilgilerini verebilecek olan var mı? Teşekkürler

merhaba arkadaşlar, ben Tuğrul Turan a ulaşmak istiyorum, Memorial da diye biliyordum ancak internet sitesinde hastane bünyesinde görünmüyor. Bana iletişim bilgilerini verebilecek olan var mı? Teşekkürler

Canım merhaba. Sana doktorun kendi web site adresini veriyorum. Memorialden ayrılalı sanırım 2 sene olmuş. Kendi kliniği var. Mail adresini de sana özelden göndereceğim. Bir de kendisine göğüs küçültme, göğüs dikleştirme ve göğüs büyütme ameliyatı olmuş hastaların bir arada toplandığı konu başlığını da aşağıya yazıyorum. Üzerine tıklarsan hastalarının yorumlarını okuyabilirsin.
Kendisi benim daima "Allah ondan bin kere razı olsun" dediğim bir doktordur.
Umarım senin ameliyatında bu cümleyi söyletecek kadar başarıyla sonuçlanır:-)

Doktorun web site adresi:
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Hastalarının yorumlarını okuyabileceğin konu başlığı:
http://www.kadinlarkulubu.com/dokto...-drtugrul-turana-ameliyat-olanlar-buraya.html

Sevgilerimle..

Deepgreen arkadaşım geçmiş olsun sana da topic meme küçültme topiği. Meme küçültme yaptırdım ben de ağrım falan olmadı. Dikiş yerlerinde minik sızlamalar dışında bir şikayetimde. Genel meme küçültme topiğindeki arkadaşlarında ağrısı olmamış. Yanlış anlamışsın herhal

Evet haklısın, benim üstteki ilk yazdıklarım büyütme ameliyatı ile ilgiliydi.
Başlığa dikkat etmemişim demekki:-)) Orda selennnnn arkadaşımın yazısını görünce daldım hemen:-) Kendisi çok değerli bir arkadaştır. Herkese yardımcı olmaya çalışır elinden geldiği kadar (sizlerden iyi olmasın).
Allah (C.C.) ameliyat olacak herkesin yardımcısı olsun.
Sevgilerle.

Tuğrul beye meme küçültme ameliyatı oldum 2 hafta önce.yarın dikişlerim alıncak,,kendisinden acaip memnunum Allah razı olsun ondan. yaşantıma etkileri hemen görülmeye başladı bile:)yarın dikişlerim alındıktan sonra ayrıntılı bilgi veririm size..küçültme ücreti 8000tl fix..büüytmenin fiyatı farklı tabi
sevgiler

iki adrestende ulaşamadım.muayenehanesi ya da maili ile ilgili bilgi verebilecek kimse yok mu lütfeeeen

sevgilil calimera, ben dr.TUĞRUL TURAN A 2 hafta önce meme büyütme+liposakşın olmuş biri olarak,sana ve tüm hanımlara AĞRISIZ, NARKOZSUZ,DRENSİZ ameliyat için tavsiye ederim. KLİNİK :4. gazeteciler sitesi , ülgen sok. ,no:24 levent/istanbul villa şeklinde süper bi muayenehane , tel no:0 212 278 67 41 cebini yazmıyorum , sekreterden alabiliyorsun, doktorumun da dediği gibi " gerçek, siyah ve parlak bir taştır." ALLAH , herkesi kıskanç insanların şerrinden korusun.turkbayragi

Arkadaşlar, ameliyat olurken gerçek isminizi, kimlik bilgilerinizi verdiniz mi?CADIARZU

elbette verdik, cep tel.no. gereken tüm bilgilerimizi...hatta eşim onu memleketimize davet etti, keşke gelse de misafirimiz olsa..ben , herkesin birbirini tanıdığı çok küçük bi şehirde yaşıyorum ve burda bu tarz ameliyatları paylaşmak çok zor,,,farklı bi bakış açısı var.....malesef,. halbuki insan ruhuna bu kadar iyi gelen bu operasyonlar keyfi değil, gerekli bence...her türlü hastalığın başı stres ve üzüntüyken ? çok uzattım belki ama bu tarz ameliyat düşünüp de kendini sorgulayan varsa okur ve iyi gelir diye ....turkbayragi

sevgilil calimera, ben dr.TUĞRUL TURAN A 2 hafta önce meme büyütme+liposakşın olmuş biri olarak,sana ve tüm hanımlara AĞRISIZ, NARKOZSUZ,DRENSİZ ameliyat için tavsiye ederim. KLİNİK :4. gazeteciler sitesi , ülgen sok. ,no:24 levent/istanbul villa şeklinde süper bi muayenehane , tel no:0 212 278 67 41 cebini yazmıyorum , sekreterden alabiliyorsun, doktorumun da dediği gibi " gerçek, siyah ve parlak bir taştır." ALLAH , herkesi kıskanç insanların şerrinden korusun.turkbayragi

merhaba hatun23
bende senin gibi meme büyütme + liposuction ameliyatı olmak istiyorum sadece bir bölgemden.acaba sen kaç bölgeden liposuction yaptırdın ve fiyatı ne kadardı?

X