istanbul avrupa yakasında iyi bir hastane ve bayan kadın doğum doktoru bilen varsa..

E

erva15

Ziyaretçi
arkadaşlar bayrampaşa da oturuyorum istanbul a 2 sene oldu eşimle gelelı fazla bı cevremız de yok nısa hastyanesını duydum randevu ıçın aradım fakat 2 hafta sonrasına randevu verdıler yanı cok yoğun bı hastane doktoru iyi dıye duymuştum ama cok zor randevu almak sızın gıttığınız memnun kaldığınız başka bı hastane ve doktor varsa tabı bayan olması da onemlı daha erken bı gune randevu alıp gıtmek istiyorum yardımlarınızı beklıyorum

bu arad ilk defa gıdeceğim muayene olacağım 9 aydır korunmuyoruz fakat ben hamıle kalamıyorum bu yuzden doktor benım için cok onemlı ist.bilge hast.gıtmıştım çok kotu bı hastaneymış hiç memnun kalmadım doktor da cok ters bı ınsandı muayene bile olmadan cıktım yaklaşım bundan 1 ay once falan gıtmıştım ama dedım ya gıtmez olaydım pişman oldum ne olur bıldiğiniz bırı ıyı bı ınsan varsa yardım edın bana

Memorial Hastanesi (Okmeydanı) - Op.Dr.Banu Göker Özdemir

Randevu için 444 7 888 mutlaka git.çok iyi bir doktordur.

geçmiş olsun umarım faydası olur.

bu arad ilk defa gıdeceğim muayene olacağım 9 aydır korunmuyoruz fakat ben hamıle kalamıyorum bu yuzden doktor benım için cok onemlı ist.bilge hast.gıtmıştım çok kotu bı hastaneymış hiç memnun kalmadım doktor da cok ters bı ınsandı muayene bile olmadan cıktım yaklaşım bundan 1 ay once falan gıtmıştım ama dedım ya gıtmez olaydım pişman oldum ne olur bıldiğiniz bırı ıyı bı ınsan varsa yardım edın bana

bakırköyde Ferhat bey var.soyadını arkadaşımdan öğrenince yazarım.42 yaş üstü doğum yaptı.çok memnun.1 sene uğraştılar hemen hemen.tesadüf işyerinden diğer arkadaşımın kardeşi de ona gitmiş hamile kalamıyor diye.onun da oldu.ben de ona gitmeyi düşünüyom ama biraz uzak gebelik kontrolü için ama uzak biraz.beylikdüzündeyim

bakırköyde Ferhat bey var.soyadını arkadaşımdan öğrenince yazarım.42 yaş üstü doğum yaptı.çok memnun.1 sene uğraştılar hemen hemen.tesadüf işyerinden diğer arkadaşımın kardeşi de ona gitmiş hamile kalamıyor diye.onun da oldu.ben de ona gitmeyi düşünüyom ama biraz uzak gebelik kontrolü için ama uzak biraz.beylikdüzündeyim

bir şey daha aklıma geldi tıbbi sorun yoksa İbrahim saraçoğlununsitesini ziyaret et.soğan kürü erkekler için keçiboynuzu kürü.herkeste işe yaramış.kuru incir yemeyi de unutma.

X