Chanel coco mademoiselle mi yoksa chance mı?

ben chanel coco kullaniyorum canim ve cevremdekiler cok begeniyolar yani ondan kullandigim zaman hemen farkediliyo kokusu ve genelde herkes adini soruyo;eger almayi dusunuyosan chanel al derim ben kokusuna bayiliyorum sahsen

chanel coco koyu tenlilere daha çok gidiyo bence.chance ise daha açık tenlilere.
ben chance ı daha çok beğeniyorum

chanel coco daha güzel kokuyor ve bence daha kalıcı. çok ağır diyenlerde var ama zevk meselesi bana göre kış için süper bir koku aslında bazılarıda coco ve chance arasında fark yok diyorlar ben chance kullandığımda kalıcı olmadığı kanısına vardım ve devam etmedim coco aldım o da bitmek üzere olduğu için hypnotic poison aldım ama bu da çok ağır yahuuuuuuuuuuuuuu :1shok: coco dan vazgeçmemeliydim

ikiside güzel ama chance bana daha çok yakışmıştı.. Bide chanelin kokuları kalıcı ama içlerinde sanki tütün kolonyasını andıran bir esans var sanki ilk sıktığınızda alıyosunuz o acı kokuyu sonra geçiyo gibi.

coco matmazel kesinlikle bende chanel No5 kullaniyorum oda cok begeniliyo ama coco matmazel cok kalici

hem chance hem de matmazel 2sınıde bayılıyorum ama chance sanki daha cok kisi tarafından kullanıldıgı icin eskidi

Chanel coco mademoiselle çok karakteristik bir parfüm tercih edersen bunu tavsiye ederim hatta suan üzerimde bu koku var.. :KK16:
Chanel chance piyasada taklitleri çok fazla olduğu için nefret ettim diyebilirim..
Chanel coco'da ayrı bir tarzdır gece kullanılır çoğu kişi bunu chanel coco mademoizelle ile karıştırıyor malesef :KK12:

Son düzenleme:
Coco Modameiselle cok kalıcı bir koku chance bir ton daha hafif diyebilirim. Ben chance kullandığımda gün içinde tekrarlama hissi duyuyorum ama coco da böyle olmuyor. İkisinde severek kullanıyorum kızlar...

chanel coco koyu tenlilere daha çok gidiyo bence.chance ise daha açık tenlilere.
ben chance ı daha çok beğeniyorum

la Princesse bende bu koyu ten beyaz ten meselesini duyuyordum ama mantiksiz geldigi icin dayanamadim gidip parfüm satan bir yere sordum kadin evet dedi ama uzman degildi. Bende tatmin olmadin parümcüye gidip iki uzmanina sordum yok öyle birsey dediler. Tenle alakasi suymus kuru cilt yapisina sahip olan kisilerde parfüm cok kalici olmuyormus.Yagli ciltlerde de kalici oluyormus :)

Bu yüzden ben bir parfümü almadan onu tasiyabilirmiyim diye bir bakiyorum. bu arada bende chanci daha cok begeniyorum. Benim böyle bir kactane dört mevsimlik parfümlerim vardir chance de o kategoride.

X