Sayfa: 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: idrar testinde negatif çıkıp hamile olan

1. Konu Sahibi : derya002 #91
    Alıntı ceren2012 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    idrarda gebelik adet olmanız gereken zamandan sonra 10 gün sayın ancak o zaman çıkar daha erken çıkması mümkün değil.tecrübemle sabittir
    benide rahatlatın ne olurrrson adet tarihim ocak 10 bu gün itibariyle tam 4 test yaptım negatif çıktı hep kan tahlili yaptırmalımıyım yoksa ümitlenmeyimmi

2. Konu Sahibi : derya002 #92
    Biri yardım etsin banaaaa

3. Konu Sahibi : derya002 #93
    Giriş tarihi
    Feb 2012
    Alıntı KAYROSUM kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Biri yardım etsin banaaaa
    adet döngünü bilmiyorum ki
    ama sen söyle ne kadar geçtiğini üzerinden ona göre bir şey söylüyeyim2 gebelik geçirdim ikisindede heyecandan daha reglımın ustunden 3yada 4 gun gecınce yapıyordum negatif cıkıyordu yada silik çizgi 10 gun sonra yapınca çok net bir çizgi çıkıyordu

4. Konu Sahibi : derya002 #94
    Alıntı ceren2012 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    adet döngünü bilmiyorum ki
    ama sen söyle ne kadar geçtiğini üzerinden ona göre bir şey söylüyeyim2 gebelik geçirdim ikisindede heyecandan daha reglımın ustunden 3yada 4 gun gecınce yapıyordum negatif cıkıyordu yada silik çizgi 10 gun sonra yapınca çok net bir çizgi çıkıyordu
    cerencim aslında çok düzenli bi adet döngüm yok ama genelde önce olurum geçmez pek en son dün yaptık testi yine negatif çıktı belim ve kasıklarım çok ağrıyo akıntım aşırı bi şekilde var bugün hala adet olamadım sıradan bi gecikemmi kanda baktırsammı karar veremedim

5. Konu Sahibi : derya002 #95
    Giriş tarihi
    Feb 2012
    bence hemen git betahcg baktır ben olsam beklemem bilee cnm

6. Konu Sahibi : derya002 #96

idrar testinde çıkmayıp hamile olanlar

evet adet tarihim 11 ocaktı ben şubat 3ü denedim çıkmadı şubat 10 silikti şubat 11 belirgin 2 çizgi vardı sonra beta hcg ve hamileyim bugün öğrendim değerlerimde 1180 civarı çıktı

7. Konu Sahibi : derya002 #97
    kızlar bugun 5.günüm hala adet olamadım :( bende tam tersi düşünüyorum.allahım zamanında nasip etsin.bugun idrar testi yapcam :(

8. Konu Sahibi : derya002 #98
    arkadaşlar merhaba ben yeni evliyim bu ay ilk defa korunmadık ve benim adet bitimimden 5 gün sonra kahverengi akıntım oldu 1 hafta sürdü. daha sonrasında bel ağrım oluyodu hafifte kasıklarım we inanılmaz derece karnım kazınıyodu uykudan uyanıyordum kazıntıya o derece ve içimi farklı hissediyordumm fakat dayanamayıp adetime 1 hafta kala kan tahlili yaptm negatif cıktı adetm 1 hafta gecti idrar testi yaptım kan tahlilini erken yaptığm için çıkmadığını düşünüp ama eczaneden aldığım idrar testi de tek çizgi çıktı fakat kızlar suan 15 gün oldu adetim geçeli we ben adet olmadım ve bel ağrım devam ediyor acaba hamilemiyim biraz acemiyim lütfen yardımcı olun bana !

9. Konu Sahibi : derya002 #99
    ayyy inşallah hamilesinizdir.

10. Konu Sahibi : derya002 #100
    Alıntı adoni kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ayyy inşallah hamilesinizdir.
    inşallahh öledirr pazrtesi gidip test yaptırıcamm

Sayfa: 10/12 İlkİlk ... 89101112 SonSon