idrar testinde negatif çıkıp hamile olan

Benimde umudum yok bugün yumurta çatlamasının ü9zerinden tam 14.gün bugün tam adet günüm ne adet belirtisi var ne gebelik belirtisi ama sabah test yaptım negatif çıktı beklemedeyim testin dandik ve hatalı olduğuna inanmak istiyorum kan testinede cesaretim yok ama bi kaç gün daha olmazsam gider yaptırırım artık
Aynen cnm ben de ayni duurmdayim artık günümü geçersem test yaparim

Kızlar adet gecikmemin 7. Günü idrar testi negatif kan yaptırmadım hamile olabilirmiyim sizce

merhaba kızlar. Yaşayan varsa lütfen yazabilir mi. 2 aydır bebek istiyoruz doktoe kontBu ay yumurta geliştirici letu kullandım adetin 2. Günü başlayıp 5 gün içtim. Sonra yumurtlama testi yaptım ve 1 nisanda pozitif çıktı yani yumurtlama günümmüş o gün ve öncesi ile sonrasındaki günler değerlendirdik. Neyse, benim 2 nisandan sonra hafif göğüs ağrım ve Şeffaf zaman zaman beyaz kokusuz akıntım başladı. Sonra bu göğüs ağrısı baya şiddetlendi. El değdiremiyorum şu an baya acıyor. Bugün ayın 10.u ben predictor yaptım negatif çıktı. Ama hamile olabilir miyim emin değilim. İnşallah hamileyimdir. Doktora sordum adet gecikmeni bekle dedi geçen ay adet günüm 18 iydi 8 gün nasıl bekleyecem 😖 sizce hamile olabilir miyim yaşayan bilir tecrübelerinizi aktarın şu an çok ihtiyacım var.

X