vajinanın rengi ne zaman değişir

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
kızlar hamilelik belirtilerinde vajinanın renginin değiştiğini duymuştum böyle bişey yaşayan duyan varmı ve nasıl oluyo araştırdım ama bulamadım bilgisi olan arkadaşlar paylaşırmısınız:CüvCüv:

canım ilk defa böyle bişey duydum ben ve hamileyim ben degişen hiçbişey yok bende....

ya canımbende daha önce duymamıştım ama bi yerde okudum arıyorum ama bulamadım bir türlü acaba yaşayan varmı ve nasıl bi değişme oluyo merak ettim o yüzden soruyorum

Yaaav kestanecim boşver bunları, ben onun renginin nasıl olduğunu bile bilmiyorum desem yeridir, o kadar eşelemek iyi diil bence, haa bi de ben rahmim yumuşadı diyenleri de anlamıyorum, rahim vücut dışında bir organ mıdır ki yumuşayıp sertleştiği anlaşılıyo aklım ermedi gitti valla, bilen varsa anlatsın bi zahmet??? ehheeeedelikafadulden

valla bende o rahim konusunu anlayamadım dediğin gibi rahim içerde nasıl dışardan anlıcaz bence bahsettiği ilişki sırasında hisedilen yumuşaklık olsa gerek hani alt taraf bazen sert bazen yumuşak oluo ya odur heralde

Benim göğüslerimin renginin ve koyulaşması 3 aydan sonra belirgin hale geldi. Genital organımı da incelemedim ama özellikle epilasyondan sonraoradaki koyulaşmayı da farketmiştim.

canım o koyulaşma erken dönemde olmuyor benim 3. yada 4. aydan sonra oldu.göbeğin altındaki çizgi de aynı sekılde..

Canım Öyle bıŞı hıÇ duymadım .benım hala aynı .
Yada oluyorsa nurun dedıĞı gıbı hemen deĞıŞmez

Hıı anladım kızlar bende epılasyon sonrasında orda koyulaŞmanın olduĞunu farkettım oyÜzden ne zaman oluyo dıye ÖĞrenmek ıstedım ama hamılemıyım deĞılmıyım bılmıyorum adtıme var daha

arkadasim birak bunlarla ugrasmayi. degismiyor belirtiler de 3. aydan sonra ortaya cikiyor.

arkadaşlar benim bir problemim var ya da ben öyle olduğunu sanıyorum...şey benim vajinamın iç dudaklarının ucunun rengi kahverengi-mor gibi bi renkte...ben bildim bileli öyle.bu sağlıksız mı? normal mi yoksa normal değil mi? yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen...beni korkutuyor...

Arkadaşlar benim bir problemim var. ya da ben öyle sanıyorum...şey vajinamın iç dudaklarının ucunun rengi kahverengi-mor gibi bi renk..ben bildim bileli böyle...bu sağlıksız mı? normal mi yoksa normal değil mi? yardımcı olursanız çok sevinirim...beni korkutuyor...

X