Duphaston ile hamile kalan var mi?

merhaba kizlar bende duphastonu kullandim adet duzensizligi icin vede adet sokturucu olarak
doktorum bana adet duzeni icin 6 ay kullanmami soyledi hamile kalmaya yardimci bir ilac degilmis bunu ictigin halde adetin gecikirse hemen birak dedi hamilelik olursa dusuge sebep olur diye
yani hamile birisi icerse dusuk olabiliyo adet sokturucu olarakta kullaniliyo cunku
bu konuyu acali cok olmus ama ben yine cevap yazayim canm okuyanlarin faydasina olur SANA DOKTORUN YALNIS SOYLEMIS CANIM DUPHASTON LA HAMILELIK OLUSABILIR VE BILMEDEN KULANILIRSA BILE DUSUK OLMAZ CUNKU DUSUK TEHLIKESINDEN DE KORUYOR BIZAD BU DURUMU YASAMISTIM IKI HAMILELIGIM DE DUPHASTON KULLANIRKEN OLMUSTU BENDE PROGESTERON EKSIKLIGI VAR VE BU ILAC PROGESTERON ICERIYOR VE DUSUKLER PROGESTERON COK DUSUK OLUNCA OLUYOR ILK HAMILELIGIM DE HAMILE OLDUGUMU BILMEDEN KULLANMISTIM VE ADET OLMAMISTIM DOKTORA GIDINCE OGRENMISTIM VE KORKMUSTUM ILACI KULANDIM BIRSEY OL,MASIN DIYE AMA DOKTORUM HIC KORKMA DEDI CANIM DUSUK TEN KORUYOR DEDI VE ILK 12 HAFTA DUPHASTON ICMISTIM SIMDI 5 YASINDA SAGILIKLI BIR OLUSUM VAR INSALLAH ALLAH OLMAYANLARADA NAASIP ETSIN SONRADA IKINCIYI ISTEYENLERE NASIP ETSIN AMIN AMIN AMIN

Arkadaslar bende gecen 2 ay ust uste gecikme oldu ilk gecikmede doktor tarlusal verdi adet oldum ama bir sonraki ay yine gecikme oldu kistim falan yok ama gec yumurtluyormusum.duphaston verdi doktor ictim 5.gun adetim geldi bu hap rahim icini temizliyormus ve bu ay hamileyim gecen ay duphastonla adet olmustum.ben bu ilacin bana faydasi oldugunu dusunuyorum.cunku adeti duzene koydugu icin yumurtlama gunleride uyuyor ve hergun iliski olmali.isteyen herkese Allah nasip etsin.inanin isteyin yeter .

X