hamile kalan arkadaşlar ilk belirtileriniz nelerdi

sefda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
241
1
arkadaşlar bugün trasferimin

Son düzenleme:
canım belirtilere takılma, belki de yerleşme gürültüleridir onlar kendini ve bebişlerini üzme

mrb canım benimde senin gibi oluyodu sanki adet olucakmışım gibi kasık agrım wardı karnım içi su dolu gibiydi dedim hastalancam hatta kanda geldi dedim bitti ama hamileyim şuan 5 haftalık bebgimin kesesinide gördüm kalbide atıyodu bunlara takılma canım allah büyük ben 4. tuttu rabbim isteyen herkese wersin arkadaşın dedigi gibi yerleşiyodur kendine iyi bak

canım benimde ara ara adet sancısı,kasık ağrıları ,en önemli belirti benim için akıntı olmuştu.benim akıntım çünkü hiç olmazdı.bunlar hamilelik belirtileri bence.

kendini sıkma canım ya. ben hergün adet olcam die başlıodum güne hergün doktorumu arıyodum benim karnım ağrıo karnımdan sesller gelio die. ama pozitif sonucumu almıştım. fakat gebeliğim devam etmedi dilerim bebeğin seninledir allahım yar ve yardımcın olsun...

bende merak ediyorum forum içinde belirtileri aradım ama bulamadım oysa daha önce tüp bebek sonrası hamilelk belirtileri çok paylaşılmıştı ben niye bulamıyorum ya.aslında merak ettiğim uygulama sonrası herkesin karnı şişmi oluyor şişkinlik olmayıp hamile kalan var mı sadce göğüslerde hassasiyet var o da sabah akşam jelden galiba ...

ah güzelim bu soruyu o kadar çok sordum ki arkadaşlara artık bıktırmıştım herkesi hiç belirtim yok adet ağrılarım başladı diye çok şükür hamileyim .şimdi de bebeğimin kalbi atıcak mı onun heyecanındayım.rabbim yardımcımız olsun cümlemizini hayırlı haberlerini alırız umarım.

ah güzelim bu soruyu o kadar çok sordum ki arkadaşlara artık bıktırmıştım herkesi hiç belirtim yok adet ağrılarım başladı diye çok şükür hamileyim .şimdi de bebeğimin kalbi atıcak mı onun heyecanındayım.rabbim yardımcımız olsun cümlemizini hayırlı haberlerini alırız umarım.

haklısın canım ya benim 8.denemem daha önce hiç oluşmadığı için yine panik halindeyim işte.sende inş duyarsın minik yavrunun güçlü kalp atışlarını ne zaman gitceksiniz kontrole

amin canım inşallah rabbim nerde bebek hasreti çeken kardeşimiz varsa güldürsün yüzlerini..ben 10 gün sonra gidicem kese var ama henüz kalp atışını duyamadık.

benimde bugün 9 günümdü idrar testinde çokkkk silik ikincş çizgi vardı ama bakalım artık.4 aşılama 8 tüp ebbek denemesinin üstüne hayrlısı korkuyor muyum... çokkkkkk...

X