Fulirim Göğüs Küçültücü Yağ

thyanel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
172
4
denemedim ama netten buldum tanıtımını. deniycem sonuçları buraya yazarım ama benden önce davranan ve sonuç alan olursa yazarsanız sevinirim. bıktım bu göğüslerden taşıyamıyorummmm!!

ürün,göğüs bag dokusunu güçlendirerek,gögsün sıkılaşmasını ve küçülmesini sağlar.
3-4 ay gibi bir sürede etkisini gösterir.Ürün vücudun hücre yenileme hızına göre ,daha hızlı veya
daha yavaş etki gösterebilir.Hücre yenilenmesi yavaş olan kullanıcılarda,düzenli uygulama sonucu
hızlandırır.

KULLANIMI:Göğüs Küçültücü Bitkisel Karışım Yağı 5 gün sabah veya akşam günde bir kez bölgeye uygulanır, daha sonra kullanımına 2 gün ara verilir. Koltuk altından başlayarak dairesel hareketlerle, 3-4 dakikalık masajla göğüs bölgesine yayılması sağlanır. Bölgeye göğüs küçültücü bitkisel karışım yağı sürüldükten sonra, streç film sarılarak 15 dakika beklenmesi etki sürecini hızlandırır. Ürün kullanıldıktan sonra bölge 8 saat su ile temas ettirilmemelidir. Bölgenin su ile temas etmesi halinde ürünün etkisi azalır. Ürünün hamilelik sürecinde kullanılması tavsiye edilmez. Adet döneminde etkisinin daha fazla olduğu gözlenmiştir.Ürünün kullanıldığı bölgede zaman zaman karıncalanma ve yanma hissedilebilir. Sağ göğüste etki daha çabuk görülür. Bu nedenle masaj sol göğse daha çok yapılmalıdır.

İÇERİK: içeriginde mevye ve bitki öz yağları bulunmakta bu yağlarda mevcut bulunan a.b.c.d.e.k vitaminler ve mineraller içermektedir.

Kullanmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır. Alkol içermez

Fiyatı: 99tl

cnm dene bakalım ne olcak inşallah işe yarar sonucu sabırsızlıkla bekliyorum:teselli:

eee denediniz mi ben de duydum alsammı almasammı diyorum işe yaramazmış gibi geliyor bu ürünler banaa.... denedinmi arkadaşım sonuç alabildin mi?

ya arkadaslar ben denedim ama fayda etti mi etmedi mi bilmiorum 3 şişe kullandım ama görünürde bişe yok ablam biraz farketti dio ama bana öyle gelmedi bence hiç işe yaramıor 100 milyona cok cok fazla onu sürmek masaj yapmak kokusu iğrenç bölgesel küçültücü bi krem alıp sürseniz daha ii gibi bence sonucta masaj da sekle sokmustur ablam ole dio ama ben hisstemedim hem pahalı hem işkence bosverinnn yaaaa küçülse hissederdiö ölçtüümde hala 97 cm

paranıza yazık almayın bence.küçültse herkes ondan alırdı. spor hareketleri yapın göğsünüze masaj yapın bi kremle daha ii yani lpg yi quantumu gögsede yapıolarmıs bazı yerler nette gördüm ama korktum

merhaba ben de FULıRıM göğüs küçültücüsünü yeni kullanmaya başlayanlardanım
bende çok fazla bir etkisi olacağına inanmıyorum ama kesinlikle az da olsa bir etkisi olacak diye düşünüyorum. 15 gün oldu başlayalı 4 ay düzenli kullanımdan sonra size sonucu yazarım hanımlar.
başlangıç tarihm 28/03/09
düzenli kullanıp olumlu etkisini gören varsa cevaplayabilir mi acaba?
hadi bakalım hayırlsı ehühühü:))))))))

bende 18.05.2009 başladım bu ürünü kullanmaya evet kokusu iğrenç ama değsinde ya yorumlar pek iyi değil faydası olmayacak diye korkuyorum

Ben de bu yağı 2 şişe kullandım.Bana tam 3,5 ay gitti.Ben akşam yatarken sürdüm ve streç film ile sarmıştım.Sabaha kadar bu şekilde durdu.Faydası oldumu derseniz çok harikalar yaratmadı ama sanki az birşey farketti.O paraya çok fazla değecek bir ürün değil.

Ben streç filmin hiçbir zararını görmedim.Ürünü kullanırken daha evvel de söylediğim gibi akşam sürüp streç film ile sarıp sabaha kadar böyle durdum.Yalnız kaşıntı oluyor.Sen belki buna dayanamayabilirsin.Ayrıca şimdi bu ürünü satan sitede kullanma talimatına baktımda ürünü sürdükten sonra 2 saat streç film ile bekletebilirsiniz diyor.Ben ürünü aldığımda böyle belli bir süre belirtmemişlerdi.Ben 2 şişe kullandım.Aslında 3 şişe kullanmak gerektiği belirtiliyor.Çok fazla olmasada biraz fayda ettiğini düşünüyorum.ılk zamanlar göğüsümü streç film ile sararken daha dolgun daha şişkin gibiydi.Daha sonraları ise streç film ile sararken sanki göğüsümün içi daha bir boşalmış,küçülmüş gibiydi.Yalnız ben ürünü kullandıktan sonra biraz sporla biraz da yemeğe dikkat ederek zayıfladım.65 kilodan 58 kiloya düştüm.Ondan sonra göğüsüm dahada küçüldü.Kesinlikle zayıflamak göğüsü küçültüyor.Göğüste kas olmayıp yağ tabakası olduğundan göğüstende yağ gidiyor.Şimdi 80B kullanıyorum.Burada 80 sırt genişliğini B ise göğüs ölçüsünü gösterir.Doktorlar en ideal göğüs ölçüsünün B olduğunu söylüyorlar.ıdeal göğüs büyüklüğüne ulaştım.Artık küçültmek gibi bir derdim yok.Fakat çok sarkmış durumda.Şimdi bunun çaresini arıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar fulirim göğüs küçültücü kullananlar daha sonra sonucu yazarız demişler ama hiçbiri yazmamış.Pegaibe ve is-sa adlı arkadaşlar bu yağı kullandınızmı,sonuç ne oldu?Lütfen yazarmısınız,bizi bilgilendirirmisiniz.

Böyle yağlar para tuzağı bunun yerine lahana yağı kremi alın inanın daha iyi.

Ruyamsin siz lahana yağı kremini denedinizmi?Gerçekten küçülttümü?Nasıl kullandınız,streç film sardınızmı,biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisiniz.

Kullandım edasu...
Evet terletiyor ve streç film de sardım...
En büyük desteğim her zaman 'spor' 2. olarak da asla ve asla masajı bırakmamanızı tavsiye ediyorum...
Yaptıklarımı bu başlık altında topladım:
http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...iz-kucultmek-isteyenler-buraya-acil-acil.html
Burdan konuya devam ederseniz hepimiz faydalanmış oluruz...
Hep beraber birbirimize destek olmamız ve bu sorundan beraber kurtulmamız gerektiğini düşünüyorum...

Ruyamsin başka bir yerde UNıSLıM kullanmak istediğini yazmışsın.Bu ürünü alıp kullandınmı?Kullandıysan sonuç ne oldu?

Kullanmak istemiştim ilk zamanlar sonra birkaç kişiyle konuştum göğüste tüylenme yaptığından ve işe yaramadığından bahsetti arkadaşlar kullanmadım bunları.
Çünkü para tuzağı canım.
a.s.

gögsümü küçültücem derken aksi bir etki yapıp daha da büyümesin sakın dikkat edin arkadaslar:eek:lmaz:

gögsümü küçültücem derken aksi bir etki yapıp daha da büyümesin sakın dikkat edin arkadaslar:eek:lmaz:

Ben göğsümü şu an henüz 2 ay spor yapmama rağmen 2 cm küçültmeyi ve baya bir toparlatmayı başardım...
Eğer ki rahatsızsan biraz dene yöntemlerimizi her başlığa ameliyat tek çare yazmışsın ama ameliyat tek çare değil ayrıca çare değil...
Bunu unutmayalım...
Çünkü; ameliyat esnasında yağ dokusundan aldıkları için vücut oraya her kilo alındığında yağ depolamaya devam edecek ama spor ve masajla yapacağımız her küçülme kesin ve katii sonuç sağlayacak lütfen bunu görmezden gelmeyelim...
Görünen kaybolmayan kesik ve ameliyat izleri cabası...

a.s
a.s

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK43:( internetten aldım 2 şişe kullandımda yok yok yok...ayrıca berbat ağır bi kokusu var ...yani hanımlar o kadar paraya degmez ama yaptık bi hata :s

umudunuzu kırmak istemem ama 10 tL*ye bitkiseL yağLardan kuLLanabiLirsiniz we çok işe yarıyormuş ben denemedim henüz bu hafta başLıcam kuLLanan arkadaşLarım war çoğu yeni başLadı ama bi arkadaşım 1 ayda sadece bitkisel yağLarLa iç çamaşırının bedenini 2 beden küçüLttü ohaoldumsmile

X