Saç Uzatma Yöntemleri Isırgan otu ile saç uzatma...

aslinda kaynatma deyince oyle 100 derecede kaynama degil isirganin yapraklarini suya atiyoruz ve kisik atesde bekletiyoruz boylece isirgan butun etkilerini suya akitiyor.sonra onu bir siseye,kavanoza neye isterseniz ona koyup saclari yikadiktan sonra dokuyoruz.ustunden temiz su dokmeyin cunki dokerseniz onun hic bir etkisi olmaz.cok kolay bir yonten aslinda etkiside harika

atesın kısıgı cogu olmaz onu suya koyup ocagı yakıosan o kaynatmaktır.kaynamadan alınır dense bı nebze evet kaynatmıoruz dıebılırız

atesın kısıgı cogu olmaz onu suya koyup ocagı yakıosan o kaynatmaktır.kaynamadan alınır dense bı nebze evet kaynatmıoruz dıebılırız

ya aslinda kim ne sekilde istiyorsa o sekilde yapsin hatta oyle yaprak seklinde alin surun saciniza etkisi ayni. artik siz nasil istiyorsaniz oyle yapin.eger kafanizi karistirdiysam ozur dilerim

mrb kızlar bnde aldım aktardan bu ısırgan otunu yeşil ufak bi poşette kurutulmuş bişe:)1liraya aldım ben.adam 3kerede kullanabilirsin dedi,kayntıp dolaba koyunca etkisi gitmezmi acaba?bazıları zencefili filende öle kaynatıp koyuyomuşya hatta turp suyunu falanda..daha denemedim bi deniyim bnde artık o halde:KK70: paylaşımlar için çok çok teşkkürler kızlar :enbuyukkk: veee üyeleri...:icecream: ya bi sorum olacak,dik durup döksek bu suyu sırtımıza tüm vucüdumuza deyr bu su,başımızı eğip döksek yüzümüze deymeside kaçınılmaz:/ acaba dik durup döksek işlem bitincede son bikez vucudumuzu durulasak tüylenme falan yapmaz dimi başka yerlerde hanzo gibi olmaylım allah muhafaza :teytey: cevaplarınızı beklom sık sık yazın bilgileri ve sonuçları herkesi öpüorumm

mrb kızlar bnde aldım aktardan bu ısırgan otunu yeşil ufak bi poşette kurutulmuş bişe:)1liraya aldım ben.adam 3kerede kullanabilirsin dedi,kayntıp dolaba koyunca etkisi gitmezmi acaba?bazıları zencefili filende öle kaynatıp koyuyomuşya hatta turp suyunu falanda..daha denemedim bi deniyim bnde artık o halde:KK70: paylaşımlar için çok çok teşkkürler kızlar :enbuyukkk: veee üyeleri...:icecream: ya bi sorum olacak,dik durup döksek bu suyu sırtımıza tüm vucüdumuza deyr bu su,başımızı eğip döksek yüzümüze deymeside kaçınılmaz:/ acaba dik durup döksek işlem bitincede son bikez vucudumuzu durulasak tüylenme falan yapmaz dimi başka yerlerde hanzo gibi olmaylım allah muhafaza :teytey: cevaplarınızı beklom sık sık yazın bilgileri ve sonuçları herkesi öpüorumm

slm,
korkma cnm, tek seferde kaynatıp dolapta ağzı sıkıca kapalı kapta muhafaza edebilirsin, etkisini kaybetmio, taze kaynatılmış gibi oluo turp da ısırgan da. başını öne eğerek yap, yüzü durulamak vücudu durulamaktan daha kolaydır bence:) + zaten masaj yapmak için eğmen gerekcek. yüze değmesinde bana kalırsa sakınca yok ama tüylenen de olmuş. ama saatlerce bekletmiceksen öyle bi durum olmaz bence. saçınla işini hallettikten sonra yüzünü durularsın, ama korkma yani öyle değdiği anda kıl tüy fışkırtmıo ısırgandelikafadulden, öle olsaydı kim uğraşırdı turplu suyla yağlarla fln...:eek:

tşkler canım haklısın orsaı ölede,ne biliim bi sorim dedim.şimdi iki sorum olacak; kaynayan suya atıpdamı azcık daha kaynayınca alıyım ocaktan yoksa kaynamış suya bırakıpda demlennce mi aliim ??? diğeridebu işlemi yaptıktan sonra daha kurumadan yada işlem bitipde banyodan çıkınca saç kurutma kullansak olurmu??? cevapları bekliorum tşkler:))

kaynayan suyu ocktan alıp eklemek yeterli, kaynatmaya luzum yok bence. kurutma konusuna gelince diplere güzelce masaj yaptıktan sonra makineyle kurutmanın bi mahzuru yok tabi, ama doğal haline bırakmak en güzeli, ya da 20 dk. kadar saç nemini aldıktan sonra kurutursan da iyi olur. bişey değil efendim, ne demek. önemli olan paylaşmak:)

kaynar suya koydum kapattım ağzınıda,demlenmiştir heralde birazdan saçımı yıkayım durulucam onla.2 yıkamalık daha var deniim bakiim nası oolcek,yazarım yinee:eek:

ıyyyyyyyy iğrenç oldu saçlarım bu ısırgan otuyla durulayınca kazık gibi oldular:KK43:(( bide pirinç suyuyla duruladım al onu vur buna oldu yaaaaa:KK43:((( bida bununla durulamam saçlarımı ben.yapı meselesi heralde kimimize iyi gelio benim gibilerede kazık gibi oluo..... denemek isteyen dener yine kızlar ben bilmem tabe:)))

ıyyyyyyyy iğrenç oldu saçlarım bu ısırgan otuyla durulayınca kazık gibi oldular:KK43:(( bide pirinç suyuyla duruladım al onu vur buna oldu yaaaaa:KK43:((( bida bununla durulamam saçlarımı ben.yapı meselesi heralde kimimize iyi gelio benim gibilerede kazık gibi oluo..... denemek isteyen dener yine kızlar ben bilmem tabe:)))

arkadasim sen ne kadar mikdarda doktun onu sacina?belki cok doktugun icin oyle oldular.cunki ne kardesimde ne de simdiye kadar deneyenlerde hic oyle birsey olmadi

saçınızı sertleştiriyosa sadece diplerine sürün, ya da fısfıslı şişeyle diplere sıkmak daha kolay olur. isterseniz 2 saat bekletip tekrar durulayabilirsiniz de. ben ısırganın saçı sertleştirdiğini pek farketmedim saçıma hem krem, hem maske hem de durulanmayan sprey krem sürdüğüm için. ama bana da aynısı zencefille oldu, millet saçım yumuşacık oluo zencefille dio, bnmkiler kazık:tomato: ben de saç tellerime sürmüorum artık, sürmenin anlamı da yok ki, saç teli almıo zaten o besini, saç kökleri alıo. yani kurutma, matlaştırma gibi etkileri varsa saç derisine uygulamak kafi.

arkadasim sen ne kadar mikdarda doktun onu sacina?belki cok doktugun icin oyle oldular.cunki ne kardesimde ne de simdiye kadar deneyenlerde hic oyle birsey olmadi

canım bilemiorum ki aldıım poşette az bişi vardı 3e ayırdım satıcıda öle söledi zaten demledim soğukken döktüm saçıma banyodan sonra..banyoda kullanılan taslar varya onunla bir tastan az eksik oldu. hepsini döktüm başıma ama daha döker dökmez saçımın derisine elimi deydiremedim yanii.bilmiorum yaa cesaret edemem bidah çok çok sertleşti saçlarım..nyse yazarım yine arklar..byy

arkadaşlar bu ısırganın suyunu nası içiosunuz yaa??? o ilk demlendiğinde açık yeşil oluo.bekledikçe çok koyulaşıo rengi,insanın içinde nası olur ki o ????? şeker katıpta içiosunuzdur diimi???

nezamandır içiosun keselik sen bu suyu??? ayrıca sürekli ve düzenlimi??? son soru: faydası oluomu uzamaya bana bi cevap yazarsan çok sevinirim özelliklede etkileri konusunda..şimdiden tşkler

Isirgan otu acayip saci cogaltiyor. Bunun sebebide dokulmeyi azaltmasi sanirim. Bi donem kullananlar kisa saclarin tepesinde elektiriklendigini (cogaldigindan) farkedecektir. Bi ara baslamayi dusunuyorum..

ısırganın suyunu içen arkadaşlar uzama konusunda gelişmeleri yazın artık yaa nerelerdesiniz herkes yazıp yazıp gidio burda biz aydınlatılmayı bekloz kaç gündür yaaÇok üzgünüm çoook

ısırganın suyunu içen arkadaşlar uzama konusunda gelişmeleri yazın artık yaa nerelerdesiniz herkes yazıp yazıp gidio burda biz aydınlatılmayı bekloz kaç gündür yaaÇok üzgünüm çoook

kendi adıma söliim ben çok uzunkullanamadım, pes ettim. pek bişi sürmicem artk saçıma şampuan ve kremden başka:p napsam da gene ayda 1 cm gene ayda 1 cm. ya sonradan göstercek etkisini, ya da önceden hiç uzamıodu ki şimdi 1 cm oldu. ben de vitamin alıom şimdi B12 ve Biotin.:mymeka:

herkesin kendina has ozellikleri vardir.bu tarif kimisine daha cok tesir gosterir kimisine az. ben bugunden baslamayi dusunuyorum.annem kullandiktan 2 ay sonra sonucunu gormustu saclari omzundan beline gelmisti bakalim bende de oyle olucakmi

herkesin kendina has ozellikleri vardir.bu tarif kimisine daha cok tesir gosterir kimisine az. ben bugunden baslamayi dusunuyorum.annem kullandiktan 2 ay sonra sonucunu gormustu saclari omzundan beline gelmisti bakalim bende de oyle olucakmi

ay cok guzel ya,ama 2ay nasıl sabredecegız bekleyecegız :KK43:

X