Saç Uzatma Yöntemleri Isırgan otu ile saç uzatma...

ay cok guzel ya,ama 2ay nasıl sabredecegız bekleyecegız :KK43:

ben dun ilk kez denedim ve sacimdi bir degisiklik olmadi yani degisiklik olmadi derken bir arkadas sacimi kotu yapti demisti.bende oyle birsey olmadi birde sanki parlakligi artti gibime geldi ve her zamankinden daha az dokuldu tararken
2 ay beklemek zor biraz ama zaten yaz geliyor eger daha cok kullanirsan 2 aydan az bir surede uzar.

ben dun ilk kez denedim ve sacimdi bir degisiklik olmadi yani degisiklik olmadi derken bir arkadas sacimi kotu yapti demisti.bende oyle birsey olmadi birde sanki parlakligi artti gibime geldi ve her zamankinden daha az dokuldu tararken
2 ay beklemek zor biraz ama zaten yaz geliyor eger daha cok kullanirsan 2 aydan az bir surede uzar.

Evet bendede parlatmisti, hafif sertlestirmisti ama benim daha cok hosuma gitti. Cunku benim sacim yumak gibi, yumusasik ve pek hosuma gitmiyo bu acikcasi. Suan turplu su kullandigimdan belkide sadece isirgan otu cayi icsem faydali olucaktir =)

Evet bendede parlatmisti, hafif sertlestirmisti ama benim daha cok hosuma gitti. Cunku benim sacim yumak gibi, yumusasik ve pek hosuma gitmiyo bu acikcasi. Suan turplu su kullandigimdan belkide sadece isirgan otu cayi icsem faydali olucaktir =)

aslinda bende turplu suyu kullanmak istiyordum cunki o daha kisa surede uzatiyor ama kokusu gelir falan birde icine yumurta katmaliymisiz ben hayatta onu yapamamsırnaşık şey
o yuzden isirgani tercih ettim

arkadaşlar benim kardeşimin saçlari çok fena halde dökülüyordu. dökülmesini önlemek için her banyo yaptıktan sonra ısırgan otunun suyunu dokmeye basladi saclarina
kardesimim saclari isirgan suyunu dokmeden once omuzlarindaydi 1 ay uyguladi
simdi saclari belindende asagi hatta kestirmeyi bile dusunuyor ve dokulmuyorlar artik

evet ben bu konuyu daha önce acmiştim neden ordan devam etmak yerine başka sayfadan başlama geregi duydunuz:ecrin_bebek:

evet ben bu konuyu daha önce acmiştim neden ordan devam etmak yerine başka sayfadan başlama geregi duydunuz:ecrin_bebek:

aferdersiniz ama benim sizin bu konuyu actiginizdan haberim yoktu.simdi siz soylediniz ogrendim.oysa aratmistim boyle konu varsa acmiyim diye hic birsey cikmamisti

Ya Aysucum kardeşinin saçları 1 ayda omuzlarından beline nasıl geldi yaa böyle bişey var mıfisfisfisOmuzlardan beline inmesi 1 ayda 20 cm uzaması gibi bişey sonuçta..:1shok: Ya eğer gerçekten 1 ayda bu etkiyi gösteriyosa hemen başlayım ben-tatlicadiarzu- Birde ben hep ısırganı saç dökülmesi için duymuştum, ki benim saçlarımda çok gür hep azalttırırım, uzamasına bu kadar etki ettiğini hiç duymadım :kahve: Çok şaşırdım ben doğrusu 1 ayda 20 cm..:1shok:

arkadasim daha oncede yazmistim kisiye gore degisiyor benim kardesimin saclari zaten cabuk uzardi isirganida dokulmesin diye yapiyordu ama hizli bir sekilde uzamaya basladilar sonra annemde denedi onda da ayni sonuc hemen uzani verdi zaten bizim ailede herkesin saci cabuk uzar hatta benimki de ama daha once isirgani hic denememistim simdi sonbahara kadar uzatmaya karar verdigim icin artik bende kullaniyorum birde kardesim onu yazda kullanmisti yazda da saclar zaten cabuk uzar o yuzden sonuc inanilmaz ama gercek olmustu

Oww o zaman süper yaa!delikafadulden Bende yapıcam benimki biraz geç uzuyo..Kardeşinin hızlı uzuyomuş, bunu kullanınca 1 ayda 20 cm uzamış, valla bana 1 ayda şöle 4-5 cm uzasa yeterli kaydirigubbakcemile3 Bi sorum daha olcak sana.. Şimdi bu ısırganı ben önceden duymuştum ama dökülme için annem kullanıcaktı, benim saçım zaten çok gür bunu kullanınca iyice kabarık bişi olursam?-tatlicadiarzu-Yani çok mu fazla gürleştiriyo yoksa sadece dökülmeyi mi kesiyo?:uhm:a.s.

bende ısırganı denemişte benimde saçımı sertleştiriyor ama gercekten işe yarıyor dökülmesini önlüyor.....

merhaba kızlarr bende ısırgan kullanıyorum başımı eğip saçıma döktüğümde yüzüme gelmıyor gelse bile hemen yıkıyorum ama sonuçta o kafamızda kalıyor geri durulamadıgımız için bende şöyle bişey düşündüm o haliyle saçımız kuruduktan bide biz uyuduktan sonra ister istemez yüzümüze geliyor kafayı yastıga koydugumuzdaa o bi etki yaparmı yüzdeki tüylenmeye yanii kuru haliyle bişe olmaz heralde diilmi ben abartıyorum sanırım cevap verırsenız cok sevınirimm şimdiden tşkler.....:)

saclarda kabarma yapmasi yine kisiye gore degisiyor kardesimde yapmiyordu ama bende biraz yapiyor sanirim ama duzestiriciyle duzeltmek mumkun
yuzde tuylenme meselesini acikcasi tam bilmiyorum bir arkadasim kullanmisti ve bana yuzumde de tuylenme basladi kesdim dedi ama bende,kardesimde,annemde hic oyle bir sorun olmadi

Ya Aysucum kardeşinin saçları 1 ayda omuzlarından beline nasıl geldi yaa böyle bişey var mıfisfisfisOmuzlardan beline inmesi 1 ayda 20 cm uzaması gibi bişey sonuçta..:1shok: Ya eğer gerçekten 1 ayda bu etkiyi gösteriyosa hemen başlayım ben-tatlicadiarzu- Birde ben hep ısırganı saç dökülmesi için duymuştum, ki benim saçlarımda çok gür hep azalttırırım, uzamasına bu kadar etki ettiğini hiç duymadım :kahve: Çok şaşırdım ben doğrusu 1 ayda 20 cm..:1shok:

nerden bılıoruz kı omuzları ıle belı arasının 20cm oldugunu :)
benım bı arkdsımın 10cm kadar omuzu ıle belı arası :p
kızın boyu1.35cm de

aslinda bende turplu suyu kullanmak istiyordum cunki o daha kisa surede uzatiyor ama kokusu gelir falan birde icine yumurta katmaliymisiz ben hayatta onu yapamamsırnaşık şey
o yuzden isirgani tercih ettim

pardon yeni gordum yazini..

turplu suyu ben yumurtasiz kullaniyorum, yumurta saclarimi fazla yumusatiyo diye.. ama bugun isirgan otunu turplu su ile denemek istiyorum =) cunku isirgan otunu kullandigim donem tepemde ciddi ciddi saclar ucusuyodu =)))).. Gerci o zamanlar saclarim cok dokuluyodu, uzayan saclarin elektriklenerek tepede ucusmalari cok normal :p. Ama gercekten faydali :KK66:

Bugun ikisini karistirip denemek istiyorum.

ay yüzde tüylenme oluyorsa kötü yaa geri dönüşüde olmaz onun ben zaten yıkarken yüzüme değdirmiyorum kuruduktan sonra yatarken kafamı yastıga koyunca ister istemez yüzüme denk gelıyor saçlarım kurumuş haliyle bi etkisi olmaz heralde umarım yanii uff vazgecmekde ıstemıyorum ısırgandan saçlarım zaten sorunluu bilgisi olan paylaşırsa sevnirimmm

arkadaşlar benim kardeşimin saçlari çok fena halde dökülüyordu. dökülmesini önlemek için her banyo yaptıktan sonra ısırgan otunun suyunu dokmeye basladi saclarina
kardesimim saclari isirgan suyunu dokmeden once omuzlarindaydi 1 ay uyguladi
simdi saclari belindende asagi hatta kestirmeyi bile dusunuyor ve dokulmuyorlar artik

bu konuyu ben sac dökülmesi ve cözümleri başlıktaki icerikte actım ısırgan otu suyu ordan devam edip sac uzatmayada yarıyor devam edip sürdürsaydik onunda devamı gelirdi:mymeka:

yanı tekrar konular acıp aslında hepımiz aynı konudan bahsedip ayrı sayfalardan girmesek daha dogru olur diye düşünüyorum

selam kızlar delikafadulden
bendde şimdi kendi kafamdan ewde olan malzemelerle kür hazırladım delikafadulden
engınar çayı normal bergomat aramolı çay ikitane karanfil biraz nane :KK70: ve bi kaç damlada gül suyu koydum şimdi demleniyo banyodan sonra yıkıcam saçımı bkalım ne olcakdelikafadulden
inş. kel kalmamkaydirigubbakcemile3

evet kıslar önerileriniz dogrultusunda 3 haftadır ısırgan otunun suyunu kullanyorum.. gerçekten etkisini gördüm saçlarım aşırı derecede dökülüyordu ki psikolojim bozulmuştu artk saç diplerim beyaz beyaz göründükçe.. 2 güne bir kullanıyorum dökülme %50 azaldı.. sertleşme yapyor saçlarda ama şu avrki benim saçlar acayip ince telli ve yumuşack yaptıgı setlik bana tam iyi geldi.. bakalım kullanmaya devam edecegim ..kaydirigubbakcemile5

evet kıslar önerileriniz dogrultusunda 3 haftadır ısırgan otunun suyunu kullanyorum.. gerçekten etkisini gördüm saçlarım aşırı derecede dökülüyordu ki psikolojim bozulmuştu artk saç diplerim beyaz beyaz göründükçe.. 2 güne bir kullanıyorum dökülme %50 azaldı.. sertleşme yapyor saçlarda ama şu avrki benim saçlar acayip ince telli ve yumuşack yaptıgı setlik bana tam iyi geldi.. bakalım kullanmaya devam edecegim ..kaydirigubbakcemile5

ya bende bu ısırgan otunu kullanmaya baslayacam ama önce bişey sormak istiyorum. benim sorunum saç dökülmesi değil uzamaması. şimdi sen 3hafta kullanmıs ve dökülmede faydasını görmüşsün peki uzamasında bi farklılık oldu mu?

bende geçen pikniğe gitmiştim bi baktım orda koca koca ısırganlar bi anda ampull yandı tepemde :KK70: dedim ısırganlı şampuan var annemler hep ısırgan kaynatır yemeğini yapar ben neden alıp kaynatıp saçıma sürmiyim şampuandan daha etkili olur en azından orj işlenmemiş ısırgan die düşündüm topladım tabi ellerimi dalamasın diede o kadar dikkat ettim hoş yinede daladı dikeni battı iki gün parmağım zonkladı :KK43::KK43: şimdi banyoda 3 şişe var yağ karışımım , entele sirke karışımım ve ısırgan suyum :KK70: hadi bakalım bu kadar şeye inş uzar saçlarım :KK70:

X