Brunch mekanları

decemBer

medeniyet bekarların omuzlarında yükselecek
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
5.694
4.079
bayanlar brunch için önerebileceğimiz mekanları burada toplayalım mı?
benim şimdi ihtiyacım oldu, sırf brunch için açılmış bir başlık bulamadım. restorantların içinde tek tek aramaya da üşendim, madem öyle önerilerimizi burada yazalım...sengözlerimebaksanab

mekanın ismiyle beraber brunch fiyatını da yazarsanız çok faydalı olur. hihoyyytsevgilera.s.

önce ben başlayayım: çamlıca'da o ağacın altı isimli yer güzeldi... fiyat 20 ytl idi, en son ramazan bayramının sonraki haftası gitmiştim.

alıntı

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar altunizade'de testi'ye gideniniz var mı?

ya ben Brunch hastasıyım ya ben pendik tarafında oturuyorum ada tesisleri var sahilde orası süper fiyatını bilmiyorum...
sen heralde üsküdarda oturuyosun sanırım....
:sm_cool:

yok canım ben kartalda oturuyorum ama toplanacağım arkadaşların çoğunluğu o tarafta...

maltepe sahilde ünlüer var
brunch'da üstüne yoktur siddetle tavsiye ederim
gecen sen 25tl idi

lacivert restauranta gidin bence harika bir yer ve büfesi çok zengin boğazda kaçırılmayacak nadide bir yer fiyatı kişi başı 50tl.en önemli özelliği her yöreye ait tatların olması..

Arkadaşlar ben de size önereyim bir yer.Taksimde Van Kahvaltı Salonu var.çok güzel bir yer,yöresel kahvaltı veriyor.tavsiye ederim.ama açık büfe değil.bilginize 12,5 tl gibi fiatıda

küçükyalı-maltepe sahilde maria'nın bahçesi var.
kişi başı fiyatı açık büfe 35 tl'ydi.
ama kahvaltıdan sonra pasta-tatlı büfeleri de oluyor ve 15:00'e kadar sınırsız yiyip içebiliyorsunuz.
bahçesi çok güzel ve benim favori yerlerimdendir..

ıhlamur kasrında ya da emirganda güzel kahvaltı-brunch yapabileceğiniz yerler var,tavsiye ederim şimdi tam zamanı havalar ısınmışken ve bahar gelmişken cokacimcoook

küçükyalı-maltepe sahilde maria'nın bahçesi var.
kişi başı fiyatı açık büfe 35 tl'ydi.
ama kahvaltıdan sonra pasta-tatlı büfeleri de oluyor ve 15:00'e kadar sınırsız yiyip içebiliyorsunuz.
bahçesi çok güzel ve benim favori yerlerimdendir..

çok hoşuma gitti burası netten baktım.Anneler günü için gitmeyi düşünüyorum arkadaşla, teşekkürler...

Arkadaşlar şöyle, bahçeli, çocuklar için rahat, çamlıca, üsküdar yada kadıköy taraflarında mekan varmı bildiğiniz brunch için?

Sanırım geçen sonbaharda gittik Altunizade Testi ye. Otoparkı araba ile gelenler için rahatlık. Açıkbüfesi sayesinde herkes kendine uygun yiyecekler bulabiliyor. Ama en önemlisi çocuklar ile ilgilenen bir abinin olması. Biz gittiğimizde havalar soğumaya başlamıştı , bu nedenle restoranın girişinde özel olmayan bir alanda palyaço kıyafetli bir abi tüm çocukları oyalamıştı. Ama güzel havalar için bahçesi var ve büyük camları sayesinde tüm bahçe göz kontrolünde olabiliyor.

Biz bol çocuklu büyük bir grup olarak gittik ve memnun kaldık :)

Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 25 TL idi.

Marianın bahçesine ben de gittim o kadar memnun kaldık ki arkadaşım sayesi ile tanışmış oldum benim için özel mekanlardan biridir

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım,konu başlığı da tam benlik..brunch ve kahvaltı mekanlarını birarada bulabileceğiniz yeni bir portal var,arama motorlarında bulabilirsiniz.henüz çok yeni ama fikir verebileceğini düşünüyorum.

suadiyede cafe duadiye var
muhteşem brunch yani hastasıyım
45 tale

ayrıca bebeği geçince hisara doğru don jon var
hiç de fena değil
sonuçta karşında boğaz varken ne kadar kötü olabilir ki???
sanırım 35 tale

fenerbahçe marinada onlarca kafe var
gayet de güzel brunchları var 17,5 tale hepsi sanırım

swissoetlin brunchı ve çırağanın brunchları da çok çeşitli ve güzeldir ama tabi onlara normal eşofmanla değil de atıyorum anneler gününde anneye jest için belki gidilebilir diye düşüneyrum
fiyatlarını da bilmeyrum
ama iyi yerler düşünüyorsanız tabi ki ayıla bayıla öneririm

peki ankarada bildiğiniz güzel yerler varmı?

canım istanbul yolu üzerinde Cennet Bahçesi diye bir yer var köy kahvaltısı fiyatı yaz başlarında 17 tl idi tavsiye ederim kömür ateşinde semaverle çayın yanına geliyor ortam harika özellikle çocuklu ailler için müthiş bir yer oyun parkı falan var

ayrıca gölbaşı tarafında da çok güzel yerler var netten araştırabilirsin birde eskişehir yolu üzerinde söğütlü bahçeyi tavsiye ederim ben kahvaltı için böyle doğal ağaçlıklı yeşilliği bol yerleri daha çok tercih ediyorum yoksa kapanıp kaldıktan sonra birçok cafe var ama buraları tavsiye ederim

beykozda hıdiv kasrı kahvaltı menüsü çok zengin ve güzel.boğaz manzarasına hakim ve yeşillikler içinde bir mekan.kahvaltı fiyatı 25tl.

beykozda hıdiv kasrı kahvaltı menüsü çok zengin ve güzel.boğaz manzarasına hakim ve yeşillikler içinde bir mekan.kahvaltı fiyatı 25tl.

aa çok iyiymiş, bi uğrayalım oraya sositososito teşekkürlerr kaydirigubbakcemile2

X