Beşik Yerine Ana Kucağı ??

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Arkadaşlar bebek odası takımı aldık ancak beşiğini yatak odamıza sığdıramadık. İlk 3-4 ay yanımızda yatması gerekiyor sanırım. Yatak odasına şöyle bir ana kucağı alsak geceleri rahat yatabilir mi acaba? Bir kaç ay sonra zaten kendi odasına almayı düşünüyoruz.
st46401br.jpg

:1no2: canım uzun süreli önermiyor dr'lar.Düşünsene hep bükülü olarak yatacak,omurga için iyi olmaz,düz yatmalı.

park yatak alabilirsin bence , onda rahat yatar hemde uygun
yatağına geçincede oyun parkı olarak kullanabilirsin
o kadar da yer yoksa bilemem
ama ana kucağı uzun süre yatırmak için sakıncalı die biliyorum

canım bunde bebişin rahat yatması mümkün değil

bi park yatak alabilirsin...

ben park yatak kullanıyorum 4. ayımız bi dahaki ay odasına geçiricem yani çok kısa bi zaman değilaslında park yatak almak için

bende önermiyorum,3 ay boyunca sürekli aynı tarafa yatması zaten sakıncalı,kemik yapısını etkiler,ayrıca 1 buçuk, 2 aylık olunca çok hareketli oluyorlar içinden düşebilir,park yatak en iyisi,eğer odanıza sığmazsa,kendi yatağınızda iki yastığınızın arasına,başınızın izasında olmalı, battaniyeden ona küçük bi döşek yapın,3 ay orda yatsın,sizde koklaya koklaya uyursunuz bebeğinizi,ben öyle yaptım,beşiğide var park yatağıda var ama ben başucuma yatırıyorum,gece uyandığında ağlatmadan hemen yanıma alıp emziriyorum,sürekli kalk yat biraz yorucu oluyor da :)))))))))

Tamam arkadaşlar. Tavsiyeleriniz doğrulturusunda küçük portatif bir beşik veya odaya sığarsa park yatak almaya karar verdim. Yorum yazan herkese ayrı ayrı teşekkürler.

canım sepet beşik çok rahat oluyor biz kullandık tavsiye ederim.4 ay falan kullanılıyor.sonra yatağına aldım.ana kucağı tarzı şeyler omurga yapısını bozuyormuş çok uzun süre kullanmamak lazım.

Dr lar kesinlikle bebeklerle beraber yatmayı önermiyorlar.. Tamam belki biz annelerin uykusu çok hafif olabilir ama gün boyu işte yorulan babalar için geçerli değil bu... Allah korusun bir kolu bebeğin yüzüne gelse, bebek dönemezde itemezde.... Sakın sakın siz siz olun almayın.. Çok duydum böyle vakaları...

sana sepet beşik öneririm, benim evim dublex, bebişimin büyük beşiği üst katta yatak odamda ama gündüzleri alt katta oturma odası için bir de sepet beşik aldım her dakka in çık zor oluyo hem sepet beşiğim katlanıyo portatif bişey, yazın tatile giderkende katlayıp götürcem gittiğim yerde bebişim rahat etcek hem fiyatıda uygun 120 tl.

sana sepet beşik öneririm, benim evim dublex, bebişimin büyük beşiği üst katta yatak odamda ama gündüzleri alt katta oturma odası için bir de sepet beşik aldım her dakka in çık zor oluyo hem sepet beşiğim katlanıyo portatif bişey, yazın tatile giderkende katlayıp götürcem gittiğim yerde bebişim rahat etcek hem fiyatıda uygun 120 tl.

katlanabilen sepet beşik nasıl bir şey bir resmini falan koyabilir misin canım? ben de odamıza koymak için ufak bir beşik alıcam ama nasıl birşey karar veremiyorumCADIARZU

X