Sivilceli Ciltler AksiL-5 tented krem kullananız varmı yada bilgisi olan (acil yardımmm)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben aldım ssk karsılamıyor .fena değil güzel amam ben yatarken sürüyorum sabaha kadar kalıyor. suan yüzüm kızardı kuruttu yüzümü 2 günüm benım daha

aksil 5 ve differin jel kulandım hiçbi fayda görmedim.. hatta zararını gördüm diyebilirim. cildimde lekeler kaldı hatta yüzümde sanki böle derinin altında yağ tanecikleri oluştu hiç tavsiye etmiorum ikisinide

arkadaşlar aksil 5 mi yoksa imex mi daha iyi??

canım aksil 5 daha yağlı ciltlere uygun bi krem tamam tinted olanı kapatıyo rengini falan ama acayipde kurutuyo yani ancak çok yağlı ciltler rahat kullanır bence onu benim cildm yağlı deil pul pul yapmıştı sivilcelerimin kenarlarını bile imex daha yağlı gibi bişe parlak da tutuyo cildin çok çok yağlı deilse sakın aksil kullanma imex al imex fondoten gibi hem de siwilceyi geçiriyo

aksil 5 ve differin jel kulandım hiçbi fayda görmedim.. hatta zararını gördüm diyebilirim. cildimde lekeler kaldı hatta yüzümde sanki böle derinin altında yağ tanecikleri oluştu hiç tavsiye etmiorum ikisinide

Sizin bahsettiğiniz yağ butonlarını differin jel yapmıştır. Çünkü içerisinde a vit. i türevi olan adapalen var. A vit li kremler önce cildi kusturur, sonra düzeltir. Leke olmasıda güneşe hassasiyeti arttırmasındandır..kullanılan süre boyunca sadece UVB değil UVA filtreli güneş koruyucusuda kullanmalı ve güneşten kaçmalıydınız.

ben 2-3 ay kadar kullandım çok da faydasını gördüm. sonra geçti diye bıraktım tekrar kullanmak istediğimde cildim alerji yaptı bırakıp 1 hafta sonra tekrar sürdüm yine alerji :KK43:(
sanırım artık bu ilacı kullanamıcam

ben 2-3 ay kadar kullandım çok da faydasını gördüm. sonra geçti diye bıraktım tekrar kullanmak istediğimde cildim alerji yaptı bırakıp 1 hafta sonra tekrar sürdüm yine alerji :KK43:(
sanırım artık bu ilacı kullanamıcam

Aknefug 5 ide deneyebilirsiniz bu daha iyi.

Aknefug 5 ide deneyebilirsiniz bu daha iyi.

alerji olayından korkuyorum ya gece sürüyorum hiç bişi yok sabah kalkıyorum surat kıpkırmızı kabarık :KK43:((
bu önerdiğiniz ilaç çok güçlü mü?

alerji olayından korkuyorum ya gece sürüyorum hiç bişi yok sabah kalkıyorum surat kıpkırmızı kabarık :KK43:((
bu önerdiğiniz ilaç çok güçlü mü?

Hımm olabilir. Neyse sen en iyisi cilt doktoruna git bayağı reaksiyon vermiş cildin. :KK43:

Ben renklisini kullandım,fondoten yerine.Ne gibi bir bilgi istiyorsun?

evet bende imex kullanıyorum rengi kötü bende evde sürüyorum ama bi sorum olacak İMEX İ SÜRDÜĞÜM ZAMAN KABUK KABUK OLUYOR BU NESEN YANİ CİLDİM SOYULMUŞ GİBİ BİRDE SARI LEKE GİBİ KALIYOR BEN SODA İLE SİLİYORUM YIKAYINCA GEÇMİYOR O SARILIĞI BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VAR MI

X