ağlamaktan şiştim kese 4.61 mm bozulmuş gebelik olabilir haftaya gel tekrar gel dedi

ecemecem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
29
0
40
kese boyu 4.61 mm neymiş bozulmuş gebelik olabilir haftaya tekrar ölçelim dedi. zaten ufak ufak lekelenmelerim var düşük olabilir zaten sağlıksızsa kendi düşer dedi içim karardı 1 hafta geçermi kese belki öbür haaftaya kadar büyür yada düşük yaparsın dedi offff belki geç gebeliktir arkadaşlar hıı olamazmı

canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun
kendini çok üzme
umarım 1 hafta sonra güzel haberlerle gelirsin

doktara sinir roldum adam resmen düşüğe hazırladı beni ya dese öbür hafta büyme olabilir diye tamam dicem, diyor öbür hafta büyümede olabilir bozulmuş gebelikte olabilir diyor

Son düzenleme:
ah o doktorlar ah...sakın olumsuz düşünme allah yardımcın olsun...

doktara sinir roldum adam resmen düşüğe hazırladı beni ya dese öbür hafta büyme olabilir diye tamam dicem, diyor öbür hafta büyümede olabilir bozulmuş gebelikte olabilir diyor

çok geçmiş olsun canım.ben şuan 9 aylık hamileyim çok şükür.1.bebeğim gitti.bozulmuş gebelik falan dediler.anlayamadım.sen bebeğin kalp atışlarını duydun mu?kaç haftalıksın.benim gebeliğimi 12.haftada bitirmişlerdi.inşallah kesen bebeğin büyür.bizi de haberdea et.:teselli:

arkadaşlar doktor bana kese deforme olmuş dedi büzüşmüş yani bebegime bişey olmuşmudur kalp atışlarını duyuyorum böyle olupta bebgini dünyay getirenler varsa lütfen cevap yazsınn ÇOKKK ACİLLLLL!!!!!!!!

X