Sivilceli Ciltler Imex kullananların paylaşım alanı ..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben hala kullanıyorum yaklaşık 1 ay oldu ama sanki daha bi arttı sivilcelerim :KK43: hem imex sabun kullanıyorum hem kremini doğrusu bir yararını görmüş değilim birde dr vermişti inşallah hepmz faydasını görürüz arkadaşlar ..

bepanthene tüylenme yapıyor diye bi söylenti var ama iyi geldiği de gerçek. imex kullanıyorum ben, çok güzel kurutup soyuyor. ama benim gözenek açıklığım var o derdime ne çare olur bilemiyorum..... :KK28:

benim derin sivilce problemim yoktu ama yüzeysel de olsa kızarıklıklar izler vardı, doktorum imexi vermişti bana, ve sabah akşam sürmemi istemişti, o dönem okula gidiyordum ve gerçekten suratım bembeyaz oluyordu hortlak gibi dolaşmak istemiyordum, kullanamadm dolayısıyla..
ama 3 yıl sonra kullanmaya karar verdm
şimdi öğretmenim, hala sivilce çıkabiliyor, kızarıklık kalabiliyor, o yüzden tekrar gittm yne aynı ilacı verdiler. bu defa kullanmaya karar verdm ve fondoten etkisini ben de farkettm
süperrrrrmişşş
düşünün sabahın 6sında makyaj yapıyorm önce onu sürüyorm fondöten niyetne, iyice yediriyorm tani, ardndan max factor tenime uygn puda... mmmmissss
akşamları da makyajmı çıkardktan snra hemen imeximi sürüyormm. hem sabah hem akşam kullanmş oluyorm
çokk rahatmm ayrıca pahalı da olmuyor çnkü yazdırıyorm sigorta karşılıyor. :)

tabiki en önemlisi aldığım sonuç
kullanmaya başlayalı 2.5 ay oldu. hiç aksatmadm. şu an hala kırmızı lekeler vr ama eskisi gibi deil, düzelmeyi hissediyorum. yumuşacık oluyor yzüm, siyah nokta fln da öyle azaldı ki artk ararsam ancak buluyorm. pürüzsüz sağlıklı görünüyor cildm
ayrıca artk sivilce çıkmıyor. ben bunu imexe bağlıyorm çnkü kullanmadan önce her ay mutlaka cildmde bozulmalar başlıodu adet önceleri.. şmdi düzenledi snki cildmii.
mutluymmm
tavsye edermm <3

kızlar mükemmel bi ürün. öncelikle nasıl kullandığımı anlatayım. benim geçen sene yüzümde çok sivilce ve siyah nokta vardı. hem kuru hemde yağlıydı. sonra doktora gitim. bana sebamed sabun yanında bir losyon ve bu imexi verdi. önece sabunla yüzünü yıkıyosun. sonra losyonu sürüyosun. 1 dkda kuruyor. sonrada imexi sürüyorsun. şuan yüzümde ne leke ne sivilce var. hiç birşey yok. ama hala yağlı. bunun içinde mecburen sabun kullanıyorum. ama olsun. sonuçta yüzümde hiç leke yok. çok mutluyum.

salı gününden beri kullanıyorum fena diil mucizevi bişi beklemeyin ama uyanınca yüzün bembeyaz olduğunu görmek hoş oluyor:KK16:

Ben de kullanıyorum. Memnunum. Beyaz tenli olduğum için, gündüzleri de rahat rahat kullanabiliyorum.

garnier siyah nokta sıkılaştırıcı kullanıorum zaten artık sivilcelerim sadece adet döneminde çıkıyor ama sivilce izlerim ve cilt kurtları var

Bende kaç sene önce kullanmaya başladım hala da kullanırım hiç bırakmadan.bu gune kadar yüzüme ne denedı ısem yara yaptı daha çok yaktı yok rengım değişti yuzum kızardı vs...ama imex hem yakmaz hem kapatıcı özellikli olması hemde işe yaraması yonunde oneriyorum..
çok hassas bir cilt sahıbı olrak söylüyorum ki için rahat kullanabilirsin :KK66:
GEÇMİŞ OLSUN..

eczacılık öğrencisiyken, ımex in piyasaya sürülmeden önceki test ve anketlerine katıldım, üniv. öğrencilerinde son denmeler yapıldı. evet etkili bi ilaç. yalnız içinde tetrasiklin adlı bir antibiyotik var ve sık kullanılması önerilmez. ayrıca güneşe çıkılmadan en az 1 saat önce kullanılması gerekmektedir, geçmiş olsun

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben imece sabunu 2 aydır Sabah akşam kullanıyorum. 3 haftadır da imece kremi de akşam yatmadan sürüyorum. Sivilcekerim bittiiiiiiiiiiiiii! Izleri kaldı. Kullanmaya devam edicem. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ama bu sabun da kremde karma ve yağlı ciltler icin. Diğerleri kullanmasını sakin

Arkadaşlar ben imece sabunu 2 aydır Sabah akşam kullanıyorum. 3 haftadır da imece kremi de akşam yatmadan sürüyorum. Sivilcekerim bittiiiiiiiiiiiiii! Izleri kaldı. Kullanmaya devam edicem. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ama bu sabun da kremde karma ve yağlı ciltler icin. Diğerleri kullanmasını sakin

Imece yazmışım. Tabiki imex olacak. Ufff

doktor banada verdi bu ımex kremi yaklaşık 10 gündür sabah akşam sürüyorum azıcık bişi sürmeniz gerek bildiğiniz fondaten rsmen ama işe yarıyor kesinlikle tavsiye ederim:KK37:

6 ay önce kullanmaya başladığın imex krem i 3 ay kullandım . düzenli olarak kullandığınızda gerçekten fayda oluyor.onun yanında eritretin ve clindoxyl vermişti.ikinci üç ay da farklı ilaçlar vedi. onunda bitirdim dün tekrar dr gittim başka ilaçlar verdi.o ilaçları da 6 ay kullancakmışım.yüzümdeki sivilcelerin çoğu gitti diyebilirim. 6 aydır tedavi görüyorum.ilaçlarınız düzenli kullandığınız zaman güzel sonuçlar alabilirsiniz. biraz sabır:21::21:

fucicort diye bir merhem ile beraber kullanmanızı tavsiye ederim.. oda iltihaplı sivilceleri yok ediyor.. yanlız ımex i cok sürmemenizi öneririm az miktarda sürdüğünüzde gercekten kapatıcı etkisi var fakat fazla miktarda uyguladıgınızda daha cok siyah nokta yapıyor.. gunduz ımex gece fucicort kullanmanızı tavsiye ederim.. cildim yanık gibiydi ben hap falanda kullandım tabi.. iltihaplıydı benim sivilcelerim..

imex kullanmayın arkadaşlar

evet sivilceleri geçiriyo ama ciltte delik olmasına sebebiyet veriyo
bana bunu doktorum söyledi
ben de bi ara kullandım ve sonra bıraktım

illa kullanıcam diyosaniz da sakın dışarı çıkarken fondoten niyetine sürmeyin
lekelenmeye sebep olur
gece yatmadan önce sürmek gerekiyo sadece