Sivilceli Ciltler Imex kullananların paylaşım alanı ..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Benimde cildim çok problemli.Cilt bakımı kursuna gittiğimde orada ki hocam önerdi İmex'i.Çok memnun kaldım valla bitince yeniden alacağım.

dün sabun aldım kükürtlü bunu bilseydim acele etmez bunu araştırıp alırdım..çoğu yorum olumlu çünkü..merak ettim sabununu..yani o kadar etkilimi?

Ben 2 haftadır kullanıyorum ama sanırım biraz fazla sürüyormuşum yorumları okudum az sürmek gerekmiş... siyah noktalar çıkmaya başladı belki bu yüzdendir. Alnım küçük küçük sivilcelerle doluydu şimdi körelmeye başladı. Kremi kullanmadan önce temizleme jeliyle vs. yüzü temizlemenizi öneririm. Özellikle garnier saf ve temiz 3`ü bir arada mükemmel bir şey ama yağlı ve karma ciltler için. Geçmiş olsunn :)

otalmidir her neyse ondan daha iyi sonuç aldığım sabunumu bulmuşum şükür..sivilceleri tabiki yok etmiyor ama cildime ii geldiği kesin..kokusu en azından diğer o sabun gibi kötü etki bırakmıyor..benim yanıma oturan bile önceden o kokuyu sevmiyordu..ama şimdi saf sabun kokusu kokuyor hafif başka kokusuyla..ama halbuki kükürtlü:) imexi merak ediyorum aslında..şu sabun bitince bir denesemmi ki?

imex kullanıcılarından biride benim gerckten iyi bi krem sivilceleri kurutuyor ama esmer tenliler için ki ben öyleyim ruh gibi ypıyor :KK3: ben onun ustune fondeten suruyrdum hem fondeten cildimi bozmasın hemde ruh gibi gezmyeyim diye :KK9:

doktor tavsiyesi olmadan yani hiç görünmeden imex sabunu kullanan varmı?? ben henüz hiç gidip baktırmadım sivilcelerim için..doktor tavsiyesi olmadn kullansam imex adlı sabunu faydasını göreyim derken zararı olmaz deilmi?? yalnız krem deil ben sabunu merak ediyorum..alırsam sabun alırım çünkü..ne zaman başlıyor kullandıkça etkisi mesela?imex kullananlardan detaylı bilgi istiyorum bennnnn....

imex in kremi hiç bi işe yaramıyo ben yıllardır bu sivilcelerle mücadele ediyorum yeni yeni bişeyler buldum birisi defne sabunu bana çok iyi geldi ve yüz lifi alın. mısır püskülü gibi bişeyler var üstünde yüzdeki ölü deriler gidiyo yüz gerginleşiyo "Şehriban Teyze" aldım ben

kızlar imex yüze sürünce malum renginden dolayı lekeleri kapatıyor da bazı arkadaşlar lekelere iyi geliyo demiş ya hani bu anlamda mı yoksa lekeleri tamamen geçiriyor mu?

ben de imex'i yeni kullanmaya başladım. stresten dolayı yüzümde sivilceler çıkmaya başlamıştı. özellikle çene bölgem ve yanaklarımda. iş yerimdeki arkadaşlarım uzun zamandır kullanıyor ve oldukça memnunlar. benim yüzümdeki sivilceleri kurutmaya başladı, işe yarayacak gibi duruyor. ama insanın yüzünü biraz ruh gibi yapıyor. ofisteki arkadaşlarım epey dalga geçtiler. üstüne ten renginize uygun yağsız bir pudra sürerseniz daha iyi olur. gece yatmadan kullananlar içinse yastığın rengini falan alıyor diye duymuştum. ben tedbirli davranarak yastığımın üzerine başka bir örtü koyuyorum. kıyafetlerinize bulaştırmamak konusunda dikkatli olmalısınız.

bende 2 ay kadar ımex krem kullandım.fazla bir etkisi olmadı.son dönemlerde sadece fondöten olarak kullanmaya başlamıştım ki bitti:) doktoruma gttim acnelyse die bi krem verdi şimdilik onu kullanıorum memnun kalırsam sizlerler paylaşacağım.

bende 1 yıldır falan kullanıyorum imex fakat düzensiz kullandığım için tam olarak iyileşme olmadı düzenli kullandığımda iyileşiyor bırakınca hadi baştan tekrar, imexin yanında diğer kullandığınız ürünlerde önemli tabi umarım faydasını görürsünüz :)

benim anlamadığım bişey var
Bugün doktor banada imex verdi fakat hepiniz fondoten gibi kapatıcı demişsiniz
Ama benim aldığım imex jel gibi su gibi saf rengi, fondoten gibi nasıl kapatır anlamadım ben :S

bende 2 ay kadar ımex krem kullandım.fazla bir etkisi olmadı.son dönemlerde sadece fondöten olarak kullanmaya başlamıştım ki bitti:) doktoruma gttim acnelyse die bi krem verdi şimdilik onu kullanıorum memnun kalırsam sizlerler paylaşacağım.

canım imexin rengi su gibi jel şeklinde değil mi yaa, nasıl fondoten şeklinde kullanıyosun anlamadım :s
yardımcı olursan sevinirim..

benim anlamadığım bişey var
Bugün doktor banada imex verdi fakat hepiniz fondoten gibi kapatıcı demişsiniz
Ama benim aldığım imex jel gibi su gibi saf rengi, fondoten gibi nasıl kapatır anlamadım ben :S

Ozaman farklı bir versiyonunu verdi doktor sana.. Bu denilen bildiğin fondoten renginde.. Benim doktorumda imex vermişti ama düzenli kullanmadığım için çok bir faydasını görmedim.. Tabi sivilceler bir an da pörtlediği zaman kullandığım tek şey hem hafifte olsa kapatıyor hem de tedavi ediyor..

Ozaman farklı bir versiyonunu verdi doktor sana.. Bu denilen bildiğin fondoten renginde.. Benim doktorumda imex vermişti ama düzenli kullanmadığım için çok bir faydasını görmedim.. Tabi sivilceler bir an da pörtlediği zaman kullandığım tek şey hem hafifte olsa kapatıyor hem de tedavi ediyor..

pardon yaa, alır almaz ben biraz elime döküp rengine bakmıştım renksizdi..
ama düzenli kullanmaya başlayınca gördüm ki fondoten gibi renkliymiş :)

bende 1.5 sene önce kullandım çok memnun kaldım.gece yatarken sürüyordum sabahlarıda imexin sabunuyla yıkayıp öyle çıkıyordum.çene bölgemdeki lekeler kaybolmuştu.ama şu sıralar yeniden başladı sivilceler ve kesinlikle yeniden imex:)

kızlar..
ben doktora gitcem gitmedim daha..
bi arkadaşım almış imex..birinde daha görmüştüm..
bildiginiz fondöten.. kaydirigubbakcemile5
sürüosun hem sivilce izlerini geçirio geçirirkende kapatıo..
daha almadım ama almka istiyorum Şeniz
kullananlar yorum yazar mı? gamyoncuiremsu
yan etkisi fln oldu mu senağlama
geçirdi mi -tatlicadiarzu-
iyi geldi mi:uhm:
düzenli kullanınca işe yarar mı
fisfisfis​

doğru ımex kapatıcı bir özellik ama sivilceleri hiç geçirmedi

kızlar sımdı ımex le ılgılı bı suru sey okudum herkes baska bısey soyluyor. ben bıkac sene once roakutan kullandım ve sıvılcelerım gectı. ama bır suredır cenemde tekrar cıkmaya basladı, bende imex kullanmaya basladım. kullandıgmın ılk haftası daha onceden yuzumde bulunan ızlerı -kı vardı bellı oluyordu, sımdı yok- yok ettı? bu nasıl oluyor? ıcerıgıne baktım ama anlamadım kolajen dolgu mu var? o yuzden mıu hepsı bır haftada kapandı???? yoksa nedır yanı anacım kafam karıstı.