Sivilceli Ciltler Imex kullananların paylaşım alanı ..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
İmex bana yararlı olmadı kızlar. Sivilcelerime hiç katkısı olmadı. Ama tek bir olumlu özelliği var, fondoten sürmüyorum yüzüme, imexi sürüyorum. En azından cildime zarar vermiyor :)

imex'i fondoten niyetine sürmeyin kızlar ya havalar sıcak olmaya başlayınca bazı bünyelerde leke yapabilir, nihayetinde ilaç bu...
bana da doktor vermişti çok bi faydası olmadı imex'in

Imex kullanan arkadaslar kremı sabah surduktne sonra gunes koruyucu surmeye gerek varmı ıcınde azda olsa koruyucu var dıye duydum amaaa emın oamadımm zira sabah ıse gıderkn ust ustede surmek ıstemıyorum :KK43:

Merhaba. Imex i ben de kullandım ancak sivilcelerde hiç bir değişim olmadı. :KK43:( Fondeten gibi diyorlar ama cildi beyaz yapıyor yani fondeten gibi kullanılmıyor malesef. Üstelik sürünce güneş ışığına dikkat etmek gerek leke yapacak korkusu da çok rahatsız etmişti beni. Doktor kontrolünde birçok krem kullandım ama sonuç alamadım. En son roaccutanne kullandım, hiçbir ilaçtan alamadığım sonucu aldım %80 bir iyileşme oldu diyebilirim. (Buna da Şükürr) Bu konuda tecrübeli biri olarak eğer sivilce izleriniz varsa kesinlikle roaccutanneden başkası sonuç vermiyor zaman kaybı diyebilirim.

Ben sabununu kullandım kremini de sabununu da kullanan bir arkadaşımın övgüleriyle eczaneden alıverdim. Fakat pek bir etkisi olmadı cildi temizliyor fakat baya kurutuyor kesinlikle nemlendiriciyle kullanılması gerek sabunun. Yine de aradı çıkan sivilcelerimi sürerim kurutur ama tüm yüzde kullanılmamalı bence.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

roacutan bana vermedı dr evlısın dedı vermeyım dedı cokda cıddı sorunn yok dedı ama ben cok rhtszm yuzumden yaaaa ımexle bır jel vermstı kullnrkn ıyı oldu bırktıgn anda aynıya donuyor

Roaccutanneyi evliyken kullanmayı önermiyorlar doktorlar evet çünkü kullanıldığı dönem hamile kalmamak gerekiyormuş hatta kullanımdan bir yıl sonrasına kadar. :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben geçen sene aldırmıştım anneme denemek için. Ancak verilen paraya yazık oldu. cilt tonuma uyum sağlamamayı bırak hortlağa çevirdi beni resmen 6 ton açık geldi diyebilirim. Onun dışında sivilceleri azaltmaktan çok daha da arttırdı. Bana imex gibi yoğun kıvamlı ürünler hiç iyi gelmiyor bunu bir kez daha anladım.

bende kullanıyorum ama sadece çıkanların üzerine pek bi fayda yok..bide ben bir şey soracağım sürdükten sonra sarı sarı leke oluyor yüzümde kremin olduğu bölgede böyle olan varmı

kızlar..
ben doktora gitcem gitmedim daha..
bi arkadaşım almış imex..birinde daha görmüştüm..
bildiginiz fondöten.. kaydirigubbakcemile5
sürüosun hem sivilce izlerini geçirio geçirirkende kapatıo..
daha almadım ama almka istiyorum Şeniz
kullananlar yorum yazar mı? gamyoncuiremsu
yan etkisi fln oldu mu senağlama
geçirdi mi -tatlicadiarzu-
iyi geldi mi:uhm:
düzenli kullanınca işe yarar mı
fisfisfis​

Devamlı kullanman gerekli izleri geçiriyor az çok :KK4: