Sivilceli Ciltler Imex kullananların paylaşım alanı ..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
kızlar..
ben doktora gitcem gitmedim daha..
bi arkadaşım almış imex..birinde daha görmüştüm..
bildiginiz fondöten.. kaydirigubbakcemile5
sürüosun hem sivilce izlerini geçirio geçirirkende kapatıo..
daha almadım ama almka istiyorum Şeniz
kullananlar yorum yazar mı? gamyoncuiremsu
yan etkisi fln oldu mu senağlama
geçirdi mi -tatlicadiarzu-
iyi geldi mi:uhm:
düzenli kullanınca işe yarar mı
fisfisfis​

canım ben geçen sene kullandım..
izleri geciriyor ewt ama devam etmedim 1ay tam kullandım kullanmadım o biçim ama işe yarıyor keşke devam etseymişim yüzüm şimdi leke dolmuş... tekrar almayı düşünüyorum..
banada doktor vemişti..

bunu duyduguma sevndm canımm :)
kullan tekrar sende işe yarıo madem a.s.

artık kullanayım diyorum çünkü bu izlerden sivilcelerden bıktım ne yaptıysam olmuyo gecmiyo mirmirmirmir tekrar almayı düşünüyorum ...

sivilce izlerini geçiriyomu kapatıyomu yoksa.banada dr verdi ama ben kullanmıyorum ruh gibi yapıyor insanı.ama eğer izleri geçiriyorsa başlıyım hemen kullanmaya

bende yeni aldımm
zaten sivilcelerim çenemde sürdüm fondöten gibi
iice yedirmk gerekiomuş öle dedi doktor

canım bende kulladım ama şöle bişiy var çok pahalı ve bunun yanında okadar azki bir iki ayda biti benmki ve bi dahada alamadım işe yaradımı dersen hayır hiç bi yararını görmedim dorusu.böle bişiy kullanmak yerine imexin sabunu var işe yarıo denemeni tavsiye edrim

canım sen bephanten kremide kullanıyormuydun??

cnm bepanthene kullanıodum yaraları fln ii gelio ama izleri tamamen geçirmio bende bıraktım
bi de tüylenme fln diodu herkes bendede öle bişey oldu ya da bana öle geldi bende bıraktımm

canım bende kulladım ama şöle bişiy var çok pahalı ve bunun yanında okadar azki bir iki ayda biti benmki ve bi dahada alamadım işe yaradımı dersen hayır hiç bi yararını görmedim dorusu.böle bişiy kullanmak yerine imexin sabunu var işe yarıo denemeni tavsiye edrim

cnm ne kdr ki fiyatıı
ben doktora yazdırdım fiyatını bilmiyorm

fıyatı 16.27 1hafta düzenli kullanın sbh aksm iice yedirn fazla ellemeyın yuznuzu qercktn sncunu ii alacaksnzz

Bence harika bi ürün benmde siyah noktalarım azınca kullanıyorum bir hafta kadar yok oluyor :dance: :dance: sigorta üzerinden de alınıyor :KK70:

Benim birkaç yıl önce sivilce problemim olmuştu, çok ürün denedim fayda etmedi. Sonra İmex mucize gibi geldi, ayrıca çok güzel kapatıyor. Şu an neredeyse hiç cilt sorunum yok, zaten birkaç ayda tüm sorunları geçirmişti İmex. Ama hala kullanıyorum tek tük sivilce çıktığında.

bende kullanmışbende fondoten niyetine kullanıyordum.
yalnız bi cilt bakımında bana çene derin çok incalmiş kullandığın bişey cildini çok inceltmiş dedi

Güneşle geçimsizliği olabilir dikkat etmek lazım ayrıca ince bir tabaka halinde geniş alana yayılarak sürülmelidir.Yağlı bir krem

Sanıırm yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum Dermatolog tavsiyesiyle...
Ben öyle fondoten gibi kullanmıyorum.Problemli bölgeye sürüyorum.gece yatarken sürüyorum genelde.Gayet memnunum.

bende daha önceden bir süre kullandım. gerçekten etkili oldu ilk başta ama daha sonra yüzüm hemen bağışıklık kazandıgı için hiç bir etki etmemeye başladı. cilt tipine göre değişir tabiki ama ben kesin çözüme ulasamamıştım:KK43: