Dırımkızı'nın durumunu buradan takip edelim

ankakuxsxu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.219
0
arkadaşlar hepimizin bildiği gibi Dırımkızı Birsen yaklaşık bir haftadır hastanede. İkizlerin 32. haftadan önce doğmaması için gözetim altında tutuluyor. Bizler gelişmeleri telefonla öğrenip 2009 mayıs annelerinde paylaşıyoruz ama bazı haberler arada kaybolup gidiyor. Aldığımız haberleri ve bu konuda söylemek istediklerimizi bu başlık altında paylaşmaya devam edersek hem bilgi kirliliğinden kurtuluruz hem Birseni sık sık arayıp rahatsız etmeyiz hem de Birsen geldiğinde kendisi hakkında yazılanları derli toplu bir şekilde takip edebilir. arkadaşımıza acil şifalar inşallah, dualarımız o ve bebekleriyle:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son haber bugün 12:05te birsenden geldi:

ben net buldum daldım kızlar buradan doğurmadan çıkamayacam seruma hala devam 11 şişe takıldı rahim incelmiş ...bebekler 1880 2080 olmuş şeker kilolarınıda etkiliyor
ama dahiliyeci bugün geldi baktı insülinlik şekerin yok diyetle kontrol altında olabilecek bişey korkma dedi ikiz olması risk dedi .....kötü durumda değilsin dedi ....sadece stresi azalt dedi
ben bebeklerin kilolu olması ama sğlıksız olmasından korktuğuımu söyledim şekerden böle bişey olmaz evet sıkıntılar olur ama sende o kadar büyük sıkıntı yaratacak şeker yok dedi....
burada kalacaksan takibin çok ,iyi olur dedi
kızlar duıa edin 32 haftayı bitirelim .....anneciğimden başka kimse yok yanımda kalamaya birçok şeyim eksik kaldı lise arkadaşımın arkadaşı gelecek h.sonu gündüz bekleyecek...aksamada arkadaşım o arada annemde hazırlıkları bityirecek

iyi düşünmüşsün canım bunu buradan daha kolay takip edebiliriz inşallah her şey güzel olacak

çok geçmiş olsun cnm ya inş saglıcakla alıcaksın bebeklerini kucagına dualarımız seninle tatlım kafaya takma hiç bişeyi herşey yoluna girsin eve yolcu ederler seni hepimizin şöyle böyle az kaldı işde benimde 8 haftam var bendede erken doğum riski var dua edip bekliyorum 8 haftam dolsun diyorum inş zamanında doğurcaz bitanem üzülme

Canım ıı dÜŞÜnmÜŞsÜn dua ve ıyı dıleklerımız onunla saglıklı bı Şekılde kavuŞacak bebeklerıne ınŞ.

Arkadasimiza bol dualar ve acil sifalar. Eminim ki, hastanede kendisi ve bebekleri daha güvendeler ve bir sorun olmadan, dünyaya gelecekler.

cok iyi dusunmussun canım....
dualarımız bırsenle mınık tosuncukları zamanını beklıycek inşallah...herseydaha da ii ye gıdıcek inşallah...

canım iyi düşünmüşsün dualarımız birsenle ve bebişleriyle umarım sağlıcakla kucağına alır miniklerini :))))

Canım burdan takip etmek daha kolay olur,iyi düşünmüşsün ,Birsenimiz inş. 32. haftaya kadar dayanır,dualarımız onunla:Saruboceq::Saruboceq:
:nazar:

çok geçmiş olsun birsene..
kızımla hastanede kaldığımız süre içinde 28 haftalıkken doğan ikiz annesiyle bol bol konuşma fırsatı bulduk.kiloları 1500 grm olmuş sadece anne ile bebekler arasında emme problemini ortadan kaldırdıklarında salacağını söylüyordu yoğun bakım doktoru..
doğsalarda üzülme sakın birsencim.artık yenidoğan üniteleri gerçekten layıkıyla yapıyor işlerini ve en ufak detaya kadar inceliyorlar.
ben herşeyin yolunda gideceğine inanıyorum.sende moralini sakın bozma.
dualarımız seninle:Saruboceq:

arkadaşlar hepimizin bildiği gibi Dırımkızı Birsen yaklaşık bir haftadır hastanede. İkizlerin 32. haftadan önce doğmaması için gözetim altında tutuluyor. Bizler gelişmeleri telefonla öğrenip 2009 mayıs annelerinde paylaşıyoruz ama bazı haberler arada kaybolup gidiyor. Aldığımız haberleri ve bu konuda söylemek istediklerimizi bu başlık altında paylaşmaya devam edersek hem bilgi kirliliğinden kurtuluruz hem Birseni sık sık arayıp rahatsız etmeyiz hem de Birsen geldiğinde kendisi hakkında yazılanları derli toplu bir şekilde takip edebilir. arkadaşımıza acil şifalar inşallah, dualarımız o ve bebekleriyle:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Ankacım ince davranışın için teşekkürler çok iyi düşünmüşsün.
Dırımcım senin için devamlı dua ediyorum dayan sen nelere dayandın bu vız gelir.Seninleyiz tatlım

kızlar benim kardeşlerimde ikiz.birisi 1800 diğeri 2200 gram doğdu ve çok şükür hiçbir sorun çıkmadı üstelik 3-4 ayda bayağı toparlandılar.inşallah arkadaşımızın bebekleride doğsa bile hemen toparlanacaktır dualarımızı eksik etmeyelim.

kızlar çok sağolun inanın ağlayacağım çok duygulandım şuan 28 haftalık ikiz doğdu burada 1 kilolar
yoğum bakıma gittiler ............
dişimizi sıkıcağız eminim 32 haftayı bitireceğiz kuzularımla onlar kolumda çıkacam inat edecek benim oğluşlarım

inşaallah canım ALLAH yardımcın olsun..bebişlerini sağ salim kucağına alman dileğiyle..

Allah yardımcın olsun canım dualarımız senle ve inatçı oğluşlarınlaa

Ankakuşu canım sağolasın böyle bir başlık açtığın için a.s.

Birso'mmm sürekli takipteyim a.s. Yakında seni bu kadar çok arıyorum diye bana küfür edebilirsin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Her zaman yanındayız bacım biliyorsun. Allah'ın izniyle sen ve oğluşların sağ salim, sağlıkla çıkacaksınız o hastaneden. Hem biz oğluşlarla anlaştık. 32.haftaya kadar bekleyecekler. Teyzoşlarına söz verdiler hihoyyyt

İleride sana çektirdikleri bu sancıların hesabını onların popolarını bol bol ısırarak sorarsın artık bacım. Seni çok seviyoruz ve her zaman yanındayız unutma a.s. a.s. a.s.

inşallah birsencim inat edecek oğlanların ve sağlıkla merhaba diyecekler dünyaya zamanında hepimiz senin için dua ediyoruz

cnm arkadasım... dualarımız seninle.. oğluşların birazcık daha dayanacaklar inşallah kuzum benim..

birsencim, hepimizin duaları ve kalbi seninle canım benim. ilk haberi aldığımızda kandil gecesiydi. o gece de dualarımız seninleydi. inşallah Allah'ım kabul eder ve sana kolaylıklar verir.

kızlar çok sağolun inanın ağlayacağım çok duygulandım şuan 28 haftalık ikiz doğdu burada 1 kilolar
yoğum bakıma gittiler ............
dişimizi sıkıcağız eminim 32 haftayı bitireceğiz kuzularımla onlar kolumda çıkacam inat edecek benim oğluşlarım

İnşallah canım, sen böyle kararlı, azimli olursan, moralini yüksek tutarsan neden olmasın. İnan tüm kalbimizle sana dua ediyoruz. hepimizin her an aklındasın geceleri rüyamızdasın. hiç üzülme Allahın izniyle her şey yolunda gisecek inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar::nazar:

X