Doğuma Hazırlık hastane çantası!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

olusum_icin

ıkıncıye anne oluyorum .
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
234
0
annişler hastane çantanıza neler koydunuz? birbirimizin aklımıza gelmeyen eksiklerini tamamlayalım CADIARZU

ben 3 takım hastane çıkışı 1takım tulum çorap havlu ayna tarak kendime çorap 2takım pijama terlik başka neler koyabilirm bende bilmiyorum

canım ben lohusalık tk terlik saç bandı 3 4 tane iç çamaşırı orkid emzirme sutyeni çorap bebeğim içinde hastane çıkışı herşey içinde zaten ayrıca battaniye ve elde taşınan puset koydum fazlasına gerek yoktu bence aldıklarımın hepsi bana yetti..
bu arada evlilik cüzdanınızı almayı sakın unutmayın!

üç takım gecelik terlik diş macunu diş fırcası havlu pecete hasta bezi hastane çıkış seti elde taşınan puset battaniye çoçuk bezi ıslak mendil çorap bunları koydum eksik bi şey kalmadı sanırm???

hı kızlar orkid ve göğüs pedi de koydum ama evlilik cüzdanı hiç aklıma gelmemişti teşekkürler canım:)))

bebeğin kıyafetlerini bol alın arkadaşlar.benim oğlan ilk günden kusmaya başladı bezini açıncada çişini yapması cabası yani.

canım bende bi hastane çıkışı ayrıca bi takım daha koydum iki çift çorap bir tane iç zıbın seti battaniyesini kendime bir gecelik bir takım pijama ama bir takım daha alıcam şimdilik bunları koydum hurma zemzemde koydum kendime bide bebek bezini kaç tane koyucaz daha eksiğim çok orkit hasta bezi falan alınacak bebişiminde eksikleri var kendi kenidime bunlar geldi aklıma

bende bugun hazırladım kızlar,hastane cıkısı tam takım,ayrıca bı baddanıye daha,bebegın sılınmesı ıcın hemsırelere verecegım temız pazen kumastan bı bez,acımasın oglusumun tenı:)ayrıyeten 2 zıbın,alt pıjaması,bebsıme corap,pısık kremı,15 tane bebek bezı koydum belkı cırt cırt cok yapar dıye,az bıle gelebılır belkı:)ıslak mendıl.Kendıme bıtane pıjama,havlu,3 corap,ayagım usumesın dıye patık,3 tane ıc camasır takımı,lızoz hırka nıyetıne,sagolsun anacım cok guzel örmüş:)daha eksıklrım var.Yedek bır pıjama takımı ve gecelık sabahlık alcam,emzırme sutyenım,terlık,bıde gogus pedım var.Onlarıda yarın alcam Allahın ıznıyle.Gereksız bısey koydugumu sanmıyorum varsa eksık yazın kızlar aklıma gelmıyo dahaaa...optum hepınızııı....

bende bazı şeyler koydum fakat tamam değil bir türlü merkeze gidip alışveriş yapamıyoruz ayın 25inden sonra kontrolum var nst ye gireceğim ondan sonra kontrolum var o zaman tamamlıcam inşallah daha sonra buraya yazarım kıslar

arkadaslar ben 2 tane gecelik bie tane sabahlık çorap peçete ıslak mendil diş fırçası macunu, bebege hastane çıkışı seti 5 tane bebek bezi bana orkit gece olanından, saç bandı koydum başka ne gerekiyor?eksigim varmı?

arkadaslar ben 2 tane gecelik bie tane sabahlık çorap peçete ıslak mendil diş fırçası macunu, bebege hastane çıkışı seti 5 tane bebek bezi bana orkit gece olanından, saç bandı koydum başka ne gerekiyor?eksigim varmı?

CANIM SENİN İÇİN HASTA BEZİ,İÇ ÇAMAŞIRI,GÖĞÜS PEDİ :CüvCüv: ŞİMDİLİK AKLIMA GELEN BUNLAR

kendin için iç çamaşırı,fanila,hırka yelek gibi birşey ,terlik ve havlu koyabilirsin.Ayrıca çıkışta giymek için rahat bir kıyafet,eşofman takımı olabilir.bebek için kalın bir battaniye,çıkış için.Fotoğraf makinası da eğer varsa konulmalı.

aaa doğru arkadaslar orkit falan koyayım ya mayıs ayı sıcak olur diye atlet koymadım birde sezeryan olcam giyemem herhalde birde çıkışda ne giyecegiz o aldıgımız sbaahlık gecdeliklemi taburcu olcaz sezeryan yerimiz acırmı acaba normal hamilelik kıyafetlerimizden giysek?

canım bencede hamilelik kıyafetin olabilir yadabeli bol bi etekle çıkabilirsin hamilelikte giydiğin etek falan varsa o daha rahat olur dikiş yeriyle temas etmez yada bol bi elbise benim daha belli değil normal doğuma hazırlanıyorum ama eksradan sezeryan içinde çıkış kıyafeti bulsam iyi olur

7 aylık bebişim var ve size önerim olacak parfüm olsun makyaj malzemesi olsun kullanmamakta yarar var arkadaşlar annesini kokusundan tanıyacakları için bunlara çok dikkat edin....hasta bezi lazım oluyor,gecelik kullanmadım ewe getirdim 2 takım pijama takımım vardı 1 kullndm bebiş te de hastane çıkışı yedek alın yanınıza...havlu kağıt havlu,diş fırçanızı macununuzu dudak nemlendirici bu arada 5 hafta erken doğum yaptım size tavsiyem 7 aylıkken herşeyinizi hazırlayın allah sağlıklı bir doğum ve bebiş versin allah sizi korusun....

X