Saç Rengi ve Saç Boyama saçımı bakır renge çevirmek istiorum.evde boyasam renk tutarmı

susahra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
10
0
merbalr bayanlar..iki senedir çikolata kahve tonlarını kullanıorum..sıkıldım.bakır tonlarına geçmek istioırum..saçımı en son iki ay önce boyamıştım.şuan akmıştr kendi rengim ise kestaneye yakın ama öle çok koyu değil..acaba evde boyasam nasıl olur.ve hangi markayı önerrsinz.

merbalr bayanlar..iki senedir çikolata kahve tonlarını kullanıorum..sıkıldım.bakır tonlarına geçmek istioırum..saçımı en son iki ay önce boyamıştım.şuan akmıştr kendi rengim ise kestaneye yakın ama öle çok koyu değil..acaba evde boyasam nasıl olur.ve hangi markayı önerrsinz.

canım bnde evde boyamaya çalıştım bakır renklerini çok seviorum saç rengim açık kahveydi birasda kızılık vardı iki kez boyadım palettenn ultra renk açıcısıyla ama malesef olmadı istediğim renk sonunda gitim kuaföre şimdi süpperr olduu boşuna evde yıprattım saçlarımı bizim evde üç kerede yaptımızı onlar bir seferde yapıolar ben i bir kuaföre gitmeni tavsiye ederim...:lepi:

tmm canm çok teşekkür ederim..işte öğrencilik hali neyi daha ucuza getirebilrz onun derdinde oluyo insan:)) ama sölediğin için tşkler..yoksa boyamayı düşünüodum...

seni anlıorum canım hepimiz için geçerli bu aslında ama ucuza getirelim die aslında stın aldığımız boyalara tabi bu bir kaç kez oluyo tuturabilmek için rengi daha fazla para ödüorus ee bide boyayacak biri lazım iyimi yapar kötümü oda onun becerisine bağlı tabi:)))kuaför ise bir seferde çözüo olayı ii bir yer seçmeni tavsiye ederim canım umarım istediğin renk olur grşşş:)))

canım yorumum ne kadar işine yarar bilmiyorum ben hiç saçımı boyatmadım ama ,patronumuzun kızı bakır rengi yapacam diye ilin en iyi kuaförüne gitti sonra istanbula gittiğinde tekrar uğraştı sonun da nihayet tutturdu ,evde yapılacak bişey gibi değil sonuçta saç bu

tmm canm çok teşekkür ederim..işte öğrencilik hali neyi daha ucuza getirebilrz onun derdinde oluyo insan:)) ama sölediğin için tşkler..yoksa boyamayı düşünüodum...

bende aynı şekilde düşünmüştüm ucuza getireyim derken bi ton boya parası verdim,.1 ayda nerdese 5 kere saç boyadım..en sonunda dün gittim kuaföre yaptırdım kurtuldum..bide tabi şöle bişi oldu,kuaförler açma ve boya için 140 tl istediler ama ben ordu evinde açma,boya,kesim ve fönü 40tl ye yaptırdım,saçlarımda yanmadı..

kesnlkle doru diosunz bende aynı mantıkla 70 -80 milyn harcadm ama elde var sıfır en iyisi kuaför..ondada yakar saçımı die korkuo insan güvvenilr bi kuaför bulp yaptrmk bencede en mantıklısı..soncta masraf olrkda pek bi fark olmuo:))cabası evde sonç alamıors krize girio insan yaa(=

X