Sosyete pazarı

minna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
64
0
kızlar bi arkadşmla istanbula gezmeye gelmek istiyoruz ama sosyete pazarına da gitmek istiyoruz markalı ürünleri ucuza alabilmek ve brz da eğlenmek içinn:KK70:.nerde var biliomusunuz ulusta varmış ama o kalkmış sanırım.bomontide açılmış galiba.bi de nişantaşında var diye duydum.bilen varsa sölesin kızlar noolur yaa çok istiorumm:)

sosyete pazarı pazartesi günü ramide de var itfaiyenin orda rami araba pazarı diye sorarsanız daha çabuk bulursunuz herşey var

peki rami nerede diye sorsam mesela taksimden nasıl giderim die sorsamm istanbulu bilmediim içinn.taksime de gideriz die düşnmştk te otobüsten taksmde inicez ordan da ramiye giderz ..bi tarif edebilrsen çok sevinirm cnmm

anadolu yakasına mı avrupa yakasına mı geleceksiniz kızlar?

minna selam bnede bursada istanbula gitmiştim tabi gitmişken alişweriş yapmadan olurmu:) cnm ben beylik düzünde bi pazara gitmiştim yazın pazar gunleri kuruluomuss ama harikaydııı canım hiç çıkmak istemedi walla...:roflol:

taksimden gaziosmanpaşaya otobüs var diye biliyorum,ama eminönünden var sanırım orda kime sorsan gösterir pazartesi günleri pazar kuruluyor haberiniz olsun

b.köyde de var sosyete pazarı..c.ertesiler kurulur..
y.köyde var sosyete pazarı..çarşamba günleri kurulur..

adana mersin k.maraş taki sosyete pazarlarına gittim ama istanbulda oturmama rağmen ist.dakine gitmedim nerde bilmiyorum

kızlar ramideki sosyete pazarına gelmek istiyorsanız,taksimden 55t 'ye binerseniz çok kolay bulursunuz..

Rami deki pazarın adı sosyete pazarı ,okadarda kaliteli markalı düzgün bişe yok ,en iyi pazar salı günleri Kadıköy deki pazar

izmirde bostanlı pazarı dısında bir yerde var mı bilen varsa yazabilir mi kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar tek bir günlüğüne İstanbul'a gelecem daha bilet almadım Avrupa Yakasında hangi gün sosyete pazarı var acaba birde en güzel marka ürünleri alabilecek bir yer arıyorum da

X