sesu agda bantlarıyla ilgili sorum varrr

• Konu Sahibi Endofthestory
  • Başlangıç Tarihi
E

Endofthestory

Ziyaretçi
merhaba herkese:eek:
ben makineyle alıyordum tüyleri malum cok erken cıkarıo ve kıl dönmesi yapıo diye agdaya geciyim dedim..
ilk kez gecen gün Sesu nun hazır sir agda bantlarından aldım
elimle ısıtıp bacagıma yapıştırdım sonra bekleyin demio klavuzda beklemeden cektim sir hala sıvı halde tabi hiç tüy gelmedi banda...:bbo:
ne kdr beklemeliyim bantla? yoksa banttamı sorun var?:uhm:

bide temizleme mendili kullanın diyo su degdirmeyin dio, ben tüyleri alıp sonra yıkamayı dşünüodum cidden degdirmiyimmi ya :KK43:( o kdr temizleme mendilimi alcam bide missürü masraf

baska bi soru da; ben daha önce hiç yapmadım agda morartırmıyım bacaklarımı?? en kolay agda olarak bu bantları düşündüm bi fikri olan varsa lütfen paylaşın benimle

cvplarınızı heyecanla bekliorymmmm:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

önemli olan beklemen değil herhalde çok ısıttın bir iki kere elinle ovuştursan yeter çok ısıtma sonra iyice bastır ve çek.
kesinlikle su değdirme hiç çıkartamazsın kendi mendili ile yapmak zorundasın.
morarma kişiye göre değişir bende çok oluyor çok hassas bir tenim va o yüzden vaz geçtim. makinayla yapıyorum.başlamadan önce pudra sürüp öyle makineyle yaparsan kırılma olmayacağı için tüylerin çıkması uzun sürüyor ve çok fazla kıl dönmesi de olmuyor.

canim agda bantlarini cok isitmis olmalisin kardelenin de dedigi gibi elinle biraz ovala o zaten kivama gelir

anladım.. ewt cok ısıttım :) tesekkür ederim

kızlar bende bugun sesunun agda bantlarıyla aldım uff ne acıdı öyle yaa tam alamaadım bile heryeri kızardı acıdı dokunamadım bile hala acıyor ama ben hep jiletle alıyordum sağlam köklenmişti yanları tam alamadım dayanamadım bıraktım artık yrn oraları tekrar alıcam daha az acıması için yapabileceğim birşey var mı?

Sesu bantlarida Veetler gibi mi bilmiyorum ama. Banti iki elimizin arasina alip kisa bir süre ovalayip isitiyoruz. Sonra bacagimiza yapistiriyoruz. İyice bastirip biraz daha ovaliyoruz (cok hizli bir sekilde), bekletmeden sonra tek bir hamleyle asagidan yukari banti cekiyoruz.
Veet'in mendilleri icinde cikiyor. Suya degirmeyin demelerinin nedenide o kalan sivinin suyla temas haline geldiginde yapis yapis olmasi.

süslü03, banyo veya dustan sonra bantlari kullanmani tercih ederim. Banyodan sonra tüyler yumsuyor cünkü. Tabi sen jiletle almissin, bu durumda ne olur onu bilemem ama.

vivet kullanın çok güzel (vivet Roll-on Sir Ağda 100 ml )
nedense sesu da o problem var gerçekten

vi-vet in çok çeşidi var hangisi daha etkili acaba
kavunlu -çaylı- naturel- pudralı falan kararsız kaldım
bide nasıl kullanılıyo roll on ağda ısıtma işlemi falan nasıl ayy ne çok soru sordum

vi-veet in naturel ağda bandı kullanıyorum 5 adet temizleme mendilide içinen çıkıyor
ama ben temizleme yağı almıştım o çok bereketli ve uzuz 2 lira falan pamuk yada peçeteyle sürülebiliyor.
Temizleme yağını kullanamktaki amaç hem ağdayı ciltten temizlemek hemde tahrişi önlemek.
Zira sir ağda su ile temizlenmiyor, ve ağdadan sonra su değdiğinde yanma yapıyor 2 -3 gün sürüyor tecrübeyle sabittir.
bunun için ağdan yaptıktan sonra bol yağla masaj yaparak temzilemek lazım.
Vi-veet ten çok memnunum bence fiyatıda uygun.
5 çift bacak için , 4 çift koltuk altı ve bikini bölgesi için , 8 çift te yüz için bant ve 5 ad. mendille birlikte 4.-Tl

arkadasımın annesi güzellik uzmanı ve arkadasım dediki
sirden sonra kalanları; pecete yoksa bebe yağları varya onlada temizlenebilirmiş.. illa kendi pecetesi olsak die bişi yok dedi...
:nazar:

X