Kavak Yelleri Pelin Karahan (Aslı) gibi bir yüz için..

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
Arkadaşlar tanımayan yoktur herhalde pelin karahanı kendisinin hayranıyım özellikle
yüz güzelliğine bayılıyorum doğal halimi o bilmiyorum ama kozmetikle o hale geliyosa onada razıyım bende beyaz tenliyim ama yüzümde sivilce ve lekeler var
Onun gibi pürüzsüz izsiz bir yüz istiyorum çok duru bir yüzü var..
Bu benim için hayal mi yardım edebilecek arkadaşlar var mı??
Resmini ekleyemiyorum avatarıma koyuyorum :kahve:

vala canım herkesin hayalinde var pürüzsüz bir cilt malesef napıyorsak olmuyo:kızgın::1closedeyes:

makyaj kesinlikle vardır o kaçınılmaz. ben zaten bir kaç bölümde sivilce de görmüştüm yüzünde insanlık hali çıkar zaten :) sivilcelerinin türüne göre değişir yapabileceklerin burdan bir şey söyleyemeyiz en iyisi uygun bir ilaç kullanman, canlı sivilcen çok değilse düzenli peeling yapman bence.

eh be kızlar yüze bas pudrayı çak karşıdan ayarlı fotoselli ışık al sana pelin sen ondan daha güzel olursun

canim yuzunu sodayla yada soda doldur buz kaliplarina yuzune sur..yagli yememeye dikkat et.vichynin termal yatistirici etkisi olan suyunuda kullanabilirsinyerimseniben

ben morsun dediği gibi sodayı buz kalıplarında dondurup yüzüme sürüyorum cidden cildi temizliyor gözenekleri sıkılaştırıyor özellikle sir ağdadan sonra yüzümde sivilce çıkardı hep ama ağdadan sonra soda uyguluyorum artık sivilce çıkmıo.

pelin karahan hi güzel değil ki bence. yakından gördüm . şebelek suratlı + boyu çok kısa ...

pelin karahan ve bilium tv selebritilerinin hepsinde profesyonel makyaj malzemeleri var mermer pudra mı ne diolar onlardan öyle kaymak gibi oluo suratları misal ordaki aslı makyajsız inanılmaz çilli bi kız

yüzü istediği kadar güzel olsun dehşet itici bi kız.tiksiniyorum hareketleri yapmacık karekteride hiç hoşuma gitmiyo.benim favorim özge borak.sanem çelik yüzünde bissürü şey var ama çok güzel geliyo gözüme...

bayanlar baya kıskançmış ben o kızı 3-4 defa çok yakından gördüm gerçekten muhteşem bir yüzü var sadece biraz boyu kısa oda topuklu giyer oldu bitti.................:KK28:

X