Cinsel ilişki sonrası yanma

Gostee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
9
1
bu hafta başına kadar hiçbir sıkıntım yoktu.pazartesi gecesi ilişkiye girdiğimde başladı.ilk birleşmede birşey yoktu ama 10 dk kadar sonra yanma olmaya başladı ve dayanamıcak duruma geldiğim için yarıda bıraktım.ilişkiden çok kısa bir süre sonra yanma geçti sorun bitti derken wc ye gittiğimde idrarımı yaparken yine yanma oldu.sabaha bişey yoktu salı günü çok rahattım.çarşamba günü yine ilişkiye girerken ilk birleşme anında yine yanma oldu.şu anda da devam ediyor.esim vajinamın sürekli ıslak olduğunu ve beyazımsı parçalar olduğunu söylüyor.ayrıca kötü bir koku varmış.bu zamana kadar vajinamı hiç incelemediğim için bu durum normal mi değil mi bilemiyorum.kaşıntı da oluyor.mantar olmasından şüpheleniyorum.sizce ne olabilir?

geçmiş olsun canım bahsettiğin mantara benziyor benimde şu an ilişkden bir kaç dakika süre sonra yanma oluyor ama akıntı yok çok cansıkıcı bir olayya bir kadın doğumcuya gitsek iyi olur.

Canım benımde aynı sorunum olmuŞtu bır ara eŞın de sende ılıŞkıden Önce duŞ alın yanmayı tetıkleyen Şey ter olabılır

ter olma imkanı yok gibi.2 gündür ilişkiyede girmiyoruz ama hala yanma var.

dediklerin mantarın belirtileri canım.
hemen bir kadın doğumcuya görünüp ilaçlarını al..

pazartesi ilk iş hastaneye gitmek olacak. inşallah doktor bayandır :) erkek olursa çok utanırım belki muayene bile olmadan geri dönerim.

gostee cnm muayene oldun mu?benimde bazen ilişki sonrası yanma oluyor bugün bende doktora gittim tabiki şikayetlerim bununla kalmıyor..

kesinlikle mantar korma ama canım tedavisi kolay bir fitil bir hap hiçbirşeyin kalmaz.ama psıkolojık olarak kotu bır durum hıc durma doktora gıt.acıl sıfalar...

bendede aynı sorun vardı ve sonuc mantar:....ve ilac fitil derkenn 6 ay olacak hala gecmedi:KK43:

qünlük ped kullanıyorsan..
artık kullanma canım.. oda mantar yapıyormuş..
dr ilaç verse bile aynı zamanda qünlük ped kullanmaya devam edersen
ilaçlarınında pek bi faydasını qöremezsin
ve her qün iç çamaşırını değiştir..
problemin kalmaz inş.
qeçmiş olsun..

en kısa zamandan drye git tatlım mantar olmuşunsun maalesef

cnm valla herkese aynı şeyi zölüolar doktora gidince...hassas bölgeni sabunla deil şampuanla yıka günlük ped kullanma naylon çamasır giy,bunlar yani eger cok ileri gidersee git ama tedavisi sende

bu tür sıkıntılar mantara baglı oluyor eger tedavi olmazsanız ilerliyor

evet büyük bir ihtimal mantardır.
evliliğimin ilk aylarında olmuştum bende o yanmayı kaşıntıyı çok iyi bilirim hemen doktora gitmiştim ben bu konularda hiç beklemem koşarım doktora bana sadece bi krem vermişti günde iki kez sürüyordum 5 gün sonra falan geçti birdaha da allaha şükür hiç olmadım.

merhaba arkadaşlar bu konu benımde canım ı cok sıkıyor.aynı şikayetler bendede mevcut.ilişkiye girmek bile istemiyorum.benim 6 gündür böyle canım cok acıyo.beyaz akıntı bendede var ve tabı koku.benden daha tecrubeli arkadaşlarıma sordum bu durum cok normalmiş.doktora gitmek istemiyorum:KK43:(

mantar olmuşsunuz canım siz :KK43:(...bende yaşadım ve inanılmaz acıyo.biliyorum:KK43:(...eşinden yada senden kaynaklıdır.tek başına dr a gitmen sonucu değiştirmez.eşinle birlikte gitmeniz lazım.dr zaten eşinede ilaç yazacaktır

kızlar ben de dün vajinismusu yendim ve yanmalarım oldu
kaşıntı ve koku yok
ama beyaz beyaz parçacıklar vardı
bu da mı mantar yoksa ya
yanmanın geçici olduunu duymuştum oysa

X