olabilirmi???

acier

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
46
0
arkadaslar merhaba, araniza bugun katildim.. 3 aylik evliyim ve 3 aydir da korunmuyoruz, adetim bir gun gecikti, mide bulantisi surekli uyku hali ve goguslerde siskinlik var.. ama daha onceki adet zamanlari gibi karnimda sislik yok. cok merak ediyorum hamile olabilirmiyim?? test icin kac gun gecikmeli? esim de ben de cok istiyoruz insallah hamileyimdir..kendimi cok da umutlandirmak istemiyorum ama lutfen akil verin :uhm:

arkadaslar merhaba, araniza bugun katildim.. 3 aylik evliyim ve 3 aydir da korunmuyoruz, adetim bir gun gecikti, mide bulantisi surekli uyku hali ve goguslerde siskinlik var.. ama daha onceki adet zamanlari gibi karnimda sislik yok. cok merak ediyorum hamile olabilirmiyim?? test icin kac gun gecikmeli? esim de ben de cok istiyoruz insallah hamileyimdir..kendimi cok da umutlandirmak istemiyorum ama lutfen akil verin :uhm:[/QUOTEa.s.]canım kiminde regl geçmeden bile belli oluyo ama ben derim sana 2 gün daha geçsin eczaneden al bir test yap canım belirtilerinde hamilelik belirtileri benimde aynı olmuştu ve hamileydim inş.seninde vardır istiyosunuz hakında hayırlısı olsun canım test yapınca olumlu yada olumsuz bizide haberdar et

canim sen iki üc gün sonra test yap normalde belli olmasi gerekir...insaallah hamilesin....

canım inşallah hamilesindir hemen yarın bir test yap istersen ama o testler bazen hamilede olsan negatif çıkabiliyor bence birkaçgün daha sonra kan testi yaptır

inş hamileisndir
test al yap bakalım
eğer negatif çıkarsa 3-4 gün sonra tekrarlarsın

canım yarın sabah bi test yap negatif cıkarsa bi kac gün sonra tekrarlasın insallah hamilesindir canım iyi haberlerin bekliyoruz

bence iyi bir yere git direk kan testi yaptır inşallah hamilesindir rabbim gönlüne göre versin....

canım 2-3 gün geçsin test yap eczaneden al hamilelik belirteli var inş hamilesindir dualarım seninle.

saolun arkadaslar test pzts yaptircam insallah hamileyimdir cok da umutlanmak istemiyorum ama... Allah isteyen her kadina tattirsin bu mutlulugu:)

hamile diilmisim arkadaslar dun ogleden sonra adet oldum:KK43: cok umutlanmistim ama ... hayirlisi ne diyeyim..

hamile diilmisim arkadaslar dun ogleden sonra adet oldum:KK43: cok umutlanmistim ama ... hayirlisi ne diyeyim..

canım bende aynı senin gibiyim 3 aylık evli ve çocuk çok istiyorum benimde bu ay karnımda şişlik ve midem bulantım oldu doktora gittim iltihap vardı bide prolaktinim yüksek çıktı sende bi gt inş değildirde belki ilthap felan vardır ilaçla halledersin meleğinide alırsın kucağına

canim saol dha yeni gitmistim doktora hani ne durumdayim bi problemim varsa hamilelikten once cozelim diye ama hersey cok normaldi, bi problem yoktu... Biz de biraz sabirsizi sanirim canim ya daha 3 aylik evliyiz hemen telas yapioruz:KK70: ama yine de Allah gonlumuze gore biran once versin insallah..

haklısın canım ya bişeyin olmadığına çok sevindim aynı ayda evlenmişiz inş nisandada birlikte hamiş kalırız

X