hamile kalamıyorum

sevg81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
5
0
Merhaba
aranıza yeni katıldım devamlı takip ediyordum siteyi
bana yardımcı olursanız sevinirim.
9 aylık evliyim hiç korunmadığım halde çocuğum olmuyor. dr rahim ağzında yara olduğunu bundan kaynaklandığını koter yapılması gerektiği söyledi fakat int.araştırdığıma göre hiç gebelik geçirmemiş birine koter yapılmasını tavsiye etmiyorlar. Ne olurrr bana yardımcı olun ne yapmalıyım iki arada kaldım

Merhaba
aranıza yeni katıldım devamlı takip ediyordum siteyi
bana yardımcı olursanız sevinirim.
9 aylık evliyim hiç korunmadığım halde çocuğum olmuyor. dr rahim ağzında yara olduğunu bundan kaynaklandığını koter yapılması gerektiği söyledi fakat int.araştırdığıma göre hiç gebelik geçirmemiş birine koter yapılmasını tavsiye etmiyorlar. Ne olurrr bana yardımcı olun ne yapmalıyım iki arada kaldım

canım ben yerinde olsam başka bir doktora giderim yalnız sen değil eşinde kontrole gitsin yani her ikinizde bir taramadan geçin ..ama hani bu işler çoğu zaman hiçbir neden olmasada allah ne zaman kısmet ederse de olabiliyor,sıkma kendini illaki bişeyinin olması gerekmez ,zamanı gelince gelecektir bebeişin inşallah.. ama kafanın rahat etmesi için eşinde sende bir kotrole gidin bence

canım yazını okudum......
benim bir oğlum var 4 yaşında........ ve yaklaşık 15 ay uğraştık 2. bebişi istedik....olmadı 1. seneyi doldurmaya yakın dr. gittik. hsg çekildim bişi çıkmadı. rahim ağzımda ve yara vajinal siğil çıktı. dr. bunları yakmam gerek koterle dedi. ben dr. dediği ertesi ay yaktırdım. yakmadan sonra ilk ay ilişki yasak 1 ay yane. adet gördüm ondan sonraki ay da adet gördüm. ondan sonraki ayyyyyy hamile kaldım. ve şu an 12. haftamdayımmmm dr. un öle uygun gördüyse bence yaktır. gerçekten gebeliği engellediğini düşünüyorum......bu konuda forumda rahim ağzı yaraları ile ilgili bir forum var. bence onu oku ordada çoğu arkadaş yaktırıp hamile kalmış bilgin olsun...

canım ben yerinde olsam başka bir doktora giderim yalnız sen değil eşinde kontrole gitsin yani her ikinizde bir taramadan geçin ..ama hani bu işler çoğu zaman hiçbir neden olmasada allah ne zaman kısmet ederse de olabiliyor,sıkma kendini illaki bişeyinin olması gerekmez ,zamanı gelince gelecektir bebeişin inşallah.. ama kafanın rahat etmesi için eşinde sende bir kotrole gidin bence

rahat olmak takmamak lazım

X