5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Q

qisil

Ziyaretçi
Ya arkadaşlar benim kısa sürede 5 kilo vermem lazım.. Benim için çok önemli bir sebebi var. Paylaşmak isterdim ama dediğim gibi önemli bir sebep. Lütfen bana kısa bir sürede (2 hafta, 1 ay vb..) 5 kilo verdirebilcek bir diyet listesi yazın veya egzersiz...

size güveniyorum. hadi kızlar.. bana 1 ay yada daha az bir sürede 5 kilo sirkeletin.. :)

hangi diyeti yaparsan yap zaten 1 ay yada daha az zamanda 5 kilo verirsin.dayanabilirsen lahana çorbası diyetini yap

1 ayda 5 kilo vermek kolay ki canim,bunun zor bi tarafi yok,cok spor yap,bol su,az cok az yemek,gitti 5 kilo:lepi:

konunuzun diyet listeleriyle ilgisi olmadığından dolayı taşıdım... konu açmadan önce uygun yer için arama yaptırınız.....

5 günde 5 kilo çok saglıksız bir durum olur.zaten versenizde 5 günde geri alırsınız. hızlı verildigi için.

beş aylık kızım var ve emziriyorum lahana çorbası diyeti çocuğu etkilermi

yok canımya sakın lahana çorbası falan yapma :KK50:
öncelikle bebğin varmış senin çok fazla sıvıya ihtiyacın var bol bol su iç
kesinlikle tatlıdan uzak dur tabiki hamur işlerindende bool bol salata ye (yeşillik),cacık ye seni tok tutar,öğünlerini atlama özellikle sabah kahvaltını yap ama fazla ekmek tüketme kepek ekmeğini tercih et her öğün için 1 dilim kepek ekmeği yiyebilirsin,öğlen protein akşam yemeğindede sebze yemeği yiyebilirsin daha hafif olur akşam sindirimi daha kolay olur.
ve spor yapmaya çalış günlük hareketini 2 katına çıkarmaya çalış bunları uygulayabilirsen zaten kesinlikle 5 kilo verebilirsin ki şimdi zaten süt veriyosun metebolizmanın en hızlı olduğu zaman sıkma canını bunları uygulamaya çalış ama sakın şok diyetler yapma bebeğinede zarar verirsin.vücusun sıvısız kalırsa sütün azalır.
bu arada benimde 2 çocuğum var deneyimliyim yani seni çok iyi anlıyorum:))

emziren anneler için gercekten zararlı bende duydum arkadasa cok katılıorum.spor ve su ıle ustesınden gelırsın

X