Doğuma Hazırlık Bebek Arabası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

asliy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
10
0
Ne marka alacağıma hala karar veremedim. Hürriyetin kelebek ekinde pınar altuğ'un bebeğiyle resimleri var.. İnternet sayfasından bakabilirsiniz. Resimdeki bebek arabasının markasını bilen var mı acaba kızlar??

yok canım yahu baktım o sayfaya ama bebek arabası goremedım o reımde ben pınaraltugun kucagında bebişi var sadece...ne bılıım krafta bak chıcco ya bak cok gusel modeller var...daha ıı bişi dıosan maxicosinin bebk arabaları cok hos..uzay mekıgı gıbı:)ama baya tuzlu....

canim bu modeli cikaramadim ama benzerini ben aldim..quinny ve maxi cosi nin cok güzel ve buna benzer modelleri var..tavsiye ederim..

bizde chicco nun ikili setini aldık araba koltuklu olan gayet kullanıslı tavsiye ederim

bence çok pahalı şeylere gerek yok marka olmasada olur çok bilindik marka olmasada çok sağlam uygun arabalardan seçicem bende tekerlerinin büyük olmasına dikkat edin kızlar birde o çok önemli

pınar altuğ un kilerden ben de görmüştüm,maxi cosi yada Quinny lerde var böyle modeller,ama fotodaki şekli bebek küçükken kullanılabilir gibi,sonra başka bir parça mı takılıyor acaba,çocuk büyüdükçe öyle havada ,onda nasıl tutacağız,ya da sonradan başka bir aparat mı takılıyor ki?

çok güzel gerçekten ama pahalıdır yaa çok fazla para vermeyede gerek yok bence kaç sene kullanıcakki sonuçta

Orbit Baby

buna bi bak istersen ama 2.500 liralardan falan bahsediliyor.gereksiz bi şekilde pahalı bence.bu paranın 5 te birine çok kaliteli bi araba alabilirsin.ama tercih senin tabiii.

Ne marka alacağıma hala karar veremedim. Hürriyetin kelebek ekinde pınar altuğ'un bebeğiyle resimleri var.. İnternet sayfasından bakabilirsiniz. Resimdeki bebek arabasının markasını bilen var mı acaba kızlar??

Merhaba, pınar altuğun bebek arabası peg peregonun skate modeli, ben de o arabayı çok beğeniyorum ama maxi cosi quinny buzz aldım.
Peg Perego Skate fiyat olarak 1.800 lira civarında, ayrıca oto koltuğu vs. almak gerekli. Benim aldığım quinny buzz lar ise oto koltuğu dahil 1.500 lira civarında..
ama aklım skatede kalmadı değil hani :1shok:

Merhaba, pınar altuğun bebek arabası peg peregonun skate modeli, ben de o arabayı çok beğeniyorum ama maxi cosi quinny buzz aldım.
Peg Perego Skate fiyat olarak 1.800 lira civarında, ayrıca oto koltuğu vs. almak gerekli. Benim aldığım quinny buzz lar ise oto koltuğu dahil 1.500 lira civarında..
ama aklım skatede kalmadı değil hani :1shok:

slm ixtanbul bi sorum olacaktı.maxi cosinin bu arabasına bende internetten baktımda çok dik pozisyonda gösteriyor resimlerde, o şekilde sabitmi yoksa ayarlanabiliyor mu?

bende maxi cosi araba beğendim ço güzel bebek küçükken ana kucağını arabanın içine takıyosun sonra biraz büyüyünce ana kucağını çıkartıp ayrı bir aparatı var onu takıyosun fiyatı 800 tl v gerçekten güzel.diğerlerinede baktım ama ana kucakları 8 kilo falan bide içine bebeği koyup taşıdığnı düşünürseni ki taşıyabilene aşkolsun:)ağır kullanışlı gelmedi bana en iyisi pahalı olsada maxi cosi derim ben

bu arabayı hiç bir yerde bulamadım belki yabancı ülkelerden birinden almıştır internette senin için çok gezdim ama göremedim.

Son düzenleme:
arkadaşlar bu araba puset hariç 1500 lira civarında.Bu arabaya çok benziyor maxi coside var maxi cosinin quinny buzz4 ve buzz3 modelleri onlarda çok güzel pusetiyle beraber 1500 lira.ben şahsen onu almayı düşünüyorum.

slm ixtanbul bi sorum olacaktı.maxi cosinin bu arabasına bende internetten baktımda çok dik pozisyonda gösteriyor resimlerde, o şekilde sabitmi yoksa ayarlanabiliyor mu?

slm canan,
5 farklı açıda yatabiliyor bu araba, herhangi bir sorun yok yani.. ancak quinnynin zapp modeli var o yatmıyor, zaten fiyatı da daha ucuz, 2. araba olarak alınıyor genelde..

kıslar ben hafta sonu maxi toys diye izmir kipa çiğlide bi mağaza var ordan aldım jok jok diye bi marka bende ilk defa duyuyorum ama quinny buzzlara benziyo ön tekerlekler küçük arka tekerlekler büyük dört tekerlekli içinde port bebesi var ve nasıl kaliteli yatak olarak hariçten kullanılabiliyor on kiloya kadar kullanabiliyorsun aynı zamanda maxi cosi cabrio oto koltuğuda takılabiliyor benm vardı maxi cosi koltuk onuda alınca üç şekildede kullanabiliyorum büyüdüğündede kullanmak için ayrı koltuğu var oda dört yaşa kadar kullanılıomuş kılıfları polardan çıkarıp yıkayabiliyorsun yada yazın çıkar sıcakta iki şekildede kullanılıo bi bakın bakalım nette belki bu marka vardır 459 tlye aldık fiyatı arabaya göre acayip ucuz çünkü çok kaliteli dün gezerken yolda çevirmeyen kalmadı nerden aldınız diye normal fiyatı 750 flnmış turkcellilere indirim yapmışlar fiyatı düşmüş denk geldi işte şansımıza iyi oldu:dance:

kızlar maxi toysun sitesine girin orda jokjok diye üç tekerlekli pusetler bölümünde gösteriyo aldığım arabayı bi bakın bakalım

maxitoysun kendi pusetleri de hoşuma gitti valla fiyatları da uçuk değil..
bakmak lazım aslında, sağolun kızlar tavsiye için :)

Hanimlar yanlis anlamazsaniz ben birsey soylemek istiyorum. ilk bebek arabasi baktigim zamanlarda maxi Cosi'nin bu modeli cok hosuma gitti tip olarak ozellik vs. burada bugaboo diye bir marka var cok pahali. 1000 dolar civari ki TR icin ortalama olsa da ABD icin cccok pahali. Maxi Cosi Bugaboo'nun takliti.

neyse benegdim youtuba'da vs maxi cosi yazarsaniz baby gizmo diye bir satici var o ozelliklerini anlatiyor. cok da begendim. ammmmaaaa

sonra reviewlari okudum. babiesRus'da satiliyor bu urun sadece, daha dogrusu satilamiyor. urunle ilgili yorumlari okudum. ilk hafta 7 tane satis yapmislar. 5 tanesi iade olmus. eger biraz ingilizceniz varsa arama motoruna maxi cosi foray customer review yazin. orada dediklerimi harfiyen goreceksiniz.

ki ben magazaya kadar gitmistim almak icin ama icime nedense sinmedi daha cok arastirma yapayim dedim ve karsima bunlar cikti, almaktan kesinlikle vazgectim.

Ki ustelik de Tr de fiyatlari ucmus. Burada vergi dahil 350 dolar. uzerine car seati de koyarsan(port bebe diyorlar sanirim Tr de) 500 dolar falan. hem fiyat hem kalite.

ha yag gibi gidiyor vs ama ben okuduklarimi soyluyorum, siz de okursaniz siz de gorursunuz, karar size kalmis.

X