Jimer Op.Dr. Melike Yıldırım ın hastaları

bende epidural doğum yaptım allaha sukurde bı sorun yasmadım...ayrıca melıke hanımla bır ılgısı yok.bugun bır anestezi uzmanından duyduguma gorede her bunye de farklı etkı ve tepkı gosterırımıs yanı doguma nasıl gırdıgın onemlıymıs eger acıcak dersen acır dedı..yanı hıc kafana takma eger dusunuyorsanda epidural yap derım..acı yok ama bebegını dırek kucagına alıyosun ..ve bı cıhaz sana baglı kalıyor.agrın oldukca basıyorsun agrıyı kesıyor yok ıgneydı yok agrıydı oda yok..kım ne derse desın melıke hanımı tek gecerım..cok dr denedım cunku

Merhaba
ben de 8 aylık hamileyim. Melike hanıma devam ediyorum başından beri.
Soğuk falan deniliyor ama her yiğidin yoğurt yemesi başka.
Melike hanım alanında kendini kanıtlamış bir doktor bence.hepimizin iş hayatında bunaldığı sıkıldığı anlar olabilir.ben çok memnunum açıkçası.
Sorduğum sorulara sağlıklı yanıtlar alıyorsam ve bebeğimle benim sağlığım yerindeyse bir doktor daha ne yapabilir ki...

arkadaşlar merhaba ben ikici gebeliğimi yaşıyorum şuanda 8+2 günlük hamileyim ve ilk bebeğimi başında sonuna kadar melike hanımın eşiliğinde kucakladım ,sonu derken aslında doğum anı hariç :S melike hanım ,kesinlikle arkadaş gibi pozitif bakan pozitif yorumlayan ,mümkün olduğunca kimyasal kullanmadan doğal yoldan sorunlarınıza çözüm üretmeyi bilen,kesinlikle gereksiz yere sizi telaşeye sokmayan günün her saatinde her hangi b,r sorun için aradığınızda size sıkılmadan cevap veren bir doktordur..ve ayrıca melike hanım benim gördüğüm kadarıyla bünyesi zayıf bir insan sık sık rahatsızlanabilen bir yapısı var,ama ben kendim gördüm kadın o kadar rahatszı olmasına rağmen hastaneye gelip koluna serumunu takıp istirahat edip sonra işine devam eden sorunlu bir doktor,ben onu herşeye rağmen tercih ediyorum ve tavsiye ediyorum,fakat DOKTORDAN ALACAĞINIZ ELEKTİRİKSAYESİNDE SİZİN MEMNUNİYET DERECENİZİ OLUŞACAKTIRumarım iyi bir frekans yakalarsınız..:KK49::KK71:

X