Jimer Op.Dr. Melike Yıldırım ın hastaları

xsxekerkxixzcandy

İyi ki geldin pamuğum..
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.069
4
Arkadaşlar merhaba, doğumda jimerde tavsiye ediyorlar, Melike hanımdan randevu aldım, nasıldır acaba ilgisi, doğumda ilgileniyormu? Onda doğum yapıp sorun yaşayan oldumu? Lütfen arkadaşlar, hamileliğim riskli fikrinizi yazarmısınız , teşekkürler şimdiden herkese a.s.

canım sen hayat hast. e gidiyorum, dr umdan da memnunum diyordun. hastaneyle mi ilgili tereddütlerin var. ben de o hastanede doğum yapan hiç duymadım. ama belki dr un senin doğumun için başka bir hastaneye gelebilir. konuşursunuz.
melike hanımla ilgili başka başlıklarda var sitede, kimisi memnun kalmış, kimisi de hiç memnun değilim diye yazmıştı. onları bir araştır istersen.

riskli gebeliğim var demişsin, eğer bayan ya da erkek doktor farketmez dersen sana kendi dr umu tavsiye ederim. zübeydehanım dr larından op.dr özer kutlu. çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. aklında olsun. özel muayn. altıparmak cad. de.
inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın canım.

Arkadaşlar merhaba, doğumda jimerde tavsiye ediyorlar, Melike hanımdan randevu aldım, nasıldır acaba ilgisi, doğumda ilgileniyormu? Onda doğum yapıp sorun yaşayan oldumu? Lütfen arkadaşlar, hamileliğim riskli fikrinizi yazarmısınız , teşekkürler şimdiden herkese a.s.

gebeliğn riskli ise niye jimeri tecih ettin şekerkız.kadrolu çocuk drları yok sanırım.üstelik ssklı gidersen drun mutlaka doğuma gelmiyor. nöbetçi hekimle takip oluyorsun.anlayacağın herşeyi bedellemişler.orada da daha özel olmak istiyorsan fiyat farklı.yapraknilin dediği gibi drundan memnunsan bırakma..yada bu kadar sıkma canını şansına bırak belki rastgider.dr için birisi olumsuz yazsa neyapacaksın jimerdeki diğer drları da o kadar tanıyorsun.son dakikada dr değiştirirsen bunları çok sorgulama şansı olmuyor.orası burası derken sanırım zübeydede doğuracaksın.

Teşekkürler arkadaşlar, ben Hayattaki doktorumdan çok memnunum, ama orayı iyi anlatan hiç yok, korkuyorum bende doğum için,jimerde doğum yapan arkadaşalrım var çok memnun kalmışlar, sezeran da ücreti 510 tl şu an, bilmiyorum kafam karışık,
melike hanıma bir kez gideyim bakalım ,bilmiyroum işte, Allah hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Teşekkürler arkadaşlar, ben Hayattaki doktorumdan çok memnunum, ama orayı iyi anlatan hiç yok, korkuyorum bende doğum için,jimerde doğum yapan arkadaşalrım var çok memnun kalmışlar, sezeran da ücreti 510 tl şu an, bilmiyorum kafam karışık,
melike hanıma bir kez gideyim bakalım ,bilmiyroum işte, Allah hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

canım hayatta kal hayatta başarılar

canım sen hayat hast. e gidiyorum, dr umdan da memnunum diyordun. hastaneyle mi ilgili tereddütlerin var. ben de o hastanede doğum yapan hiç duymadım. ama belki dr un senin doğumun için başka bir hastaneye gelebilir. konuşursunuz.
melike hanımla ilgili başka başlıklarda var sitede, kimisi memnun kalmış, kimisi de hiç memnun değilim diye yazmıştı. onları bir araştır istersen.

riskli gebeliğim var demişsin, eğer bayan ya da erkek doktor farketmez dersen sana kendi dr umu tavsiye ederim. zübeydehanım dr larından op.dr özer kutlu. çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. aklında olsun. özel muayn. altıparmak cad. de.
inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın canım.

Melike Hanım la ilgili neden kötü düşünülüyor ki ?

Melike Hanım la ilgili neden kötü düşünülüyor ki ?

canım ben melike hanımın hastası falan değilim, kendisini tanımam da. sadece bu sitede yapılan yorumlardan bahsettim. onu da belirttim zaten sitede melike hanımla ilgili başka başlıklarda açılmıştı, bazıları memnun kalmış, bazıları da memnun değil diye yazdım. yani bu benim yorumum değil. aşağıda bir link var melike hanımla ilgili, bu linkte melike hanımı tanıyanlar ve bizzat hastası olanlar da var. bilmiyorum incelemişmiydin, ben yine de eklemek istedim. ayrıca her hastanın beklentisi farklıdır. ve bir doktordan bütün hastalar memnun kalacak diye birşey yok. mesela benim doktorum zübeydehanım dr larından op. dr. özer kutlu. bence çok tecrübeli ve bilgili bir doktor. kendisi aynı zamanda tüp bebek tedavisi de yapıyor, kişilik olarak da sakin biri yani hastayı strese sokmuyor kesinlikle. ama çeşitli sebeplerle benim dr umdan da memnun olmayanlar olabiliyor. herkesin tercihi canım. sen dr undan memnunsan kimseye kulak asma bence. önemli olan sana olan iligi, alaka ve davranışları. başkalarına nasıl davrandığı değil. çünkü dr bile olsa herkesin herkesle elektriği uyuşmayabilir, birine pozitif gelen diğerine negatif gelebilir.

http://www.kadinlarkulubu.com/dokto...bursa-jimer-melike-hanimin-anne-adaylari.html

Yapraknil okumamıştım bunu okurum teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için
Herkes bişey söyleyince insanın kafası karışıyor
Özer bey çok iyi bir doktormuş ama erkek doktor istemiyorum ben
Allahım sanada hayırlı doğum nasip etsin

ben de 1yıldır melike hanımın hastasıyım ama gebelik için değilde pco vardı o yüzden diane 35 kullanıyorum 1 yıldır. Ben kendisinden memnunum ssklı gittim hep ve aklıma takılan bir soruda mesai saatleri dışında cep telefonundan ulaştım kendisine gayet yardımcı oldu. ben birebir duymamakla beraber annemden duyduğum bişey de var ama, bizim mahalleden bir kadın melike hanımın hastasıymış epidural doğumdu dimi belinden iğne yapılan öyle olmuş şuan bir elinde sorun varmış, şğne yaparken sinirlere mi denk geldi noldu artık:KK43::KK43::KK43::KK43:

melike hanımın 3-4 boyutlu ultrasonu mu var? ben recep beye gidiyorum O'nda 2boyutlu ultrason var. jimerdeki doktorların hepsinde 2 boyutlt ultrason var die biliyorum. yalnış mı biliyorum?

Geçmiş olsun canım bian önce şifalar diliyorum.Bende 18 haftalık hamileyim ve Melike Hnm'a devam ediyorum.Epidural doğumla ilgili duyduğun kesin bir duyum deilmi,duyunca şaşırdım!Bu arada Melike Hnm Jimerden ayrılmış Özel Doruk Tıp Hastanesine geçmiş.çok soğuk davranıyor her seferinde detaylı bilgide vermiyor,O yüzden Doktorumu değiştirme konusunda kararsız kalan biriyim .

Geçmiş olsun canım bian önce şifalar diliyorum.Bende 18 haftalık hamileyim ve Melike Hnm'a devam ediyorum.Epidural doğumla ilgili duyduğun kesin bir duyum deilmi,duyunca şaşırdım!Bu arada Melike Hnm Jimerden ayrılmış Özel Doruk Tıp Hastanesine geçmiş.çok soğuk davranıyor her seferinde detaylı bilgide vermiyor,O yüzden Doktorumu değiştirme konusunda kararsız kalan biriyim .

tatlım benim sana jimerde tavsiye edebileceğim tek doktor gülin okan inan bana çok memnun kalırsın asla pişman olmazsın

ben daha önce birkaç doktor değiştirdim ama gülin okan doktor konusunda en isabetli kararım oldu kesinlikle değiştirmem

melike hanımın 3-4 boyutlu ultrasonu mu var? ben recep beye gidiyorum O'nda 2boyutlu ultrason var. jimerdeki doktorların hepsinde 2 boyutlt ultrason var die biliyorum. yalnış mı biliyorum?

evet yanlış biliyorsun 4 boyutlu 3 tane ultrasın var ama sen sgk dan gidiyorsan 4 boyutu karşılamıyordur

sağol yeşim hemşire.
ama çok saçma bi olay ya. 50 tl ödüyoruz zaten gerisin de devlet ödüyor. ne fark ediyor ki; zaten normal muayene de 100 tl değil mi? benim haberim bile yoktu inan. 1 yıldır gidiyorum jimere. 50 tl veren 100 tl de verir yani....

arkadasım merhaba melike hanımı sormussun ben onda doğum yaptım.ıyıkıde onda yapmısım arkadas gıbı..hala gorusuruz aslada brakmayı dusunmem..cok bılgılı ınsanın ıcını rahatlatıyorr.

X