cd'ye şarkı yüklemesi nasıl yapabilirim?

aysecikcik

sağlıklıyım...yeter bana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
1.453
3

bir cd'ye, bilgisayardaki şarkıları nasıl yükleyebiliyoruz arkadaşlar?..bilgilendirir misiniz lütfen?...

a.s.a.s.

önce bilgisayarında cd-rw olması gerekli ve nero smart diye bi program olmalı. bunlar varsa neroyu çalıştır veri cd si yarat de, istediklerini ordaki beyaz boş alana sürükle ve bırak. sonra ileri ileri ileri de akrşına gelenlerin hepsine. bitti:)

bilgisayarda şarkılarım var,bunları boş bir cd'ye kaydetmek istiyorum..fakat bende nero yok....haricinde nasıl yükleyebilirim?....

:uhm:

önce bilgisayarında cd-rw olması gerekli ve nero smart diye bi program olmalı. bunlar varsa neroyu çalıştır veri cd si yarat de, istediklerini ordaki beyaz boş alana sürükle ve bırak. sonra ileri ileri ileri de akrşına gelenlerin hepsine. bitti:)

bende nero yok...şarkı yüklemesi yapamaz mıyım?..

canım sen sadece şarkıları cd'ye atacaksan neroya gerek yok.(yani ses cd'si filan oluşturmıycaksan)

Boş cd'yi bilgisayarına koyduktan sonra, normal cd açar gibi içine gir. yazdırmak istediğin şarkıları kopyalayıp buraya yapıştır. Şimdi eklediklerin biraz silik görünecek. Sonra da sol taraftaki "bu dosyaları cd'ye yaz" seçeneğine tıkla.

evet canım beni de senin dediğini yapmıştım fakat bu defa şarkılar sadece bilgisayarda dinlediğimde çalıyor,yani arabada cd'ye takıyorum ve çalmıyor...ne yapmam gerekir canım?

Windows Media Player'in vardir canim kesin demi.Eger varsa onunlada
yapabilirsin.Hatta bugün esimle bir cd yaptik.Gerci bendeki almanca ama
yinede sana anlatmaya calisirim.Eger Windows media player'in varsa.

arkadaşlar kaç gündür deniyorum ve hala şarkı yükleyemedim....lütfen yardım eder misiniz?...

yaptığım işlemler şöyleydi: öncelikle bilgisayarımdaki şarkıları kopyaladım ve cd'ye yapıştırdım...orada bu şarkıları seçip "seçili şarkıları cd'ye yaz" seçeneğine bastım...bu arada karşıma windows media player çıktı ve bana şöyle bir uyarı yaptı: " boş bir cd takın"...fakat sürücüde zaten bir cd takılı ....ben bundan dolayı yapamadım....yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.....

nero programını bulabilirsen aysecikcik öncelikle daha kolay yardımcı olabilirim..
şu herşeyi aradığımız meşhur arama motoruna Nero download yazıp programı bilgisayarına indirebilirsen çok iyi olur bunu yapınca bana yine mesaj yazabilirsin özelden..sonrası daha kolay olacak..

Son düzenleme:
tamam bitanem.....nero programını indireceğim şimdi....cevabın için teşekkür ediyorum arkadaşım...a.s.

şimdi bu programı buldum fakat indirilme süresi 1 saat falan diyor...:1shok::1shok:

neronun basit düşük boyutlu versiyonlarıda var isterseniz bi onları araştırın internetten en kolay nero ile yazdırabilirsiniz cdye indirdikten sonra müzik ses cdsi yarat deyip şarkıları ekliyeceksiniz daha sonra ileri diyerek devam ediceksiniz.

X