Aşılama aşılama yaptırıp sürekli karın ağrısı çeken var mı ne olur cevap veriiiiiiiin

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
kızlar ben ilk aşılamamı oldum...... Bugün 11. günüm ve bende sürekli adet sancısı gibi karın ağrıları var özellikle geceleri ve tuvalete çıkınca artıyor...dün gece ağrıyla uykudan uyandım ve bir daha yatamadım....yeni değil ama bu yaklaşık 1 haftadır önceleri az azdı ama şimdi şiddetli adet sancısına döndü.....ya çok korkuyorum internette hep dış gebelikten falan bahsediyo...doktoruma sordum olabilir diyo....pazartesi test var...ama korkuyorum dedğim gibi....aynı şeyi yaşayan var mı lütfen söyleyin içim azcık ferahlasın....karınım da çatlıcak gibi gergin....acaba özellikle vajinal jel kullanıp böyle olan var mı eğer aksi bir durum yoksa ki inşallah yoktur acaba jelden mi oluyo diyorum...gerçi doktorum yapmaz dedi ama....nolur sizde varsa yazın bu durum...kasık ağrısı falan değil ama o da var da daha ağır basan karrın ağrısı beni korkutuyor.......:KK43:((((((((((((((((

Son düzenleme:
yanlız nolur kötü şeyler yazmayın zaten korkuyorum...sadece aynısını yaşayan varsa rahatlamak istiyorum

canım bende de olmuştu aşırı bel ve karın ağrısı akabinde adet oldum yani tutmamıştı hemde çok yoğun bir adet oldum o ay üstelik ağrıları hamileliğe yormuştum kimbilir belki hamilesindir.kötüye yorma test için pztesi niye bekletiyor anlamadım yarın da yapabilirsin11.günü diyorsun varsa çıkar zaten.

canım ben de sürekli değil ama tuvalete çıkınca karnımın altında ağrı oluyo..nedenini ben de merak ediyorum..çarşambaya öğrenicem inşaallah,ama kötü düşünme, inşaallah bebişlerimizin habercisidir bunlar..haa bi de bunun dışında benim dudaklarım acaip kuruyo. sen de böyle bişey var mı ?

benim dudaklarım değil ama boğazım çok kuruyo canım .........

kızlar ben ilk aşılamamı oldum...... Bugün 11. günüm ve bende sürekli adet sancısı gibi karın ağrıları var özellikle geceleri ve tuvalete çıkınca artıyor...dün gece ağrıyla uykudan uyandım ve bir daha yatamadım....yeni değil ama bu yaklaşık 1 haftadır önceleri az azdı ama şimdi şiddetli adet sancısına döndü.....ya çok korkuyorum internette hep dış gebelikten falan bahsediyo...doktoruma sordum olabilir diyo....pazartesi test var...ama korkuyorum dedğim gibi....aynı şeyi yaşayan var mı lütfen söyleyin içim azcık ferahlasın....karınım da çatlıcak gibi gergin....acaba özellikle vajinal jel kullanıp böyle olan var mı eğer aksi bir durum yoksa ki inşallah yoktur acaba jelden mi oluyo diyorum...gerçi doktorum yapmaz dedi ama....nolur sizde varsa yazın bu durum...kasık ağrısı falan değil ama o da var da daha ağır basan karrın ağrısı beni korkutuyor.......:KK43:((((((((((((((((

benim de aşılamanın ilk haftasında başlamıştı bu tür ağrılar..gaz sancısı gibiydi daha çok..test yaparken bile düşünmüştüm acaba yapsammı diye çünkü aynı regl ağrısı gibiydi...sonuçta hamileyim çok şükür,ama 5. haftalıktı dr. gittiğimizde kese görünmedi,dış gebelikten şüphelendi dr..7 haftalıkken göründü...umarım hakkında hayırlısı olur..

snoopy sağol gülüm inşallah dediğin gibi olur.....
çünkü ağrılarım daha da arttı özellikle sabahları ve geceleri azıyo....anlam veremiyorum ....sabah ağlayacaktım.....hani etrafı tırmalayacaktım neredeyse.....sende de bölemiydi hafif miydi? ve kaç gün sürmüştü canım?

evet aynen regl ağrısı hani bazı aylar çok şiddetli olur ya ağlatır seni öle....ama 1 haftadır dediğim gibi...yanlız bu son 3 gündür şiddetli hale geldi

senam canım üzüldüm şimdi nasılsın ?ya evde bitest yapsaydın belki çıkardı .sana bukonuda yardımcı olamıycam aşılama yaptırmadım ama tüpbebekte sancım çok olmuştu .buarada kasıklarında varmı ağrı?

kuşum valla ağrımayan yerim yok ki...evet kasık ağrım da var ama hareket edince hissediyorum....ve karnım gerginlikten yırtılacak sanki....

senam tüpbebeğim tuttu ama 6 haftalık kaybettim ya o sancılar yumurtalıklarının çok uyarılmasından kaynaklanabilir canını sıkma tedaviyle olduğu zaman sancı kanama görülebiliyormuş öyle insanlar varki şakır şakır kanama oluyo ama bebişini dünyaya getiriyo örneğin benim teyzem yani olacağı varsa sancında olsa olur sen biraz rahat ol canım hakkında hayırlısı inşallah..

bide benim bi arkadaşım vardı acayip sancı olurdu hamileyken hatta bigün acile götürdük doktor dediki gaz sancısı gazdan içeriyi göremiyorum belki seninde öyle bişeydir gaz varya fena bişey ..neolur sıkma canını bitanem güzel haberler alırsında bizde halay çekeriz inşallah..

Benimde sormak istediğim aşılama olupta sürekli kasık ağrısı yaşayan varmı? 9 gün oldu asılama olalı her 2 kasıkğımda batmalar hala devam.Bu aşılamaya has birr şeymi acaba diğer aylar ilaç kullanırken böyle olmamıştı.Bugunde rahmime kıramp girdi gaz sancısı gibi.Uff YA acaba kasık agrılarıı asılama sırasında enfeksıyonmu kaptım:çok üzgünüm:

snoopy sağol gülüm inşallah dediğin gibi olur.....
çünkü ağrılarım daha da arttı özellikle sabahları ve geceleri azıyo....anlam veremiyorum ....sabah ağlayacaktım.....hani etrafı tırmalayacaktım neredeyse.....sende de bölemiydi hafif miydi? ve kaç gün sürmüştü canım?

Benim ağrılarım gaz sancısı gibiydi,sürekli karnımı oğuşturuyordum,gazı çıkarmak için..Ama seninki kadar şiddetli değildi sanırım..Adet tarihime kadar sürdü ağrılar..Sonrasında hafifledi..

senam nasılsın haber vermedin hiç merak ettim seni inşallah sancıların hafiflemiştir habersiz bırakma bizi canım

X