Adnan Saraçoğlu'nun göğüsteki kist için brokoli kürünü deneyen var mı?

Cahil Peri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
140
1
Göğüsteki kist için bunu denemeye başladım. Tadı kötü ama sabretmeye çalışıyorum,daha 2.günümdeyim.Deneyip de olumlu sonuç alan var mı merak ediyorum

Tarifi de şu:
Yarım litre kaynamakta olan suya 200 gr taze brokoliyi atınız ve 5 dakika haşlayınız. 5 dakika tamamlanınca ocaktan indiriniz ve ılıyınca süzünüz. Yarısını sabah diğer yarısını da öğle yemeğinden 20 dakika önce içiniz. Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmenize gerek yoktur. Göğüs ağrılarının ve fibrokistlerin yavaş yavaş yok olduğunu görebileceksiniz.

canım bende de fibrokistik meme dokusu var .Bende bu kürü denemek istedim..Talimatlara göre hazırladım ama içemedim.İğrenççç bir tadı vardı miğdem bulanmıştı ve afedersin anlamışındırr-tatlicadiarzu-Bir daha asla içmem dedim.bende brokoliyi salata olarak kullanıyorum ne yapayım bari öyle alayım şifasınımirmirmirmir

arkadaşlar gerçekten bende duydum ve ben de deneyeceğim...
normalde evde brokoli yaparken suyunu hiç dökmem,
eşime ve kızıma birer bardak veririm,aslında tadı çok kötü değil,
şifa niyetine içilmesi gerektiğine inanıyorum...
bir de soğan suyunu duydum,o da kistlere iyi geliyormuş...
soğan suyunu kızım öksürdüğü zaman veririm,
doğal antibiyotik çünkü...ama kist için brokoliden sonra deneyeceğim..
hepimize geçmiş olsun...
sevgiler...

Son düzenleme:
ben deniyorum hala daha. umarım olumlu bi sonuç alırım. 3 hafta sonunda yazıcam kızlar buraya gelişmeleri.

kızlar denedim kürü 3 hafta boyunca ve hiç bir gelişme olmadı. yalnız şöyle bişey de var. benim kist 2 seneyi aşkın zamandır var ve Saraçoğlu kürde 1 seneyi aşkın zamandır varsa 3 haftadan sonra biraz ara verip 3 hafta daha uygulayın demiş. brokolinin mevsimi geçti artık ben devam edemedim. gerçi o bahane. bıktım her gün içmekten ondan bıraktım :)

ben bu küre bugün başladım gelişmeleri yazarım size tadı gayet güzel , birde ben doğaldan yanayımdır ilaç içmektense tadı en kötü otu içerim daha iyi en azından yan etkisi yok görüşmek üzere

Aslında brokoli suyunun tadı çokta kötü değil .Suyunda makarna haşlayın çok lezzetli oluyor tadı falan makarnaya asla geçmiyor

X