doğum günü partisi hazırlığı yapan var mı?

defne_sal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
487
1
doğum günlerine az kaldıi gamyoncuiremsugamyoncuiremsu1 yaş çok önemli pasta beğendiniz mi?

ayyy yapmazmıyım canım yaaa şimdiden çok heyecanlanıyorum baya büyük bi organizasyon var bizde:) ablam felanda gelecek istanbuldan.ilk yaş günleri kuzucuklarımızın mutlaka kutlanmalı diye düşünüyorum.

Bende kizima yapicam tabi babasiyla konusuyoruz nasil yapalim diye.Cok buyuk olmicak tabi ama cok guzel ve samimi bir dogum gunu yapicaz kizima bakalim :) Ama cok heyecan var esimdede bendede

ya bizde evimizde yapıcaz izmirden dedmiz gelicek çook sevinçliyiz anannemiz yanımızda ama ilk doğum günü pastasını kendim yapmak istiyorum. cokacimcoook

2qtdcljg.gif

işte benim oğlumun ilk doğumgünü pastasısırnaşık şey

Bende kızımın d.gününü yapıcam anneannemiz ankaradan geldi, dayımız taa kanadadan gelecek diğer dayılar ve teyzemiz süpriz yapabilir :) Bizde evimizde güzel bir d.günü planlıyoruz bakalım evi süslemek için süsler bile aldım, kızıma elbiseler aldım çok heyecanlıyız :) bakalım nasıl olsun ..

Bende oğlum için pasta beğendim,pastaneylede görüştüm.mavi ve 1 rakamı şeklinde olucak..üzerinde winnie the pooh karakterleri olucak.misafirler için winnie li davetiyeler aldım,zarfları da var..balonlar,süsler aldım evi süsliycem..ilk doğumgünü olduğu için çok özel olsun istiyorum..

ya bebişlerimizin dogum gününe çok az kaldı neler planladınız neler yapacaksınız ben çook heycanlıyım ama biz tam dogum gününde yapamıcaz ben nöbette olacagım ve degiştiremiyorm kötükedihüso çok üzgünüm.... ma evde yamayı planlıyoruz ben kendim yapıcam ilk pastasını bide hazır alacagım. tuzlu kurabiye-- kısır--- meşrubat -- portakal recelli toplar --bide börek yapıcam sizlerin menüsünde neler olacak hepimiz paylaşırsak bi fikrimiz olur. bugun kelebek duvar süsü aldım balon aldım süslere baktım onlardanda alıcam. sizler negibi hazırlık yaptınız pekii a.s.

biz yaptık hazır izindeyken dedik.1 nisan oğlumun doğum günü.fotoları yüklemeye çalıştım ama olmadı evi süsledik.pastalar,kurabiyeler süperdi.aslında hiç gelmesini istemiyordum süt izni bitiyor.başlıyor nöbetler :-(( saat 9;30 gibi anıl aramıza katılmıştı.

ohh iyiki dogdu defnecim bebişin sen atlattın sıra bizimkilerde nisana girdik tüm nisan bebişlerini dogum günü kutlu olsun biz gecikmeli yapcaz dogum günümüzü a.s.

biz yaptık hazır izindeyken dedik.1 nisan oğlumun doğum günü.fotoları yüklemeye çalıştım ama olmadı evi süsledik.pastalar,kurabiyeler süperdi.aslında hiç gelmesini istemiyordum süt izni bitiyor.başlıyor nöbetler :-(( saat 9;30 gibi anıl aramıza katılmıştı.
Canım doğum gününüz kutlu olsun :) Bizde d.günümüzü yaptık çok güzel oldu evi süsledik pastalar börekler anneannemiz,dayımız teyzemiz geldi bizimkide süperdi resimlerini bende koyayım buraya diğer topiğe koymustum ama burdada olsun.

sanesni çok güzel olmuş doğumgününüz
o çubuktakiler kurabiye mi, çok hoş nasıl yapılıyor
bu arada pastamız aynı olacak, biz de ondan yaptırıcaz

sanesni çok güzel olmuş doğumgününüz
o çubuktakiler kurabiye mi, çok hoş nasıl yapılıyor
bu arada pastamız aynı olacak, biz de ondan yaptırıcaz
Teşekkür ederiz canım daha güzelleri sizin olsun. Evet çubuktakiler kurabiye evet çok güzel oldu çocukların çok hoşuna gidiyor. Bende o fikri burdan bir arkadaştan almıştım nasıl yapıldığına gelince hamurunu istersen normal kurabiye tarifinden yapabilirsin istersen renk vermek için gıda boyası kullanabilirsin ben kakaoyu tercih ettim, papatya şekli kalıbı kullandım ortasındakiler bonibon hamuru pişirmeden ortasına bonibonları yapıştırıyorsun daha sonra pişiriyorsun fırından çıkar çıkmaz çöpşişi ortasından geçiriyorsun sıcakken soğuyuncada tutuyor zaten bukadar. Eğer kurabiye tarifinide istersen yazarım. Pastamızda çok güzeldi burda şekiller pek belli olmamış üzerinde biberon, emekliyen bebek, mink patikler gibi nesneler vardı.

canım çok sağol, tarifi de eklersen çok sevinirim walla
bonibonlar erimiyor mu bu arada fırında?
pastayı ben de katalogda görüp beğenmiştim, çok şirin gerçekten
masanız da süper

ay kıskandım valla çok güzel olmuş.bizimde 28 nisan ama kutlayamayacağız gecikmeli belki.sağolsunlar 28 nisana ilk nöbetimi hemen koymuşlar.zaten tutmuyorum diye çıldırıyorlardı.

X