İncir Kürü Yaptıktan Sonra Adeti Geciken Var Mı?

pelin003

findukkk
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
725
4
arkadaşlar mrb.ben bu ay incir kürü yaptım..8 martta adet olmam gerekiyodu..14 mart oldu hala olmadımm..kürü yaptıktan sonra adeti geçiken varmı aranızdaa:uhm::enbuyukkk:

Canım merhaba,
Bende incir kürü uyguladım,2 ay üstüste uyguladım,gerçekten da adetimde değişiklik oldu,çok az olurdum çoğaldı,hep geç olurdum daha erken oldum.Ben kesinlikle faydasına inanıyorum, ben bu ay kimyasal gebelik yaşadım bu kürün sayesinde gebeliğe yaklaştım diyebilirim.

Bu ay tekrar yapmak istiyorum ama çok fazlamı uygulamış olurum diye endişe ediyorum.

arkadaşlar bende lk 21 günlük kürü uyguladım şu anda 7 günlük aradayım bende de ara kanama çok fazla yaptı incir kürünü bitirdikten sonrada çok fazla kanamam geldi gerçi benim normaldede çok geliyor pkoluyum ama bu seferki daha bi başka sanırım bende kararsızım diyer 21 günlük kürü uygulayıp uygulamamakta çünkü ara kanamam çok oluyor napcamı şaşırdım.zaten normalde de kanamalarım çok fazla ve uzun süreli

arkadaşlar bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Çocukta istiyorduk zaten uzun süre tedavi olmuştum en son aşılama yapıldı tutmadı bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Çocuk isteyenlere tavsiye ederim.

arkadaşlar bende buay denedim malesef utmadı adetimin 5ci günü başladım 13 gün içtim adetime 5gün önce geldi buay devam etmedim

arkadaşlar bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Çocukta istiyorduk zaten uzun süre tedavi olmuştum en son aşılama yapıldı tutmadı bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Çocuk isteyenlere tavsiye ederim.

Sevgili Zeugma incir kürüne ne zaman başladın adetten ne kadar süre sonra yada önce bizleride bilgilendirsen çok sevinirim...

bende ilk bu ay denedim incir kürünü ewet bende de ara kanama yaptı lekelenme tarzında ve hala adetim gelmedi

SORULARIM VAR ARKADAŞLAR AÇIKLAYICI BıLGıLER ıSTıYORUM.ıHTıYACIM VAR BUNA LÜTFEN AYDINLATIN BıZı.
SORULAR
1-) ıncir Kürü hangi karışımlardan yapılır.?
2-)ıncir kürü nasıl yapılır ve adet öncesimi sonrasımı kaçıncı günlerinde uygulanır.?
3-)ıncir kürü doktor gözetimindemi yoksa kendimizde uygulayabilirmiyiz.?
4-)ıncir kürü'nü ne kadar zamanda kaç ay kullanmalıyız.?
5-)ıncir kürü 'nün yararları ve zararları varmıdır varsa nelerdir.?
6-)ıncir kürü hamile kalmak isteyen bayanların kesinlikle denemesi gereken bir yöntem mi.?

ŞıMDıDEN TEŞEKKÜR EDıYORUM CEVAPLARINIZ ıÇıN...

Merhaba,

Soğan kürünü 3-4 ay boyunca uygulayabilirsiniz.ılk 15 günlük başlangıç kürünü uyguladıktan sonra her ay adet dönemine 10 gün kala 10 gün uygulamalısınız.Arkasından kuru incir-havuç kürünü uygulayabilirsiniz.

Not: Soğan kürüne adetiniz bittikten 7 gün sonra başlamalısınız.

Hekiminizin önerdiği ilaçlar ile beraber kürlerimizi uygulayabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.

bunu bana ibrahim saraçoğlu gönderdin ....

Kür 2: Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı
Bir litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına içilir. ,

2x25U+7A

25 gün uygulama+7 gün ara+25 gün uygulama
toplam 50 günlük uygulama

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibeş gün uygulanır ve her yirmibeş gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi elli gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

saraçoğlunun sitesinden aldığım bölüm bu. Gayet açık sadece incirden oluşuyor. Bende yeni denemeye başladım dün. Ayrıca izlediğim bir kaç videosunda adet dönemine öre bir uygulaması olmadığı, istenildiği zaman başlanabileceğini söylüyordu. Kullandığın herhangi bir ilaç vs., her hangi bir rahatsızlığın yoksa uygulayabilirsiniz deniyor, Eğer bir rahatsızlığınız varsa öncelikle doktorunuza başvurunuz diye defalarca yazılmış sitede. Kesinlikle denenmeli mi bilemiyorum. Bir umut... bakalım. İnşallah emeklerimiz boşa çıkmaz. Rabbim isteyen herkese hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

SORULARIM VAR ARKADAŞLAR AÇIKLAYICI BıLGıLER ıSTıYORUM.ıHTıYACIM VAR BUNA LÜTFEN AYDINLATIN BıZı.
SORULAR
1-) ıncir Kürü hangi karışımlardan yapılır.?
2-)ıncir kürü nasıl yapılır ve adet öncesimi sonrasımı kaçıncı günlerinde uygulanır.?
3-)ıncir kürü doktor gözetimindemi yoksa kendimizde uygulayabilirmiyiz.?
4-)ıncir kürü'nü ne kadar zamanda kaç ay kullanmalıyız.?
5-)ıncir kürü 'nün yararları ve zararları varmıdır varsa nelerdir.?
6-)ıncir kürü hamile kalmak isteyen bayanların kesinlikle denemesi gereken bir yöntem mi.?

ŞıMDıDEN TEŞEKKÜR EDıYORUM CEVAPLARINIZ ıÇıN...

Merhaba ben pkoluyum ve 1 senedir klomen daha sonrasında gonal-f ile aşılama tedavisi görüyorum. ilk aşılamam tutmayınca bu kürü denemeye karar verdim ve 15 gün kadar bu kürü uyguladım ve o ayki aşılama sonucunda hamile kaldım. tesadüfmüdür bilemicem ama bende işe yaramışta olabilir...

arkadaşlar ben incir kürüne başlayalı 2 gün oldu fakat kasık ağrısı çekiyorum bu normalmidir ???

[QUOTE="xbaharr, post: 7850794, member: 51402a,

Soğan kürünü 3-4 ay boyunca uygulayabilirsiniz.ılk 15 günlük başlangıç kürünü uyguladıktan sonra her ay adet dönemine 10 gün kala 10 gün uygulamalısınız.Arkasından kuru incir-havuç kürünü uygulayabilirsiniz.

Not: Soğan kürüne adetiniz bittikten 7 gün sonra başlamalısınız.

Hekiminizin önerdiği ilaçlar ile beraber kürlerimizi uygulayabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.

bunu bana ibrahim saraçoğlu gönderdin ....[/QUOTE]
Merhaba ben hamile kaldigimi bilmeden incir kuru yapt

Bende bu ay incir kürü yaptım adetim bir gün önce geldi . Normalde 3 gün normal kanama olurum diğer iki üç gün kahverengi lekelenme olur biterdi adetim en fazla 6 gün sürerdi ama bugün 8. Gün hala adet kanamam devam ediyor kırmızı hiç kahverengiye dönmedi çok korkuyorum bu durumu yaşayan varmı 😞

arkadaşlar mrb.ben bu ay incir kürü yaptım..8 martta adet olmam gerekiyodu..14 mart oldu hala olmadımm..kürü yaptıktan sonra adeti geçiken varmı aranızdaa:uhm::enbuyukkk:
Gecikme yapabilir çünkü incir kürü prolaktini yükseltebilen bi besin ben de yaptım ama prolaktini düşüren hayıt tohumu da kullandım

X