Cilt Bakımı Ürünleri Garnier Temizleme+Peeling+Maske 3 ü 1 arada..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

krometerapi

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
245
16
Arkadaşlar bugünlerde tv de reklamını sıkça gördüğüm bir ürün ve 3 ünün 1 arada olması çok dikkat çekici ,bu ürünü kullanan ,deneyen arkadaşlar varmı? iyi yada kötü bilgileri bizimle paylaşırmısınız..

bende merak ediyodum bunu cok iyi olmus actigin canim sag ol :))
20 yaslaara uygunmudur acaba bu ??mirmirmirmir

arkadaşlar bende meraklarım sonucu bu ürünü dün aldım ... bi kere kullandım yorum yapmak için çok erken.. ama yüzüme uyguladığımda yüzümde bi ferahlık hisettiğimi söyleyebilirim.. kullandıkça yorum yaparım size kaydirigubbakcemile5

bende 20 yaşlarındayım bir sorun olcağını zannetmiyorum canım internettende araştırdım öyle birşey yazmıyordu...

Turkuazzz bır kac kullanımdan sonrakı gelısmelerı bıze anlatırsan cok sevınırız bende işe yarıyorsa alacağım fiyatıda gayet uygun geldi bana..

bende biraz önce tv de izledim hemen buraya bakmak istedim...
ama pek kullanan çıkmadı :KK43: peki fiyatı nedir acaba?

arkadaşlar bende meraklarım sonucu bu ürünü dün aldım ... bi kere kullandım yorum yapmak için çok erken.. ama yüzüme uyguladığımda yüzümde bi ferahlık hisettiğimi söyleyebilirim.. kullandıkça yorum yaparım size kaydirigubbakcemile5

her gunmu kullaniyosun cnm sen?:uhm:

bende tam konuyu açacaktım ki.. baktım açılmış bile:) bende daha yeni gördüm ürünü , internette fiyatı 9.99 uygun geldi bana zaten 10 tl olsa alamazdım :)) neyse bakalım şuan temizleyicim var bitsin alacağım..

doğalmış ürünleri o yüzden bi cilt uzmanı kuzenime önermiş oda almış kullanıyor. sorarım bakalım yüzü nasıl olmuşsengözlerimebaksanab

Ben Bim de görmüştüm 9 ytl idi sanırım. Bir arkadaş içinde beyaz kil var demiş, sebamedim bitsin ben de deneyeceğim, üçü bir aradaysa çok işlevsel olur..

bu başlıgın CıLT BAKIMI ÜRÜN TAVSıYELERı TOPıCıNDE daha önceden açılmış sayfası mevcut

ayy bende merak ediyorm canlar yakinda alip duzenli kullanicamm.:))).. insallah pisman olmayiz gerisi cope gitmezz :1closedeyes:

kızlar kuzenime sordum çok memnun kaldığını söyledi. sivilceleri vardı. şu anda cildi gayet güzel. düzenli kullanım çok önemli...

ben de kullandım yüzümü bariz gerdi parlattı bu arada karma bi cildim var parlamaması ve germemesi önemli benim için o yüzden beğenmedim

X