Çocuk Hastalıkları bebeğim diş çıkarıyo galiba

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

yaxgxmur sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
117
1
41
bebeğim zaten huysuz bi bebekti ama şimdi acı çekiyomuş gibi salyaları akıyoo sürekli hep bişeyleri ısırmak istiyo nettenm baktım ama tecrübeli annelere sesleniyorum ne belirtiler veriyo diş çıkarken çokmu acılı oluyoo ben kıyamıyom ağlarken bi sarılışı var için yanıyoo merakla bakliyorum cvplarınızı...

nekadarlık bebegın şeker. diş bu eninde sonunda cıkarıcak benim oğlusum 2.5aylık cıkardı pek zor olmaDI AMA ZOR OLANIDA VAR .bebekler diş cıkartırken pamuklara sarsan az gelirmiş acısını dindirmek için.istersen calgel al ferahlatır dişetlerini.salyasıvarsa mutlaka önüne bişey tak ıslak kalmasın aman .şimdiden hayırlı olsun cici dişleriniz:)

elini ağzına götürüyosa dişlik al. ateşi oluriateş düşürücü verirsin 1 çay kaşığı kadar.okadar başka coook aşırı bi eziyeti yok canını sıkma.

bebeğim zaten huysuz bi bebekti ama şimdi acı çekiyomuş gibi salyaları akıyoo sürekli hep bişeyleri ısırmak istiyo nettenm baktım ama tecrübeli annelere sesleniyorum ne belirtiler veriyo diş çıkarken çokmu acılı oluyoo ben kıyamıyom ağlarken bi sarılışı var için yanıyoo merakla bakliyorum cvplarınızı...

canım kızım 4 aylık oldu.3 aylıkken başladı kaşınmalar ,ısırmalar.salya akıtmaları ve şimdide devam ediyor.bazen ağlıyor ama hiç diş çikartıcak gibi bir şişlık olmadı damağında.ben dentinox kullanıyorum.gunde 3 kez damağında suruyorum ama fazla bir rahatlama yok.oyle ,boyle derken geçer.neler atlatık bu 4 ay içinde.daha yolun başındayız.herkeze allah kolaylık versin.

X