ilgisiz sevgiliyi alt etmenin yolları

ya arkadaslar ben size bişey danışacaktım şimdi biz ayrılalı 1 hafta oldu ne o aradı ne de ben.. site adı vermek yasak die yazmıyorum ama onun sosyal paylaşım sitesine aşağıdaki bu şiiri yazmışş.. sanki izmirde beni koca şehirde tek başıma bırakıp giden o değilmiş gibi ben onu terkettim gibi bi durum yarattı :S bide bunu yazmış yani sizce bunları yazması ne demek asıl suçlu olan o.. yani arkadaşlar lütfen cvp yazın bunları paylaşması bile hala benden bi beklentisi olduguna işaret midir?? yoksa gerçekten bittimi?? Bu arada ben onu engelledimm ama annemn sitesnden görüyorum paylaştıgı şeyleri... aşağıda yazan yazılar onun paylaştığı yazılardır...

Oysa bn bu kelimelerin hepsini senin için kullanmştmmm . !
İşde dünyanın en güzel cümleleri; "eve gider gitmez mesaj at, uyumadan önce ara, soğuk su içme, kalın giyin, hasta olacaksın kendine dikkat et, başkasıyla konuşma, o kim?, orda erkekler var gitme, hiçbir şey için ağlama, üzülmene değmez, sana aşığım."

BİR BEN DAHA OLMAYACAK!!!
Bir ben daha girmeyecek yüreğine,
Kimse ben gibi sarmayacak kollarını,
Gece sana uyumayacaklar,
Gündüz sana doğmayacak hiç bir sevda,
Ağladığında ardında bir ben daha olmayacak,
Düştüğünde kimse ben gibi elinden tutmayacak,
Her adımda takılıp düşeceksin,
Her yürekte eriyip muma döneceksin,
Her seviyorum diyen senden sevgini alacak,
Her yüzüne gülen kandıracak,
Koynuna her aldığın ten sana ihanet edecek,
Gözlerinde yaş eksik olmayacak,
Sözlerinden beni düşüremeyeceksin,
Birgün karşılaşacağız elbet seninle,
Benim elimde küçük bir kızın elleri,
Senin elinde pişmanlığın olacak...

ya arkadaslar ben size bişey danışacaktım şimdi biz ayrılalı 1 hafta oldu ne o aradı ne de ben.. site adı vermek yasak die yazmıyorum ama onun sosyal paylaşım sitesine aşağıdaki bu şiiri yazmışş.. sanki izmirde beni koca şehirde tek başıma bırakıp giden o değilmiş gibi ben onu terkettim gibi bi durum yarattı :S bide bunu yazmış yani sizce bunları yazması ne demek asıl suçlu olan o.. yani arkadaşlar lütfen cvp yazın bunları paylaşması bile hala benden bi beklentisi olduguna işaret midir?? yoksa gerçekten bittimi?? Bu arada ben onu engelledimm ama annemn sitesnden görüyorum paylaştıgı şeyleri... aşağıda yazan yazılar onun paylaştığı yazılardır...

Oysa bn bu kelimelerin hepsini senin için kullanmştmmm . !
İşde dünyanın en güzel cümleleri; "eve gider gitmez mesaj at, uyumadan önce ara, soğuk su içme, kalın giyin, hasta olacaksın kendine dikkat et, başkasıyla konuşma, o kim?, orda erkekler var gitme, hiçbir şey için ağlama, üzülmene değmez, sana aşığım."

BİR BEN DAHA OLMAYACAK!!!
Bir ben daha girmeyecek yüreğine,
Kimse ben gibi sarmayacak kollarını,
Gece sana uyumayacaklar,
Gündüz sana doğmayacak hiç bir sevda,
Ağladığında ardında bir ben daha olmayacak,
Düştüğünde kimse ben gibi elinden tutmayacak,
Her adımda takılıp düşeceksin,
Her yürekte eriyip muma döneceksin,
Her seviyorum diyen senden sevgini alacak,
Her yüzüne gülen kandıracak,
Koynuna her aldığın ten sana ihanet edecek,
Gözlerinde yaş eksik olmayacak,
Sözlerinden beni düşüremeyeceksin,
Birgün karşılaşacağız elbet seninle,
Benim elimde küçük bir kızın elleri,
Senin elinde pişmanlığın olacak...

Kesinlikle pişman ayrılık acısının dibine vurmuş ama geri dönüş mesajı gibi değerlendirip yumusama derim

Merhabalar... Siteye yeni üye oldum, bu kadar candan, içten sorunlara yanıt verildiğini görünce sorunumu sizle paylaşmak, sizden akıl almak istedim.. Açıkcası Psikolojik sorunlar bölümüne mi yoksa buraya mı yazmam daha doğru bilemedim ama, ilişki daha ağır bastığı için buraya yazıyorum...
Benim sorunum erkek arkadaşımla ilgili..Kendisinde "Çekingen Kişilik Bozukluğu" var. Aslında erkek arkadaşım diyorum ama, neredeyse 2 yıldır birlikteyiz resmi bir konuşma geçmedi aramızda. Kısaca size şöyle anlatayım.
2 yıl önce ortak bir yerde tesadüf eseri tanıştık ve kısa sürede birbirimizden ayrılamayacağımızı anladık.O zamanlar ben yeni bir ilişkiden çıkmış, onla dost-kardeş gibi dertleşiyordum.Önceki ilişkimden benle evlenmek istediğini söylediği için ayrıldığımı söylemiştim.Benim evlenmekle ilgili düşüncem o zamanlar farklıydı.Ve erkekler konusunda da düşüncem farklıydı.Eski feministlerdenim diyelim.Ve bu kişiden de başlarda "kardeş-dost" diyerek, ilişkinin farklı boyutlara girmesini önlemek istedim.Fakat zamanla, o bana kardeşim demeyi kesti ve ona karşı artık tepkisiz değildim. Sevgisini, bana verdiği değeri, hayatındaki önemimi anlata anlata bitiremiyordu.Şimdi diyeceksiniz ki, bu nasıl bir "çekingenlik" şöyle ki, aramızdaki benzerlik, ani yakınlaşma ve onu çok iyi anlamam, sanırım başlardaki bu çekimserliği ortadan kaldırdı diyelim.kendisi zamanında tedavi olmaya çalışmış.Ama tanıştıktan 3-5 ay sonra tüm korktuğu korkularıyla yüz yüze geldi. çekindiği ortamlarda bulunmak zorunda kaldı.Bunu benle paylaşmıştı.Ne kadar zorlandığını.Farklı şehirlerdeydik.Ama benle gelecek planları kurdu, evlilikten, gelecekteki çocuklarımızdan bahsetti.Yetiştirme tarzına kadar konuştuk.O zamanlar ben pek ciddiye almıyordum.Öylesine söylenmiş sözler gibi gelmişti ve açıkcası o zamanlar aşık değildim:) Hala dost olarak görüyordum.Eskiden haftada 2 kere filan arardı.Beni özlediğini söylerdi.Sevdiğini de, ama her zaman söylemem derdi.Sonra zamanla aramamaya başladı.Ben de aramıyordum, çünkü soğudu, başkası var hayatında vs diye düşünüyordum.Çünkü zamanında göstermiş olduğu sevgisine karşılık vermemiş, hatta alay etmiştim.Ama bu düşüncelerim hep, onun arayışında geçiyordu.Çünkü eskisi kadar sıcak,içten konuşuyordu ve hatta benim ondan sıkıldığımı sanmış, şaşırmıştım. Onun benden uzaklaştığını düşünürken, o benim sıkılmış olduğumu sanmıştı.İşi ağır ve o korktuğu ortamlardaydı.Ne kadar zorlandığını tahmin edebiliyordum.Ama benim hayatımda da çok şey değişti.Sorunlarım arttı.Psikolağa gitmeye başladım ve birgün dayanamayıp, ona ne kadar ihtiyacım olduğunu, dostluğunu aradığımı, zamanında söyleyemediğim birçok şey olduğunu ama aynı gelecek hayallerini ben de artık paylaştığımı yazdım. Bazen böyle içimi dökerdim ona ve hemen arar, beklediğimden fazla ilgi gösterirdi.Ama bu zor zamanımda, ki ben hayatta kimseden yardım istemem, onun ilgisine ihtiyacım olduğunu açıkca belirtmeme rağmen haftalarca aramadı beni.bir zaman sonra aradı ve eskisi gibi uzun uzun telefonda konuştuk.Ama o yazdığım yazıdan söz ettirmedi, teselli birşeyler de söylemedi.Sadece benimle,psikologla ilgilendi.Ve hemen her konuşmasında olduğu gibi, ona asılan kızlardan ama kendisinin nasıl yüz vermediğinden bahsetti.Kapatırken beni ara dedim.Ki yine bir istekti ve sonuç:haftalardır aramadı beni..Ne yapacağımı bilmiyorum.Geçenlerde benle konuşmak istemiyor musun artık dediğimde, karşı çıkıp "senle farklıyız biz" dedi.Peki neden böyle diye sorduğumda, artık konuşalım dedi.Ama sonra da konuşmayı erteledi ve konuşamıyorum ben diye sıyrıldı.Bir taraftan bu ilgisizliğini anlamıyorum, bir taraftan da acaba çekingenliği ile ilgili mi diye düşünüyorum, bir taraftan da acaba hala ona karşı birşey hissetmediğimi mi düşünüyor diyorum.Erkek arkadaşım değil, yani öyle bir şey konuşulmadı, ama onun davranışları,sözleri her şey bu yöndeydi.Yoksa kim arkadaşına hesap sorar,kimlesin,erkek mi gibilerden, yada kim seni kaybetmek istemiyorum diye ağlar, çok özel, anlamlı ve derin sözler söyler, jestler yapar? Flört aşamasındayız belki ama dediğim gibi oturup konuşulmadı..Ve onun deyimiyle, o git gide konuşamayacak durumdaymış.Ne önerirsiniz?Ne yapmalıyım?

Benimki ilgisizligine ilgisizlikle cevap verdikce benden beter ilgiliz oluyor. Sonu yok yani bizde :KK43:

anlıyor anlıyor bizzat ben kendim denedim, onayladım canım :asigim:
sevgilinin anlayacağı dilden konuşacaksın. Eğer aksi konuşursan inadına gider zaten. ve bilerek ilgisizliğini sürdürür yerimseniben
mesela ben dedimki aşkıma '' bak aşkım ben senle ilgilendiğimde senin çok hoşuna gidiyor, için kıpır kıpır oluyor demi. bunu bizzat kendinde söylüyorsun bana her zaman. benle ilgilenmen hoşuma gidiyor bebeğim diye. İşte sevgilim bende bunları yaşamak istiyorum, banada ilgini sevgini göster ne mutlu olurum anlatamam sevgilim yaa. çok seviyom seni, bitanesin sen bitane Şeniz '' dedim. herşey yoluna girdi :eek: .

cok yapmacik konusmussun yahu..

benimki aranızdaki en kısası sanırım
uzun zamandır konusuyoduk 7 aydır
dün sevgili olduk arkadaslarına sevgilim diye tanıstırdı
güzel bi gün geçirdik
bana beni bırakma korkuyorum bırakıp gitmenden dedi
bugün hiç aramadı
bi kaç msj attım görüldü diyo cvp yok
msjı çok sık konusmayı sevmez ama buda gariplik degilmi ya
ne saçma desemki hadi cinsel bişiler yaşadık tek gecelikti
yok öyle bişeyde olmadı ki

canım bu erkekler önce ilgilenirler koşarlar sonra güm..
benim başımada geldi geçen gün..yok çok güzelsin şölesin bölesin sarkmalar bi iltifatlar.
şimdide aramıyor hiç..ama umrumdamı asla..blöf yapıyorlar.koşalım diye..sakın arama..blöfünü yedir ona..
nelerrr gördük kimleri ölesiye sevdik..bu iki kuruşluklaramı kaldık ..hadi cnm..başarılar :)))

başıma gelene inanamayacaksınız bana ne dedi mal şok oldum
ciddi olalım adını koyalım istiyorsan bedel ödemelisin
o bedeli ödemeden daha fazlasını bekleme
bende saydım sayıştırdım ayrıldım
bedel ne yaa

elbette saygıyı yitirmeyeceksin ... canım seninle görüşmek istemiyor demeyeceksin ki...
sadece onun hayatına ;isteklerine göre kendi hayatını devam ettirmeyecek kadar kendine değer verdiğini bilecek... senin de kendine ait bir hayatın var onun hayatına ; zamanına uymak gibi bir mecburiyetin yok ... onun da yok elbette... biraz da hoşgörü olmalı...
yani aslında ilgisizliklerini bazen biz de abartıyoruz... yani biraz mantıklı da olmak lazım... tamamen duygusal bakmamak lazım...

ben de inanmazdım bu oyunlara ama şartmış canım... sevgilim ayrılırken bunu açık açık söyledi...kaçan kovalanırmış dedi ... daha başka da birşey sölemesine gerek yoktu...

kacan taraf oldum.kovalayan olmadı...ben kovalıym dedım,karsımdakı kendını yakalattırmadı :-D kısacası bı erkek bı kızı ıstemıyosa bahanesı cok merak etme.ılgısız davransan bu sefer de cok ılgısızdın dıycektı ayrılırken.
Konu sahıbı arkadasıma gelınce... erkek ılgısızse bosverıceksın o adama.seven,deger veren erkek her turlu bellı eder

benimki aranızdaki en kısası sanırım
uzun zamandır konusuyoduk 7 aydır
dün sevgili olduk arkadaslarına sevgilim diye tanıstırdı
güzel bi gün geçirdik
bana beni bırakma korkuyorum bırakıp gitmenden dedi
bugün hiç aramadı
bi kaç msj attım görüldü diyo cvp yok
msjı çok sık konusmayı sevmez ama buda gariplik degilmi ya
ne saçma desemki hadi cinsel bişiler yaşadık tek gecelikti
yok öyle bişeyde olmadı ki

tatlım selam,dengesız bırı anlasılan.bu yuzden fazla takılma derım.bı de mesajları cepten mı attın?yoksa face'den fılan mı?nerden bılıyosun mesajların goruldugunu anlayamadım da

tatlım selam,dengesız bırı anlasılan.bu yuzden fazla takılma derım.bı de mesajları cepten mı attın?yoksa face'den fılan mı?nerden bılıyosun mesajların goruldugunu anlayamadım da

faceden yazdım görüldü yazıyodu
haklısın üzgünüm amakapattımkonuyu
diğer msjımı okudunmu blmiyorumda
takıldıgım tek konu bedel olayı bedel ne ya

bedelmi ne demek istedi acep..
sanırım acı çekeceksin yoluma geberceksin koşcaksın falan demek istedi hahahaha ya çok salak biri afedersin ama ne sanıyor o kendini..
sakın yüz verme...o bedel ödesin bakalım..şımarık şey..

İlişkimizde ilgisiz olan taraf benim. Ben onu çok düşünürüm, merak ederim ama arayıp sormam, hep o arar beni. Onun beni düşündüğü anda araması daha çok hoşuma gidiyor çünkü :KK1: Ona karşı herzaman anlayışlı davranıyorum, trip yapmıyorum, ona bazen anne gibi bazen arkadaş gibi bazen de sevgili gibi davranıyorum. Onun sevdiği şeyleri yapıp onunla birlikte zevk almaya çalışıyorum. Beraber futbol izleriz, bowling oynarız, biramızı içeriz, araba modellerine bakarız vs. Ona her zaman kahramanım olduğunu hissettiririm. Bu şekilde bana karşı ilgisi daha çok artıyor.

birde bnm yaşadıklarıma bakın.
yaklaşık 10 ay kadar önce kpss dersanesinde tanıştık. ayrı sınıflardaydık bnm yakın arkadaşımın sınıfındaymış. geçen sene arkadaşımın sevgilisiyle aynı yerde çalışmışlar.
neyse bnm daha önce hiç sevgilim olmadı hiç birisine de aşık olmadım. yani ilk defa yaşadım. başta herşey çok güzeldi. benimle konuşmak tanışmak istediğini arkadşıma söylemiş. kendisini çok tanımıyordum arkadaşım söyleyince çok şaşırdım. çünkü öyle bir niyeti olduğunu anlamaıştım. hem meraktan hem de sınav sonucunu beklerken skıntıdan hadi bi tanışayım bari demiştim. o anda herşey çok güzeldi hani ilk elektrik dersiniz ya ben fazla bile voltaj almıştım kendisinden ama öyle hemen yelkenleri indiren biri değilim ciddiyetini öğrenene kadar kendimden taviz vermedim.
daha sonra ben atandım , o atanamadı. ama bunu hiç sorun yapmadım sonuçta aynı bölüm mezunuyuz bi şekilde bi yerde çalışacaktı. parasal mevzularda bnm için sorun değildi.
ilk önceleri beni hep arıyordu. durmadan mesajlar atıyordu hemde çok güzel sözcükler insanın içini eriten cinsten. 2, 3. görüşmelrimizde çiçek aldı. 4. görüşmemizde de alyans almış tabi bunun için çok erken olduğunu söyledim ve reddettim. çalışmadığı için maddi skıntıları olduğunu biliyorum. ama aramızdaki mesafe 4 saat ve bnm yanıma 2 kez geldi o da ben söyledimde öyle.
hergün telefonda konuşuyoruz konuşmuyor değiliz ama hep bnm konuşmamı istiyor. sonra ben konuşmaya başlıyorum ya biri geliyor yanına ya da bi işi çıkıyor kapatmak zorunda kalıyor. bu durum da bnm hiç hoşuma gitmiyor. ama önceki gib de konuşmuyoruz ya hatırlıyorum ilk zamanlar 400 lira tel faturası ödediğimi bilirim o da öyle
bir keresnde 2 gün boyunca telefonunu açmadı. çok sinirlendim, hastanede yatmış falan ama insan başındaki birinin telefonunudan da mı mesaj atamaz. ben herhangi birimiyim ki bana haber verme tenezzülünde bulunmuyor.
önceden konuştuğum bir kelimeden bile türlü espriler yapar benmle konuşacak yer arardı ama şimdi öyle olmuyor.

onun doğum günü benden önceydi ona sürpriz yapmak istedim. özel dizyn bi kol düğmesi yaptırdım baş harflerimz olan yanınada kendi ellerimle kalpli silikon kalılarla kek yaptım kekleri kalpli bi kutuya koydum içine kalpli çikolatalardan koydum üzerine küçük küçük muzur notlar yazdım. çalıştığım yerde kargo yok hediyelri kargolamak için kargocu çağırdım tel ihbarlı yolladım sürpriz olsun diye ama bi öğrendim ki beyefendi iş için istanbula gitmiş ve bi gün önce konuşmamıza rağman bana bunu söylemiyor. neyse o zamn kızılca bi kıyamat koparmıştım ama.

1 hafta önce de bnm doğum günümdü. dğm günümden 2 gün sonra buluştuk. ve oraya 2 dakika geç geldi. sabah erken buluşmuştuk gözleri uykulu falan böyle açılamamış. o da kahvaltı yapmamış (tabi ben bunu sonra öğrendim) ben bi şeyler istedim o istemedi. bana kolye almış hediye olarak onu taktı falan. şimdi herşey normal gibi görünebilir ama şöyle küçük bi detay var abisinin zaten gümüş atölyesi var ve o kabı bile olmayan dükkandan kaptığı bi kolyeyi almış getirmiş sanki ben ona hediye aldığım için mecbur hissetmiş kendini gibi. ya çok birşey beklemiyorum zaten maddi olarak ama ne bileyim önceleri bana ay yüzlüm derdi en azından ay şeklinde bi kolye alabilirdi yani düşünmemiş bile.

aramaların azalmasına gelince tamam belli bi yoğunluk yaşadık bnm annem hasta oldu onun işleri oldu falan ama önceki ısrarı yok. bunu onunlada konuştum aramızdaki mesafeleri bahane ediyor. onun beni sevdiğini nasıl anlamadığımı, yan yanayken de bunu fark etmediğimi mi soruyor. hayır dediğimdede yazıklar olsun bana sana sevgimi göstemememişim diyor. ama öyle öpüp koklamakla sevgi olmuyo işte ilgi lazım emek lazım...

kızlarrr ben geldim bu sefer önerilerimle geldim
çıkmadıgım ama konustugum bi çocuk var
önceleri bana çok ilgiliydi ama su son günlerde fazla aramamaya basladı malum olaylar sebebiyle sürekli görev için yürüyülerdeydi neyse istese gayet rahat arayabilir ama işte bahane ediyordu
bende yazmadım bi kaç gün 10 msj falan ancak o kadar msjlastık
sonra vaz gectim uzak durmaktan sanki hiç bişey olmamış gibi msjlar yazdım sakin tripsiz ve aslında hiç yazmadıgım kadar onu mutlu edici seyler
bugun iş yerime geldi seni görmek istedim diye
çıkısta bi baktım yuruyus olmasına ragmen seni özledim diye çıkısa geldi
ben bi güzel kızdım ama şaka yollu ilgisiz oldugunu söyledim böyle yaparsan beni kendine asık edemiceksin falan dedim :KK70:
ben senden ayrılmak istemiyorum diye yuruyuse götürdü kız arkadasım diye arkadaslarıyla tanıstırdı falan şimdilik bi problem yok yarım saate gelirim dedi ve yarım saat dha kaldı yanımda
o göreve gitti ben eve ve ayrılır ayrılmaz aradı seni şimdiden özledim iiki hayatımdasın yarın ne olursa olsun yine bi şekilde görücem seni dedi

masallah Allah bozmasın degişti bi anda
demem o ki önceleri hep trip atardım inat eder aramazdım ama tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmıs
yanınızda mutlu olsun huzur bulsun bakın nasıl özlüyor arıyor (bu arada yanlıs anlasılmasın öpüşme vs yok sadece mutlu hissettirin yani aklı sadce sizde olsun baska seylerde degil sizi özlesin )
bugun yaşadım hemen yazmak istedim belki faydasını görürsünüz sizde

ben bu baslık ıcın ıyı bır ornek sayıılırım sanırım:)
kısaca basımdan gecenlerı anlatayımda dınleyın tam bes yıl oldu hala hayatımda....
ılk yılı masal gıbıydı bır kere bıle kavga etmedık..her kızın ruyalarındakı erkektı..gece gunduz demez bes dakıka gormek ıcın uykumdan uyandırırdı..camımın altına gelır cıcekler bırakırdı..sabhaları suprızler yapar arabamın camına notlar bırakırdı ..bende aynılarını onun ıcın yaptım tabı...
aılemle tatıle gıderdım bır bakmısım benden once benım gıttıgım otelde..odasını ayırttırmıs sen nerdeysen bende ordayım dıyen bı sevgılı...
ıkıncı yıl askere gıttı..15 ay yolunu gozledım...hergun saatlerce telefonda konustuk..aglardı dayanamadıgını solerdı..asker arkadasları anlatıyo bır gun catıdan atlıyım ayagımı kırıyım gormeye gıdıyım cok ozledım demıs...neyse askerlık bıttı geldı...
bızden mutlusu yoktu..
calısması gerekıyodu bır gece kulubunun ısletmecılıgını aldı..yapma dedım sadece bır kac ay dedı
sonra kendı ısımı kurcam senı ıstetıcem evlencez dedı
gece kulubu dusunun...
arabama atladım her gece asagı yukarı gıttım
gelme burda olmanı ıstemıyorum evlenecek kızın buralarda ısı ne dedı
dınlemedım...
dısarda kapıalrda bekledım hayatımın en zor gunlerıydı....
artık gıtmıyordum oda bu ısın bıtecegını soluyordu..
gıtmedıgım bır gece arkadasımdan telefon geldı ozgur bır kızla cok samımı oturuyoo dıyeee..
aradım yalanladı...gecenın bı vaktı telınıde kapattı bı daha ulasamadım dusunun..
sabah oluncaya kadar agladım..
sabah 7 de evlerıne gıttım
kapıyı bu actı.
benı gorunce bı panıkledı hosgeldın dedı ama bırsey vardı bılıyorum..
hemen odasına gıttı ılk ısı telını aldı bırseyler sılmeye calıstı..
bırak dedım ben bakıcam vermedı sonra zorla baktım bır numaradan dun gece hersey superdı tesekkurler yazılı bır mesaj...
ıkıncısıde eve geldınmı...
dusunun benım askıma benden baska bırı hesap soruyodu beynımden vurulmusa dondummm..sacma sapan bırseyler soledı ınkar etmeye calıstı ama bos tabıı...
herseyın bıttıgını soledım evıme geldım kabus gıbıydı sımdı yazarken bıle hala kotu oluyorum ıcım acıyooooo...
aynı gun ona ınat olsun dıye baska bırıyle cıkmaya basladım...
asık olmayı denedım ama olamıyordum aklımdan hıc o cıkmıyordu...
neden bıtırmıstı nasıl kıymıstı bıze....
20 gun hıc aramadım cıktıgım cocuk zaten bızım aılemızı tanıyodu annemı gondereyım dedı..
olur dedım...
dusunun sevmedıgım bı adamla ınat ugruna evlenıp gıdecektım...
20 gun sonra ablası aradı ...ozgur cok kotu dedı...
cok pısman dedı...
bende artık lutfen dedım ben evlenıyorum...kendı yaptı bıze bunu dedım kapattım telefonu..
5 dakıka sonra o aradı...
sesı tıtrıyodu...
evlenıyomussun dedı...
evet dedım...
sen benımdın dedı...ılkın olmustum dedı...aglamaya basladı ..
bırlıkte agladık telde ama artık affetmeyecegımı bılıyordu...
telı kapattı..sonra bır aıle buyuklerı var o anlatıyor...o adamı aramıs abı cabuk gel ben cok kotuyum demıs...saatlerce aglamıs..ıckıye vurmus kendını...3 gun gecmıstı..en yakın kız arkadasımı bulmus o yanındakı evlenecegı cocugu yasatmıycam demıs..kızarkadasımda arayıp bana soledı...cok sınırlendım bende onun en yakın arkadasını arayıp ne ıstıyoo hala benden almadıgı bır canım kaldı dedım..nerdeysenız gelıyorum dedım ne yapacaksa bana yapsın dedım..gıttım bulusma yerıne...
onu gorunce ınanın elım ayagım kesıldı bılıyorum hıssettım onunda oyle oldu...
anlattım artık olmayacagını cok guclu durdum karsısında...
ezıktı mahcuptu...
ıkımız degıldık
onunda arkadası benımde kız arkadasım vardı yanımızda...
o an dedıkı kız arkadasıma hıc bırseyı unutamıyorum gecen bır anımızı bıle saclarımı jolelerken bıle aynada onun suratı arkamda o dedı...cunku saclarını bıle beraber yapardık...
masada aglamaya basladı...dayanamadım bende agladım...
bende bana ne oldugunu bılmıyorum dedı..
nasıl yaptım bılmıyorum dedı...
orda sarıldık bırbırımıze saatlerce agladık..
cocugu kendı aradı bıdaha rahatsız etme dedı..
o da onun korkusundan arayamadı bıdaha benı..
tekrar basladık yanı...belkı ben baska bırıyle cıkmasaydım kabullenemezdım aldatılmayı...donmezdım ger ama durum 1-1 dı sımdı..
ben neyı yedıysem o da onu yemek zorundaydı...
ılk zamanlar hersey cok guzeldı..ama bu durum benı cok yıpratmıstı..
kabullenemedım halada edemıyorum..
ısten ayrıldı kendı ısını kurdu...
hala guvenım yok ona karsı..
aılemı yolluycam dedı babnla konus dedı ben konusamam dedım geldı kendı konustu..
7 subatta nısanlandık..
ama artık o eskı ılgılı adam yok karsımda yıne basladı ılgısızlıge...
hergun senınle gorusmek zorundamıyım dıyor...
aynı ıkı arkadasıyla gece gunduz ıs saatlerı bıle ıslerı ayrı oldugu halde beraberler...
arıyorum nerdesın dıyorum bana nerdesın dıye sorma sıkıldım bu sorudan dıyor...
o bana sordugunda bırsey olmuyoo ama...
sureklı yalan solemeye basladı...nerdesın dıye bıle soramıyorum korkumdan artık dusunun..aılemede bırsey soleyemıyorum cunku babam ıstemesede ben sevıyorum dıye verdı...
cok buyuk cıkmazdayım...
ben ona bara dıscoya asla gıtmeyeceksın dedım bu bana yasattıklarından dolayı...tamam demıstı..
kus oldugumuz zaman arabası her gun klubun onunde....
bıktım artık...
sevmek bu kadarmı ısgence verır bır ınsana...
neler oldu bıze anlamadım...
nerde cok seven o adam nerde butun zorluklara gogus geren o erkek..
bugun gorusmeyelı tam 7 gun oldu...
bıraktım aramıyorum sormuyorum..
o da bunu ıstıyo zaten canına mınnet
o bar senın bu bar benım dolasıyoo ıstee benımde aglamaktan artık gozlerım gorunmuyoo bıle..
kısasa kısas dedınız yapamadımmı...adam suphe dahı etmıyo ebnden..
okadar emınkı sevgımden..
gıtmedımmı bende gıttım bara hemde arkadasının barına sırf solesınler dıyee o cocukta solemedı sanırım...
yada duydu sallamadı bıle bılmıyorum...tek bıldıgım ben bunları hıc haketmıyorum...bana bunları yasattıgı ıcın allah onu cezalandırcak bunuda bılıyorum...
adamla nısanlancagımız o donem bıle dusunun yuzuk bakmaya gıdelım dıyorum sen bak beyen bırını dıyooo oglen vaktı telde konustugumuzda sen nerdesın dıyorum ..ıs yerınden sımdı cıktımda arkadasa geldım playstatıon oynayacam bıraz dıyoo..kafayı yedım yemıne derım yaa..
bı zahmet geldı ondada hadı cabuk
ne oyalanıyorsun dıyerek herseyı kursagımda bıraktı...
ben butun nısan organızasyonuyla ılgılenırken o hıc yanımda olmadı..
nısan sacım yapıldı makyoze gıdıcem gel benı al dıyorum adama baska alacak bırı yokmu dıyoo bana dusunun kızlar yaa...
aldım karsıma konusmadımmı zannedıyorsunuz..kac kere konustum..dınlemıyo bıle artık..
ıstedıgın kadar anlat adamın taktıgı bıle yok..
ona gore yanlıs bende...
en son ne zaman optun benı dedım ...dusundu hatırlayamadı...1 ay once dedım...bu normal bı ılgısızlık degıl bılıyorum ama neler oldugunu anlayamıyorum baska kız desenız degıl bılıyorum...
bu sefer degıl bılıyorum
ona guvendıgım ıcın degıl asla guvenmıyorum ama bana bır kız meselesı gıbı gelmıyorr...
maa bu kadarda ılgısız olunmaz bunuda bılıyorum..sevgısı kalmadı desem...4 yıldır yasanlar neydı pekı..
aglamalar yalvarmalar babamdan ıstemeler..
akıl erdıremedım ben bu ıse su anda tek bıldıgım ıcım cok acıyoooo..ama dedıgınız gıbı kısasa kısas yapıcam gezıyomu bende gezıcem.. aramassa zaten aramam onu cok ıyı bılır...burdan gelısmelerı yazarım arkadaslar..sevgı bole bısrsey ıstee canınız yansada olamıyosunuz onsuz hayırlısı tek dılegım...
Ben üzülerek okudum.Onca emek boşmu?Verilen sözler yalanmı .Benim sevgilimde yaklaşık bir haftadır belki daha fazla aramıyor.Güya benden kaynaklı ki önceden tolere ederdi içine kapanmış kendine küsmüş kimseyle konuşmak istemiyomuş falan filan duygu sömürüsü gibi geliyo sevse benimle çözer di problemini de neden istemiyosa kestirip atmıyor sordum ben ona istemiyosan olabilir sevmiyosan söyle dedim .Seviyorum diyor.Peki dedim düzelirmi bu tatsızlık düzelir neden düzelmesin diyor.Peki dedim aşk bittimi?o da bana soruyo sende bittimi diye.Birde ayrı şehirlerdeyiz daha önceden açtığım konular da var yani biliyorum sonu yok ama kalbime dinletemiyorum içim yanıyor ağlamak istiyorum bağıra bağıra şu an bile gözlerim doldu hayır ne yapmak istediğini bilsem dili başka tavır başka hep bi ümit var içimde geleceğe dair.bazen değmez bırak diyorum ama düşünmeden edemiyorum hasta gibiyim

Ben sabredemiyorum arıcam kendimi zor tutuyorum patlıcam ya ne olucaksa olsun onlar nasıl hicbisey yapmadan durabiliyo hayranım

İlişkiyi kurtarmak için mecburen:))Bende şuan çok mutsuzum soğukluk var elim telefona gidiyor çekiyorum.Ya aklıma takıldı 2 gün önce hiç ummadığı bi zaman da aradım ben bunu faceye yazdım bakmamışsın hiç de merak ettim dedim mahsus.. bakayım dedi kapadı telefonu acaba yanında başka bi kadınmı vardı:KK43:((

sanırım en geçerlisi arkadaşlarında dediği gibi o nasıl davranıyorsa aynı şekilde davranmak

Sakın beni yanlış anlamayın ama ilgisizliği için onu cezalandırma yöntemi olarak 'göster ama elletme' metodunu uygulamak gerekir. Bu olursa iş başa döner o kovalar siz kaçarsınız. Tabi kaçacaksınızda. Onu heyecanlandırırsanız bu konuda emin olun gözü sizden başkasını görmez. Hevesini kursağında bırakın yani. Size ilgi göstermemesinin cezası bu olsun. Sonra emin olun bir daha bunu elden geldiğince yapmaz. Dayanamıyolar buna.

X