test yaptım 2. çizgi silik çıktı

arkadaşlar bende klomen diye bir hap kullandım iki kutu ondan sonra ovulasyon iğnesi vuruldum ayın 24de ve doktor o gun ve ertesi gün eşimle birlikte olmamı söylemişti şimdi hastalığıma bir hafta var ve ben çok sabırsızlanıyorum acaba hamilemiyim ben bu duyguyu ilk defa yaşamıycam aslında bir bucuk yaşında bir kızım var onuda böyle iğne ile yapmıştım zor olmuştu yine yani o yüzden ara vermek istemedim fazla bi daha olmaz diye iyimi yaptım kötümü bilmiyorum ama yaptım işte şimdide heycanla bekliyorum.sürekli yemek yeme isteğim var yumurtalıklarımın bulunduğu bölgene hafiften bi ağrı var bunu gece yatağa yatınca daha iyi hissediyorum artı sürekli idrara çıkıyorum ve çok affedersiniz geğirme geliyo içimden hep böyle işte acaba şimdiden test yapsam çıkarmı bilen varmı?

arkadaşlar bende klomen diye bir hap kullandım iki kutu ondan sonra ovulasyon iğnesi vuruldum ayın 24de ve doktor o gun ve ertesi gün eşimle birlikte olmamı söylemişti şimdi hastalığıma bir hafta var ve ben çok sabırsızlanıyorum acaba hamilemiyim ben bu duyguyu ilk defa yaşamıycam aslında bir bucuk yaşında bir kızım var onuda böyle iğne ile yapmıştım zor olmuştu yine yani o yüzden ara vermek istemedim fazla bi daha olmaz diye iyimi yaptım kötümü bilmiyorum ama yaptım işte şimdide heycanla bekliyorum.sürekli yemek yeme isteğim var yumurtalıklarımın bulunduğu bölgene hafiften bi ağrı var bunu gece yatağa yatınca daha iyi hissediyorum artı sürekli idrara çıkıyorum ve çok affedersiniz geğirme geliyo içimden hep böyle işte acaba şimdiden test yapsam çıkarmı bilen varmı?

Bende bu ay aşılma yaptırdım ama son 4 aydır her ay çatlatma iğnesi oluyorum. Çatlatma iğnesinin üzerinden 12 gün geçmeden pozitif sonuç veriyor, bu nedenle doktorlar 14 gün sonra test yaptırın diyorlar canım. Şimdi test yapsan bile hatalı pozitif verebilir. Bende 11. gün çok silik çizgi 12. gün negatif veriyordu ama sen 14 gün geçince yap ki kesin sonucu al. İnşallah hamilesindir.

Lutfen yardimci olurmusunuz dun aksama dogru test yaptim cok hafif silik cikti sabah kalkar kalkmaz erken saatlerde ac karnina tekrar denedim yine silik cikti 4 ay once dusuk yaptim cook tedirginim hamilemiyim degilmiyim anlamadim sevinsem mi uzulsem mi bilemedim .. ):

Lutfen yardimci olurmusunuz dun aksama dogru test yaptim cok hafif silik cikti sabah kalkar kalkmaz erken saatlerde ac karnina tekrar denedim yine silik cikti 4 ay once dusuk yaptim cook tedirginim hamilemiyim degilmiyim anlamadim sevinsem mi uzulsem mi bilemedim .. ):
Emin olma icin kan testine gidebilirsin. Ama ikisi de silik cikmissa buyuk ihtimal hamilesin:)

Iki tane yaptim evt ikiside silik :-) annemdeyim su an burada biraz imkansiz kan tahlili yaptirmam ): sadece su anda idras testi yapabildim napmam gerekir sizce ne yapabilim tekrar ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum 5.5 aylikken dusurdum bebegimi ):

Aynen boyle ikiside boyle cikti

Eklentiler

• 1448610231024.jpg
    1448610231024.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 2.216
Kızlar yardım edin pazartesi gunu test yaptım evde ikinci çizgi silik çıktı ama belliydi yani çıktım tahlil yaptırdım 56.82 çıktı aradan 3 gün geçti bugün evde yer yaptim yine ikinci çizgiyi gördüm ama çok silikti neden öyle oldu bide bugün adetim geceli tam bir hafta oldu yardım edin kafayı yicem yoksa hamileyim değil miyim yaa

5 tane gebelik testi yaptım 3 4 gün arayla ikinci çizgi hep silik çıktı test yanlış diye hep farklı markalarla yaptım hamile olabilir miyim

Kızlar günaydın ne olur banada bir cvp yazın adet günüme 1 gün var test yaptım bi gece bi sabah 2.çizgi silik çıktı ama görünüyo yani hatta resmini ekliyorum bugün kan tahlili yaptırıcam adet günü yakın diye çift çizgi çıkabilir dedi biri doğrumu lütfen cvp verin

Eklentiler

• IMG_6352.JPG
    IMG_6352.JPG
    29,7 KB · Görüntüleme: 1.616
Canim benimde seninle ayni 4,5tane test yaptim hepsi silik cizgi.kan testi yaptim sonucu bekliyorum.ama zaten adet donemlerinde yapilio bu testler adet günü yakin diye çift cizgi cikma durumu sacma olmuyo mu.

Canim benimde seninle ayni 4,5tane test yaptim hepsi silik cizgi.kan testi yaptim sonucu bekliyorum.ama zaten adet donemlerinde yapilio bu testler adet günü yakin diye çift cizgi cikma durumu sacma olmuyo mu.
Bencede canım banada saçma geldi :) şimdi kan verip hastaneden çıktım saat 4'5 ta belli ılucak bakalım hayırlısı :) inşallah sende hamilesindir

Ayy cok sevindim hadi hayirli olsun darisi basima :) saglik ocaginda yaptirdigim icin testleri sonuclar daha cikmadi catlicam meraktan :KK43: son adet tarihin ne zamandi canm senin

Ayy cok sevindim hadi hayirli olsun darisi basima :) saglik ocaginda yaptirdigim icin testleri sonuclar daha cikmadi catlicam meraktan :KK43: son adet tarihin ne zamandi canm senin

3 Aralık canım normalde cumartesi adet olmam lazım ama ben dayanamayıp gidip kan testi yaptırdım evdekiler silik çıktı diye Allaha şükür sonuç pozitif :) senden de güzel haberler bekliyorum canim

İkinci çizgim silik çıktı sizce hamilemiyim adetimde 2 gün geçti

Eklentiler

• IMG_4588.JPG
    IMG_4588.JPG
    15,7 KB · Görüntüleme: 1.298
X